id: fpgx7g

Dom agroturystyczny RAJ

Dom agroturystyczny RAJ

0 zł
z 100 000
0%
zakończona
29.08.2019r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 795 zrzutek i zebrali 1 106 162 636 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Marta, mam 23 lata i obecnie pracuję jako niania jednocześnie studiując psychologię. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego piszę tą wiadomość. Pozwól, że krótko opowiem Ci moją historię. Po ukończeniu szkoły średniej miałam okazję pracować na wielu różnych stanowiskach, od pomywaczki, przez pokojówkę, po sprzedawczynię w sklepie. Były to ciężkie, raczej nużące zajęcia, w których padałam ofiarą mobbingu, aczkolwiek nauczyły mnie czegoś bardzo cennego: szacunku do pieniędzy oraz ciężkiej pracy. Po kilku latach walki z samą sobą i wyrzutów sumienia postanowiłam od tamtego momentu będę podejmować się tylko prac w których czuję się bezpiecznie, w których jestem traktowana jak OSOBA, a nie maszyna. By móc kontynuować studia, rozpoczęłam moją przygodę z opiekowaniem się dziećmi i do tej pory jest to najlepsza alternatywa, które nie niesie ze sobą tak traumatycznych doznań. Kilka miesięcy temu w mojej głowie wykiełkował pewien pomysł. Przez całe życie mieszkałam u podnóży Gór Stołowych, otoczona lasami i zielenią, oddychając czystym, świeżym powietrzem. Kocham to miejsce i chciałabym stworzyć ostoję dla innych, tych, którzy z różnych powodów decydują się na co dzień żyć w mieście; Dać im prosty dom z poddaszem, w którym mogą odpocząć od tłumu, blasków świateł i hałasów ich codzienności. Chcę stworzyć miejsce, do którego można przyjechać jak do rodziny, ciesząc się świeżymi warzywami i ziołami prosto z ogródka, świeżym chlebem o poranku i prawdziwie kojącą atmosferą. Chce stworzyć coś, co będzie karmiło i ciało, i duszę. Aktualnie zarabiam 1200 zł na miesiąc, z czego 690 zł starcza mi na opłaty związane ze studiowaniem, dla siebie pozostaje mi więć 500 zł. By odłożyć cokolwiek i spełnić swoje marzenie pracuję ciężko, ale minie mnóstwo czasu zanim będę w stanie stworzyć to miejsce. Szacuję, że taka na powstanie takiej ostoi potrzebne będzie ok. 200 tysięcy złotych. Wiem, że jest to naprawdę spora kwota, lecz równocześnie jedna z niższych pozwalających na wybudowanie domu. Zależy mi na jak najprostszym projekcie, który będzie łatwy do wybudowania i utrzymania, w którym to ludzie, a nie przedmioty i dobra materialne stawiane będą na pierwszym miejscu. Dlatego mam dla Ciebie propozycję. Wiem, że wszyscy mamy swoje marzenia i swoje plany, ale każda suma, którą byłbyś w stanie przekazać na stworzenie naszej oazy, pomaga nam choć odrobinę zbliżyć się do celu. Jesteś człowiekiem tak jak my wszyscy i jako przyszła pani psycholog zdaję sobie sprawę z tego, że potrzebujemy miejsc z duszą, oaz spokoju, w których każdy będzie mógł przeewaluować swoje wartości, cele, swoją misję na tej planecie. Ja swoją już znalazłam. To jak, pomożesz? Marta i Przyjaciele

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.