id: fpxyzg

Do tej pory Tomek był mistrzem pomagania. Czas na nas! Pomóżmy mu odkupić skradziony sprzęt.

Do tej pory Tomek był mistrzem pomagania. Czas na nas! Pomóżmy mu odkupić skradziony sprzęt.

10 301 zł 
z 5 000 zł
206%
zakończona 06.12.2018r
121 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

  • W imieniu Tomka serdecznie dziękujemy każdej osobie, która dołączyła do zbiórki. Wspólnie zrobiliśmy mu niezwykły prezent, który niesamowicie go ucieszył. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zebrane środki zostały już przekazane Tomkowi. Niebawem będzie mógł korzystać z nowego sprzętu. Jeszcze raz gorąco dziękujemy! Zespół Fundacji Poland Business Run
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Skradziony sprzęt jest potrzebny Tomkowi do pracy. Zróbmy mu prezent!

Edit:

Wiedzieliśmy, że ktoś taki jak Tomek musi mieć wokół siebie cudownych ludzi, ale w naszych najśmielszych snach nie sądziliśmy, że niespełna 24 godziny wystarczą na to, by uzbierać kwotę potrzebną na drogocenny sprzęt. Udało się! Dziękujemy! Dodatkowo jesteśmy przekonani, że do wielu przyjaciół i znajomych Tomka informacja o zbiórce nie zdążyła nawet dotrzeć, dlatego chcemy ją kontynuować.

Przypominamy, że poza sprzętem turystycznym Tomek stracił też samochód - Peugeot Partner Tepee. Widząc Wasze zaangażowanie, mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie pomóc bardziej i uzbierać środki pozwalające dofinansować zakup nowego auta!

Organizacja obozów sportowo-rehabilitacyjnych dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową, zdobywanie najważniejszych szczytów w Polsce z osobami mającymi problemy z poruszaniem się, przeprowadzka na tydzień do Krakowa, by pełnić funkcję dyrektora największego biegu charytatywnego Poland Business Run... To tylko niektóre z przykładów świadczących o tym, że bohater naszej zbiórki, Tomasz Deroń, od lat angażuje się w inicjatywy mające na celu pomoc innym, zawsze dając z siebie jak najwięcej i wkładając w pracę całe serce i umiejętności. To urodzony społecznik, harcerz, człowiek otwarty, szczery, odpowiedzialny, dbający o innych bardziej niż o siebie.

Tomek, na co dzień pracujący jako przewodnik górski i instruktor survivalu, wrócił do domu z górskich zajęć 3 listopada, pozostawiając cały swój ekwipunek w samochodzie. Niestety 4 listopada rano zorientował się, że jego samochód wraz z bezcennym sprzętem został skradziony. Wyobrażacie sobie to uczucie?

Znajdujące się w bagażniku wyposażenie i akcesoria wykorzystywane były podczas prowadzonych przez Tomka wycieczek i warsztatów m.in. dla dzieci, osób z niepełnosprawnościami oraz wielu miłośników gór. To oznacza, że nasz przyjaciel nie tylko stracił sprzęt o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale przede wszystkim narzędzia pozwalające mu wykonywać jego codzienną pracę, dającą satysfakcję i niosącą radość wielu ludziom.

Szczegóły kradzieży wraz z informacją o skradzionych przedmiotach we wpisie Tomka.

Organizujemy tę zbiórkę nie tylko po to, by pomóc Tomkowi odkupić jego ukochany i niezbędny do prowadzenia zajęć sprzęt. Organizujemy ją przede wszystkim, by nasz przyjaciel Tomek wiedział, że nie jest sam, a czynione dobro zawsze wraca.

Pomóż nam sprawić Tomkowi ten wyjątkowy prezent!

Zespół Fundacji Poland Business Run w składzie: Aga Pleti, Marta Hernik, Aga Król, Angelika Lis, Beata Jezioro-Sowa, Ania Orzechowska, Michał Cieśla, Kamil Bąbel.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 121

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
KK
Krzysztof Kurowski
200 zł
AS
Anna Szwagiel
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
K:
KaMa
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
MB
Mateusz Białecki
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
FO
Fotospacery.pl
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 065 zrzutek

i zebrali

760 858 774 zł

A ty na co dziś zbierasz?