id: fru4uz

POMOC DZIECIOM Z DOMU MAŁEGO DZIECKA

POMOC DZIECIOM Z DOMU MAŁEGO DZIECKA

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 727 zrzutek i zebrali 1 199 759 647 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

f6eba92ae6a86cdd.jpegObecny czas jest dla nas wszystkich bardzo trudnym wyzwaniem. Jest też jakaś pozytywna strona całej sytuacji – zaczęliśmy o siebie nawzajem dbać, wspierać się i pomagać.


Doceniajmy i szanujmy teraz pracę tych którzy pomagają nam przetrwać ten ciężki czas. Dlatego dziękujemy naszym lekarzom, ratownikom i wszystkim służbom mundurowym. Staliście się naszymi bohaterami.


W tej chwili szczególnie nie powinniśmy zapominać o najbardziej potrzebujących i bezbronnych. Niektóre domy dziecka znalazły się w bardzo trudnej sytuacji, nie dość że cierpią na braki w personelu to zaczyna im brakować podstawowych rzeczy takich jak pieluchy, przybory toaletowe a przede wszystkim środków do dezynfekcji. Dla nas dorosłych ten czas jest bardzo traumatyczny a co dopiero dla małych podopiecznych. Przykładem jest Dom Małego Dziecka w Łodzi, cudowny personel dwoi się i troi żeby dzieci nie odczuły aż tak bardzo stresu związanego z tą dramatyczną sytuacją w kraju, niestety tych bohaterskich ludzi jest coraz mniej, część po prostu musiała pozostać w domach żeby zaopiekować się własnymi dziećmi. Panie, które pozostały na „polu bitwy” robią co mogą ale niestety coraz bardziej doskwierają im braki w podstawowym zaopatrzeniu co bardzo utrudnia im opiekę nad swoimi podopiecznym.


Pomóżmy im przetrwać ten trudny czas! Pomagać możemy nie wychodząc z domu, nie bądźmy obojętni na los dzieci, które zostały zapomniane!!!


Na bieżąco jesteśmy informowani o potrzebach dzieci, a potrzeby są duże. Za zebrane pieniądze kupimy rzeczy, które aktualnie są niezbędne


Podaruj trochę serca i pomóż!

#niejstesściesami


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt nie zdążył wpłacić..

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!