id: fshyc2

Na wyjazd kobiet na turniej Ligi Mistrzów Niesłyszących w futsalu Stuttgart styczeń 2019 rok

Na wyjazd kobiet na turniej Ligi Mistrzów Niesłyszących w futsalu Stuttgart styczeń 2019 rok

2 175 zł
z 10 000
21%
zakończona
15.12.2018r
41
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 982 148 zrzutek i zebrali 1 004 753 711 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasza drużyna została zaproszenie na turniej Ligi Mistrzów Niesłyszących w Futsalu, które odbędą w styczniu 2019 roku w Stuttgarcie. Bardzo się cieszymy, że nasza drużyna została doceniona wśród Europejskiej Federacji. Niestety w obecnych chwilach jest ciężko znaleźć sponsorów i prosimy o wsparcie finansowe, każda pomoc będzie dużym wsparciem dla naszej drużyny składającej się z osób niesłyszących. Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wszelką pomoc.

O Klubie "KORONA"

Szczeciński Klub Sportowy Głuchych "KORONA" działa od grudnia 2012 roku, ale od 2013 roku rozpoczęliśmy systematyczne treningi.

W 2017 roku została powołana sekcja piłki nożnej kobiet i od tamtej pory osiągnięte zostały spore sukcesy. W pierwszej imprezie drużyna żeńska SKSG "KORONA" zajęła II miejsce w Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Futsalu Kobiet (Poznań, październik 2017 rok). Zawodniczka grająca dla SKSG "KORONY" Izabela Kuźniak została Królem Strzelców w tych Mistrzostwach Polski.

W czerwcu 2018 roku zorganizowaliśmy Mistrzostwa Polski Niesłyszących 7-os kobiet na trawie w Szczecinie. Nasza drużyna wywalczyła brąz (III miejsce) a nasza Zawodniczka SKSG „KORONA” Justyna Siwek została wybrana przez sędziów jako MVP Mistrzostw Polski.

Również na początku października 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej w Warszawie, gdzie Koroniarki zdobyły wicemistrzostwo Polski. Wśród naszych otrzymały indywidualne nagrody, królem strzelców została – Izabela Kuźniak – 18 goli, najlepszą bramkarką Mistrzostw została Marta Maciejewska i na koniec najlepsza piłkarką turnieju MVP została Justyna Siwek.

Ponadto 5 naszych Zawodniczek jest także członkami szerokiej Kadry Narodowej Polski. W ubiegłym roku Reprezentacja Polski Niesłyszących wywalczyła srebrny medal podczas Igrzysk Olimpijskich Głuchych w Piłce Nożnej w Samsun (Turcja). Obecnie przygotowujemy się do Mistrzostw Europy Głuchych w futsalu, które odbędą się w grudniu w finlandzkim Tampere.

Liga Mistrzów Niesłyszących w Futsalu

Nieoczekiwanie nasza drużyna została zaproszenie na turniej Ligi Mistrzów Niesłyszących w Futsalu. Turniej odbędzie się na początku stycznia w niemieckim mieście Stuttgart.

Będąc na fali sukcesu, jesteśmy bardzo zmotywowani do wyjazdu i walki o jak najlepsze wyniki w European Deaf Champions League oraz kolejnych mistrzostwach. Wierzymy, że dzięki naszej ambicji, woli walki, sumiennej pracy jesteśmy w stanie wygrać jeszcze wiele meczy i zdobyć niejeden medal. Niestety taki wyjazd przekracza nasze możliwości finansowe. Stąd też nasza zachęta, z prośbą o pomoc Koronie Szczecin w wyjeździe na European Deaf Champions League; która pozwoli na dalszą realizację pasji, marzeń i celów związanych z osiągami w piłce nożnej niesłyszących.

Taki wyjazd jest częściowo sfinansowany przez Urząd Miasta Szczecin. I niestety nie pokrywa całości kosztów. Niestety taki wyjazd nie jest dofinansowany ani przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ani przez Urząd Marszałkowski. Musimy uzbierać pełną kwotę, żeby nasze 10 dziewczyn wraz z trenerem i kierownikiem - obsługą techniczną mogły pojechać i wywalczyć o ambitne miejsce. Dla SKSG "KORONY" i dla Miasta Gminy Szczecin i dla regiony i dla Zachodniopomorskiego i dla POLSKI.

Bardzo prosimy o wpłacenie symbolicznej kwoty w miarę swoich możliwości.

Dziękujemy serdecznie za każdą złotówkę !!!

Zapraszamy do naszej strony internetowej: https://sksg.szczecin.pl

Drużyna

Z trenerem

Najlepsza bramkarka, najlepsza piłkarka MVP i król strzelców podczas Mistrzostw Polski 2018

Karolina Jędrzejczyk

Justyna Siwek

Sara Szadkowska

Karolina Wojtkiewicz

Izabela Kuźniak

Trener: Rafał Śliwka

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Zapraszamy na naszej stronie internetowej.

Przeczytaj więcej

A TEŻ NA FANPAGE

Zapraszamy na naszej fanpage Szczecinski.Klub.Sportowy.Gluchych.KORONA

Przeczytaj więcej

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

KB
Kostek Bąkowski
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KL
Kamila Litwiniak
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MS
Malgorzata Stoltman
ukryta
 
25 zł
AM
Anna Mazurek
20 zł
JK
Jerzy Kałużny
10 zł
W.
W.M.
5 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków