Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Kasa na Ulryka - badania naukowe w archiwum krzyżackim w Berlinie. ID: fr2b63

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Tapeta na pulpit z Ulrykiem von Jungingen

  Wymiar tapety można sobie dobrać indywidualnie tylko podajcie w opisie.

  Tapeta na pulpit z Ulrykiem von Jungingen
 • Portret Ulryka na koniu. Z autografem autorki.

  Na A4 do powieszenia gdzieś, pójdzie pocztą, dajcie adres. :)

  Portret Ulryka na koniu. Z autografem autorki.
 • Faksymile dokumentu Ulryka lub Konrada von Jungingen z pieczęcią lub bez.

  Dokument z archiwum legalnie pozyskany podczas poprzedniej kwerendy. Rzecz niepublikowana i nie do zdobycia więc bierzcie póki dają.

  Faksymile dokumentu Ulryka lub Konrada von Jungingen z pieczęcią lub bez.
 • Konwersatorium pod bitwą pod Grunwaldem Matejki w MNW

  W Muzeum w Warszawie, termin do uzgodnienia.

 • Portret darczyńcy w stylu komiksowym.

  Z postaciami dodanymi opcjonalnie.

 • Wykład z prezentacją na temat krzyżaków.

  W miejscu i terminie dogodnym dla wpłacającego, temat dowolny.

 • Brak
Wybierz metodę płatności
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij