id: ft9dgj

A gdyby tak rzucić wszystko na jakiś czas i wyjechać na Duchową Wyprawę Życia?

A gdyby tak rzucić wszystko na jakiś czas i wyjechać na Duchową Wyprawę Życia?

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 178 251 zrzutek i zebrali 1 231 782 992 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

A gdyby tak rzucić wszystko na jakiś czas i wyjechać nie w Bieszczady, a na Duchową Wyprawę Życia? Nie w ucieczce przed otaczającym światem, nie przed pracą/obowiązkami/szkołą, lecz po to by odkryć Siebie na nowo! Pomysł na Duchową Wyprawę Życia pojawił się znienacka podczas tegorocznych rekolekcji i gdyby nie one - sam nie wiem - czy byłbym wśród Was Kochani podczas Świąt Wielkiej Nocy. Pojawiła się jednak nieopisana siła i moc, wiara, że wszystko się uda. Bóg umacnia mnie w tym każdego dnia - rano, wieczór, we dnie, w nocy. "Plan pielgrzyma" nie jest do końca domknięty, bo jak to się mówi: "wszystko się może zdażyć...". Ufam jednak, że z Bożą i Waszą pomocą uda mi się wykonać wszystkie etapy, które dość realistycznie sobie założyłem. Z Bożego (tak ufam) zamierzenia plan ten wygląda następująco: I ETAP (plus/minus gdzie będą się znajdować moje przystanki na trasie): - wyprawa do rodzinnej parafii (3dni) - m.in. modlitwa o boże błogosławieństwo w Parafii św. Krzysztofa w Tychach oraz wizyta u Ojców Franciszkanów w Katowicach (3dni) - Jasna Góra - Częstochowa - Siewierz (4dni) - Oświęcim - Wadowice (3dni) - Kalwaria Zebrzydowska - Kraków - Gorlice (7dni) - Zakopane + Tatry - Ludźmierz (5dni) - Bielsko-Biała - Żory - Ostrawa (4dni) - Ķłodzko - Wałbrzych - Świebodzin (3dni) - Leszno - Września - Licheń Stary (3dni) - Gniezno - Toruń - Sieradz (4dni) - Skierniewice - Warszawa - Radom (7dni) - Puławy - Szczytno - Olsztyn (4dni) - Morąg - Malbork - Gdańsk (4dni) - Tuchola - Bydgoszcz - Piła (3dni) - Stargard - Szczecin (3dni) - Msza Św. dziękczynna Możliwe (Daj Boże!), że ten etap przedłuży się z 2 miesięcy - przy zdrowiu i o łasce - do 3 miesięcy... II ETAP (kolejne 2 miesiace): - Dania, Niemcy, Austria - Włochy, Watykan - Ziemia Święta - Francja - Hiszpania, Portugalia III ETAP (na etapie bardzo wstępnych przygotowań) - Meksyk Możecie być częścią mojej pielgrzymki. Wasze datki i pomocna dłoń, wspomogą mnie w tych ważnych chwilach refleksji, ale zdecydowana większość zostanie przeznaczona na wsparcie lokalnych Kościołów, na intencje mszalne za szczęśliwą podróż, za Was i za tych którzy tu być nie mogą, a chcieliby być razem ze mną w tej wspaniałej, wielkiej wyprawie. Szczęść Boże!!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze 1

 
2500 znaków