id: ftpgs8

Walka Jowitki z ostrą białaczką limfoblastyczną

Walka Jowitki z ostrą białaczką limfoblastyczną

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
51 019 zł
z 50 000
102%
zakończona
24.11.2021r
685
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 978 825 zrzutek i zebrali 998 817 275 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Kochani! Chcielibyśmy bardzo podziękować za każdą pomoc każde dobre słowo i każda wpłatę na leczenie naszej Jowitki! Wasza pomoc jest nieoceniona a zaangażowanie wzrusza... Nigdy nie sądziliśmy, że będziemy w takiej sytuacji, ale jak już się tu znaleźliśmy to cieszymy się, że wokół siebie mamy tak wspaniałych ludzi ❤️ jesteście wielcy dziękujemy! 

  Jowitka czuje się dobrze, kto zna Jowi osobiście ten wie, że to silna i waleczna dziewczyna i teraz nas jeszcze w tym utwierdza! Mam nadzieję, że tą trudną drogę przejdziemy bez większych potknięć i na jesień uda wrócić nam się do domu na leczenie podtrzymujące. 

  Trzymajcie się zdrowo i jeszcze raz dziękujemy! 

  A my walczymy dzielnie każdego dnia i małymi krokami dążymy do celu❤️

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie, prosimy o pomoc w leczeniu naszej Córki. Opowiemy Wam trochę co nas spotkało. W połowie lutego 2021 córka źle się poczuła, pomyśleliśmy osłabienie, przeziębienie które po dwóch dniach ustąpiło. Niestety dwa tygodnie później ponownie nasza Jowitka z szalonej czterolatki stała się ospała. Skontaktowaliśmy się z lekarzem i zrobiliśmy badanie krwi. Wyniki przeraziły nas jak i lekarza, od razu skierowanie do szpitala. Trafiliśmy do Zabrza, tu badanie szpiku i ogromny cios .. diagnoza ostra białaczka limfoblastyczna. Świat się zawalił, mnóstwo pytań dlaczego nasza mała księżniczka, czy my zrobiliśmy coś źle, co dalej.. strach, niepewność co będzie dalej.. To był 8marzec, data która wryła się w pamięć na zawsze. 9 marca zaczęliśmy walkę o zdrowie i życie Naszego Skarba! Jesteśmy w trakcie leczenia chemioterapią. Każdy dzień, każda kolejna dawka chemii rodzi strach jak i nadzieję. Strach przed tym jakie mogą być skutki uboczne, a nadzieję że każda kolejna dawka zbliża nas do wyleczenia. Pierwsze miesiące spędzimy w szpitalu na intensywnym leczeniu, później leczenie przeniesiemy do domu. Całość leczenia to około 2lata. Jak wiadomo przy leczeniu potrzeba wielu leków, specjalnych kosmetyków, dojazdy do szpitala, w późniejszym etapie badania, konsultacje ze specjalistami. To będą długie i ciężkie dwa lata. I tu prośba do Was jeżeli tylko jesteście w wstanie chętnie przyjmiemy każda pomocą. 

Jowitka jest cudowną, pełną radości cztero i pół letnią dziewczynką. Cieszą ja najmniejsze rzeczy. Jest wspaniałą starsza siostrą która pomaga i opiekuje się młodszym bratem Szymonem, który bardzo za nią tęskni podczas jej pobytów w szpitalu. Wspiera nas cała rodzina znajomi i przyjaciele co dodaje nam sił do walki i do wygranej! bo innej opcji nie bierzemy pod uwagę! Dziękujemy za każdą pomoc!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 685

 
Dane ukryte
4 495 zł
MK
Klienci eMKa Butik
PD
Piotr Dołyniuk
AW
A. W. M
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MB
C.H TADEUSZ
600 zł
JW
Justyna Wolanin
600 zł
ML
Monika Lorek
MR
Michał Rak
501 zł
AG
Aleksandra
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 62

 
2500 znaków
 • Katarzyna Kłosowska

  Bardzo przepraszam że tu wstawiam post że zbiórka ale Drodzy tak bardzo nam wstyd prosić was o pomoc ale niestety aby ratować wzrok naszego 4 letniego synka prosimy ,a nawet błagamy Was o udostępnienie . 😥 Nasza zbiórka stanęła w miejscu a my jako rodzice zrobimy wszystko aby zdobyć pieniążki na leczenie . 😭 Udostępnienie nic nie kosztuje,a naszemu małemu synkowi może bardzo pomóc . Więc Błagamy nie bądźcie obojętni na naszą prośbę i pamiętajcie Dobro Wraca z podwojona siła . Wierzymy razem z Jasiem że wy nam pomożecie 😍 A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękujemy ❤️ id zrzutki to :natxz9

 • AW
  Anna Wrona

  Zdrówka dla Jowitki! Będzie dobrze! 😊👍

  50 zł
 • AN
  Aleksandra Nawrot

  Książka "Być rodzicem i nie skonać"

  20 zł
 • MK
  Marta Kuś

  Szybkiego powrotu do zdrowia 🙌

  20 zł
 • AK
  Aneta Kulig

  Wygrana licytacja- kartka z autografem Kamila Stocha

  20 zł