id: fryx5a

Szlachetna paczka - wsparcie dla pani Karoliny z rodziną

Szlachetna paczka - wsparcie dla pani Karoliny z rodziną

Nasi użytkownicy założyli 934 492 zrzutki i zebrali 922 466 208 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Historia Rodziny


Życie rodziny skomplikowało się dwa lata temu, kiedy po przewlekłej chorobie zmarł mąż i ojciec rodziny. Sytuacja ze stabilnej stała się krytyczna, długie leczenie wpłynęło na sytuację ekonomiczną rodziny. W tym czasie zlikwidowano placówkę firmy, w której pracowała pani Karolina. Kobieta załamała się i przez kilka długich miesięcy zmagała się z depresją i lękiem przed przyszłością. Powoli wraca do rzeczywistości, zajmuje się dziećmi, poszukuje stałej pracy. Jest zarejestrowana w Urzędzie Pracy, obecnie pracuje na stażu, który kończy się w grudniu. Pani Karolina martwi się o syna Krystiana, jego schorzeniem (choroba nerek), które dla młodego chłopaka jest uciążliwe. Matka ciągle poszukuje specjalistów, którzy pomogą jej synowi. Rodzina utrzymuje się z pensji za staż pani Karoliny, renty rodzinnej i zasiłków - łącznie 4015 zł. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania i leczenia w kwocie 1780 zł, pozostaje na jedną osobę w rodzinie 745 zł miesięcznie.Piękno Rodziny 🌸


Pasją pani Karoliny jest czytanie książek, chociaż nie zawsze może sobie na to pozwolić. Krystian i Andrzej bardzo lubili układać klocki lego, mają wiele modeli, które stoją na półkach. Teraz, podobnie jak mama, raczej wolą czytać książki i jeżeli czas pozwoli grać w gry na komputerze. Lubią też układać puzzle i uprawiać sport. Pani Karolina chciałaby doskonalić swoje umiejętności z zakresu księgowości, ma nadzieję znaleźć dobrą pracę w tej dziedzinie. Chłopcy zapisali się do zespołu piłki nożnej, będą tam doskonalić swoje zdolności i zdobywać formę. Dla pani Karoliny Krystian i Andrzej są pocieszeniem i wsparciem, nie sprawiają kłopotów, dobrze radzą sobie z nauką.Trzy kluczowe potrzeby Rodziny 


1. Żywność

Rodzina potrzebuje zapasów żywności, aby przetrwać trudny czas i móc przygotować święta i spokojnie przeżyć zimę. Przy dwóch dorastających synach potrzeby żywieniowe są coraz większe.

2. Kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem, szerokość 50 cm

Kuchenka gazowa z elektrycznym piekarnikiem jest potrzebna rodzinie, bo ta której używają jest już bardzo wysłużona. Działają tylko dwa palniki a dalsze używanie jej grozi niebezpieczeństwem.

3. Środki czystości

Zapas środków czystości odciąży budżet rodziny. Ich zakup jest konieczny aby utrzymać porządek w domu. Będą mogli za zaoszczędzone pieniądze zakupić np. odzież na zimę.


Uwaga! Poniżej link z dodatkowymi informacjami i potrzebami rodziny!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 57

AG
Amadeo
1 000 zł
WR
Wojtek Rozbicki
520 zł
ER
Edyta Rasta
ukryta
KD
Krzysztof Durałek - kolacja w Welner Residens
418 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
404 zł
PR
Przemek
DM
Dominik M
200 zł
AG
Adrian Gonciarz
700 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków