id: t3dtdg

Leczenie i rehabilitacje

Leczenie i rehabilitacje

10 zł
z 3 000
0%
zakończona
31.07.2014r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 304 zrzutki i zebrali 1 159 135 877 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasz synek Dominik Hajduk urodził się 08.06.2013 roku.W ciąży nic nie wskazywało na zaburzenia choroby oraz wady dziecka.W pierwszych dniach po narodzinach również nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości.Jednak 24.06.2013 roku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przekazano nam bardzo smutną informację,która była dla nas ogromnym ciosem.Wykryto u Dominika hipoplazję lewej komory serca,atrezję zastawki mitralnej,ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej,ubytek w przegrodzie międzykomorowej oraz przełożenie wielkich pni tętniczych.

\r\n

We wWrocławskim Szpitalu została przeprowadzona jedna opercja i dwa zabiegi.Na dalsze leczenie synek został skierowany do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.Tam wykonano atrioseptosomię metodą Rashkinda oraz dwukierunkowe zespolenie Glenna,wycięcie przegrody w przedsionkach oraz dociśnięcie opaski przewężającej pień tętnicy płucnej.Powikłaniem po ostatniej opercji był lekki udar prawej strony płata czołowgo.Przed synkiem jeszcze minimum jedna opercja.W tej chwili jest rehabilitowany jest to bardzo kosztowane.

\r\n

Pomimo tak ciężkiej choroby i tego co przeszedł do tej pory,nasz synek jest bardzo pogodny,zainteresowany wszystkim co go otacza.

\r\n

W imieniu naszym i Dominika prosimy bardzo o pomoc jego chorego serduszka.Pomóżmy mu,aby każdy dzień był dla niego radością.Serdecznie dziękujemy za ofiarowaną pomoc.

\r\n

Dagmara i Marcin Hajduk

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

DH
Dagmara Hajduk
11 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!