koniec za 66 dni ID: ftu4xn

Spektakl dla najmłodszych pt. "Bicie serca"

Zebrano 1 975 zł
z kwoty 20 000 zł

9 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

576
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Spektakl "Bicie serca" kierowany jest do dzieci w wieku 0-4 lata oraz do ich rodziców i opiekunów. Jego celem jest kultywowanie wartości okazywania sobie wzajemnie miłości w rodzinie poprzez pięć języków miłości, rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci oraz oswajanie ich z przyjściem na świat rodzeństwa. Środki wyrazu spektaklu dopasujemy do możliwości i kompetencji grupy docelowej dzieci, które uczą się przez odbiór pięcioma zmysłami, zabawę, kreowanie świata wyobraźni. Spektakl opowiadać będzie o narodzinach nowego członka rodziny, o dorastaniu maluszka, budowaniu relacji z najbliższymi. Zależy nam na stworzeniu profesjonalnego spektaklu, uwzględniającego potrzeby i zainteresowania najmłodszych widzów, aby zbudować poczucie, że sztuka teatralna jest stałym i nieodzownym elementem życia, już od samego początku. Chcemy przełamać bariery w obcowaniu ze sztuką, wymknąć się szablonom i schematom ścisłego podziału na scenę i widownię. Naprawdę warto, żeby taki spektakl powstał!!! Proszę, WSPOMÓŻ FINANSOWO NASZ PROJEKT, a jeśli nie masz takiej możliwości, to chociaż UDOSTĘPNIJ ZRZUTKĘ na swojej osi czasu. Z każdym dniem czas na zbiórkę się zmniejsza. Nie bądź obojętny!!! Nie odkładaj tego na później! Nie myśl, że inni może to zrobią! Jeśli chciałbyś mieć możliwość zobaczenia tego wartościowego projektu razem ze swoim maluszkiem, to wspomóż nas finansowo lub przynajmniej udostępnij link do zrzutki.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Cel:

Spektakl pt. "Bicie Serca"


Zależy mi na stworzeniu spektaklu dla najmłodszych widzów w wieku od kilku miesięcy do 4 lat, który byłby ciekawy również dla ich rodziców i opiekunów. Jedną z inspiracji do stworzenia scenariusza była dla mnie książka pt. „Pięć języków miłości” autorstwa Gary ‘go Chapman’a. W spektaklu będziemy inspirować zatem rodziców i dzieci do okazywania sobie miłości na pięć różnych sposobów poprzez:

1.      Czuły dotyk.

2.      Wartościowo i wspólnie spędzany czas.

3.      Afirmujące słowa.

4.      Wzajemne obdarowywanie.

5.      Pomaganie sobie nawzajem.

Spektakl o pojawieniu się nowego członka rodziny, o dorastaniu. Będzie w nim sporo inspiracji do kreatywnej zabawy, która pomoże rozbuchać wyobraźnie dzieci i rodziców. Pokażemy, jak można zaspokajać potrzebę bliskości u dziecka, jak bawić się z nim, aby stymulować jego rozwój oraz wzmacniać jego dobre zachowania. Odwołanie do języków miłości ma zainspirować rodziców do pełnego miłości i radości spędzania czasu ze swoimi dziećmi, bez użycia smartfonów i tabletów.

W rytmie bijącego serca wspólnie będziemy penetrować świat od pierwszych chwil pojawienia się maluszka w brzuchu i odwoływać się do jego najwcześniejszych doświadczeń, a następnie śledzić jego rozwój, poznawać, doświadczać i kreować świat pełen nieograniczonej wyobraźni. Poszukiwać bezpieczeństwa, ciepła i przyjemnego dotyku. Odwołamy się do pierwszych wspólnych doświadczeń macierzyństwa i ojcostwa. Będziemy oswajać dzieci z obcowaniem z młodszą siostrzyczką lub braciszkiem. Zapewnimy świetną zabawę kolorami, dźwiękami, formą i strukturą otaczających dzieci różnego rodzaju poduszeczek i materiałów. Nasi aktorzy to świetni animatorzy i ludzie pełni pasji i energii!


Koncepcja scenograficzna


Projekt scenografii jest już wstępnie zaprojektowany przez Monikę Ostrowską i został stworzony z myślą, aby  wzbudzić w małych widzach poczucie bezpieczeństwa. Widzowie będą mogli doświadczać ciepła i przyjemnego oddziaływania na zmysł dotyku w specjalnie skonstruowanym namiocie, wysłanym miękkimi materacami, poduszkami i materiałami. Granice między sceną a widownią mają się zacierać.

