id: frasdr

Na rezonans magnetyczny

Na rezonans magnetyczny

1 zł
z 500
0%
zakończona
20.03.2020r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 645 zrzutek i zebrali 1 062 873 248 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrzutka jest na rezonans magnetyczny,na który zabrakło mi już pieniędzy.. Rezonans jest potrzebny do wykonania zabiegu na początku marca na który właśnie musiałam odkładać wszelkie możliwe pieniądze. Konkretnie jest on potrzebny do ustalenia głębokości i wielkości kanału,który trzeba zlikwidować.

Zabieg jest na przetokę odbytu (inaczej przetoka okołoodbytnicza, przetoka odbytnicza) to wąski kanał, który łączy światło odbytnicy ze skórą okolicy odbytu. Ta choroba powstaje wskutek zapalenia gruczołów znajdujących się w ścianie odbytnicy. Kanał przetoki przebiega zwykle w miejscu, gdzie był ropień okołoodbytniczy, a także przechodzi przez mięśnie zwieracze i dlatego może je osłabiać.

Dosłownie mam dziurę przy odbycie połączoną z kanałem odbytu z której wydziela się ropa i mie tylko.. Cały czas to puchnie i boli.. Mam ograniczone ruchy.. Bielizna zawsze to dodatkowo podrażnia.. To się nie goi niestety i jest ciągle naruszane.. Wszystko sprawia ból, nawet zwykłe wypróżnianie..

Niedawno miałam zabieg wsadzenia w szczelinę takiego drucika,aby ten kanał się nie blokował. Teraz właśnie czeka mnie ostatni etap,czyli zamknięcie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

KP
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!