id: fsk6yb

Kontynuowanie podróży po napadzie. Zdjecia z całego świata dla Was

Kontynuowanie podróży po napadzie. Zdjecia z całego świata dla Was

0 zł
z 3 600
0%
zakończona
10.12.2017r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 710 zrzutek i zebrali 1 063 142 322 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie. Przykra sprawa zostałem napadnięty w Panamie. Niestety straciłem sporą część gotówki. Nie zamierzam się jednak poddać i liczę na Waszą pomoc! W zamian? Możecie otrzymywać moje zdjęcia

Siema,

jestem w trakcie spełniania swoich marzeń. Jednym z nich od dziecka było podróżowanie, co właśnie zacząłem realizować. Drugim zdecydowanie jest coś co mogę również nazwać pasją - czyli fotografia, oraz filmowanie. Niestety nie od dzisiaj wiadomo, że do realizacji swoich pasji, hobby i marzeń potrzebne są bardziej prozaiczne rzeczy - typowo materialne, a w skrócie - hajs. W związku z tym piszę właśnie tutaj, być może razem jesteśmy sobie w stanie pomóc. Ja mógłbym na Wasze życzenie fotografować pewne miejsca na świecie, natomiast Wy moglibyście wspomóc mnie finansowo. Jestem niespełna 30 letnim gościem, który wraz z dziewczyną przebywa aktualnie w Panamie. Wcześniej byliśmy w Kostaryce, oraz na Dominikanie i zmierzamy właśnie do Kolumbii, a potem dalej na południe, aż do Argentyny. Liczę, że nic nie jest w stanie nas powstrzymać (no właśnie, oprócz braku pieniędzy). Dlatego właśnie się tutaj zwracam. Czy bylibyście zainteresowani otrzymywaniem świeżutkich fotek z miejsc w których będę w zamian za jakieś drobne pieniążki od Was? Plus dla Was jest taki, że możecie mieć życzenie na zdjęcie konkretnego miejsca w mojej okolicy. Plus dla mnie to środki na dalszą podróż.

PS. Nie ukrywam, że motywem dla którego zdecydowałem się na taki krok czyli zwrócenie się o pomoc była nie miła sytuacja. Zostałem napadnięty i okradziony w miejscowości David w Panamie. Straciłem sporą część kasy jak również niestety większość materiału zdjęciowo-filmowego. Nic straconego, przede mną jeszcze długa podróż (mam nadzieję), a co za tym idzie jeszcze wiele możliwości na piękne zdjęcia i filmy. Nie straciłem wiary w ludzi i dobroć. Nie oczekuję niczego za darmo. Zwyczajnie potrzebuję troszeczkę odkuć się finansowo.

Czekam na info.

Pozdrawiam!

Maciej

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Wpłacasz piątkę i w zamian otrzymujesz ode mnie zdjęcie z miejsca w którym obecnie przebywam. Jeżeli masz jakieś bardziej sprecyzowane życzenie co do ...
5 zł
Zakończona

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!