Wpłać na zrzutkę: Uratować Polski Przemysł - Sprzedaż Online - Masarnia Wędlin u Schabińskiej Zimna Woda

GS
Grzegorz Schabiński
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Wpłata od 1 zł

  rozwiń
 • Propozycja wpłaty za 10 zł

  Propozycja dla wpłaty za 10 zł: -bilet wstępu do Muzeum Lizaka w JaśleWymagany adres email.

  rozwiń
 • Kubek z dostawą

  Nagroda za 25 zł upoważania do odebrania jednego Kubka wraz dostawą w dowolny kraniec Polski

  rozwiń
  Kubek z dostawą
 • Propozycja o wartości 30 zł z odbiorem osobistym

  Propozycja o wartości 30 zł upoważnia do odebrania w naszej masarni wyrobów za tą kwotę.

  rozwiń
 • Kubki z dostawą 2 sztuki

  Tutaj możesz zakupić kubki 2 sztuki wraz z dostawą do domu za 35 zł.

  rozwiń
  Kubki z dostawą 2 sztuki
 • Propozycja o wartości 40 zł z odbiorem osobistym

  Propozycja o wartości 40 zł upoważnia do odebrania w naszej masarni wyrobów za tą kwotę.

  rozwiń
 • 3 Kubki za 45 zł

  3 kubki za 45 zł z dostawą

  rozwiń
  3 Kubki za 45 zł
 • Propozycja wpłaty za 50 zł

  Propozycja dla wpłaty 50 zł: -1 kg kiełbasy wiejskiej z wysyłką,

  rozwiń
 • Propozycja o wartości 50 zł z odbiorem osobistym

  Propozycja o wartości 50 zł upoważnia do odebrania w naszej masarni wyrobów za tą kwotę.

  rozwiń
 • Propozycja o wartości 60 zł z odbiorem osobistym

  Propozycja o wartości 60 zł upoważnia do odebrania w naszej masarni wyrobów za tą kwotę.

  rozwiń
 • Propozycja dla wpłaty za 100 zł

  Propozycja dla wpłaty 100 zł: -nocleg ze śniadaniem z przepysznymi wyrobami z naszej masarni w wybranym przez państwa obiekcie (1 lub 2 osoby)Wymagany adres email.

  rozwiń
 • Propozycja dla wpłaty za 150 zł

  Propozycja dla wpłaty 150 zł: -weekendowy pobyt dla 2 osób(ze śniadaniem) w Jaśle z biletem wstępu do muzeum lizakawymagany adres email

  rozwiń
 • Paczka Wędlin

  Propozycja dla wpłat za 220 zł, paczka z naszymi mięsnymi wyrobami trafi do Twojego domu. A w niej: -kiełbasa wiejska, -kiełbasa biała, -kiełbasa z dzika, -swojskie jasło, -filet z kurczaka zapiekany, -zajączek podkarpacki, -pasztet delux, -szynka wiejska, -i prezent od Schabińskiej.Wymagany adres email

  rozwiń
 • Propozycja za 2500 zł

  Prosiak nadziewany kasza przywieziony na miejsce do 200 km od naszej siedzimy (lub więcej do uzgodnienia) (Zdjęcie wyżej) Porcja na 100 osób.

  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.