Namiot będzie dość duży, bo o średnicy ponad 5 metrów.  Będą znajdować się w nim zarówno aktorzy, jak i widzowie. Chcemy stworzyć wrażenie przytulnego, przyjaznego i bezpiecznego miejsca, wprowadzić atmosferę bezpieczeństwa i bliskości. Dlatego wszystko będzie miękkie i przytulne. Na górze namiotu będą znajdować się kolorowe kule, które mają budować różne nastroje, aby poprzez grę światła kreować przestrzeń pełną nieograniczonej wyobraźni. Namiot wypełniony będzie białymi poduszeczkami, a w kilku miejscach, na początku ukryte, znajdować się będą poduszeczki o innych kształtach, kolorach i strukturze. Na widowni mają się znajdywać także poduszki do karmienia i miękkie wygodne materace, na których można w razie potrzeby położyć maluszka. W pomieszczeniu panować będzie przyjemny i delikatny zapach mleka, kaszki i owoców, aby oddziaływać na wszystkie zmysły maluszka.

Lalka i elementy lalkowe

W spektaklu będzie wykorzystana lalka teatralna oraz elementy lalkowe stworzone z poduszeczek. Wstępne projekty lalki i elementów lalkowych stworzyła Olga Ryl-Krystianowska.

Spektakl będzie wykorzystywać grę przedmiotów w relacji z aktorami - białe płótna i poduszeczki o różnej wielkości, kształcie i kolorze, które będą wykorzystywane zarówno jako znaki i symbole, jak i zostaną ożywione poprzez animacje aktorów. Z poduszeczek będziemy tworzyć różnego rodzaju zwierzątka, zabawki oraz różne ciekawe przedmioty czy budowle. Zabawa kolorami, dźwiękami, formą i strukturą otaczających dzieci różnego rodzaju poduszeczek i materiałów posłuży rozwojowi kreatywności maluszków.

Jednym z głównych bohaterów będzie przepiękna i budząca zaufanie małego widza lalka dziecka-niemowlaka z dużymi niebieskimi i radosnymi oczami, różowymi uśmiechniętymi usteczkami i krótkimi blond włoskami. Będzie to lalka bunraku, przypominająca trochę swoją strukturą białe poduszeczki znajdujące się w namiocie, aby mogła w pełni wpisać się w klimat scenografii. 


Koncepcja muzyczna i dźwiękowa


Specjalnie skomponowana muzyka ma pomagać najmniejszym widzom oswajać się ze światem przedmiotów w spektaklu. Zainspirowana utworami dla noworodków, niemowląt i małych dzieci do 4 roku życia, ma nienachalnie dopełniać akcję i stymulować dzieci do aktywnego uczestniczenia w sztuce. Kolejnym wydarzeniom towarzyszyć będą także różnego rodzaju dźwięki i onomatopeje, które ułatwiają maluszkom wejście w świat spektaklu i pomogą im włączyć się w kreatywną zabawę przedstawionego świata.

Ważne będą również różnego rodzaju nienachalne dźwięki grzechotek, dzwoneczków, szeleszczących materiałów, które będą towarzyszyć zabawom i poszczególnym scenom. Przez cały spektakl ma być też delikatnie słyszalne bicie serca dziecka, które w kilku momentach będzie chwilowo pogłaśnianie (np. pobyt w brzuchu, narodziny). Wykorzystamy też nagrania głosu i dźwięków wydawanych przez dziecko puszczane z głośniczka na Bluetooth, który będzie wszyty w lalkę. Ma to służyć sprawieniu wrażenia, że lalka-dziecko sama wydaje różne dźwięki, onomatopeje, pierwsze wyrazy. 

Miejsce realizacji

Miejscem realizacji spektaklu początkowo będzie Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Jest to jedna z kilku największych i najbardziej znanych instytucji artystycznych w tym mieście. Ponadto jest instytucją, która każdego miesiąca ma bezpośredni kontakt z kilkoma tysiącami widzów z Lublina, województwa lubelskiego, a także z całej Polski. W swojej ofercie kulturalnej ma kilkanaście tytułów przeznaczonych zarówno dla młodego, jak i dorosłego widza. Obecnie przedstawienia Teatru Andersena są grane na scenie Centrum Spotkania Kultur, w prestiżowym budynku, który znajduje się w samym centrum Lublina. W swojej działalności artystycznej teatr nie ogranicza się tylko do tej jednej sceny, gdyż często prezentuje spektakle w różnych miejscach w przestrzeni miasta oraz na festiwalach teatralnych w Polsce i na świecie.

Grupa odbiorców

Spektakl skierowany będzie głównie do bardzo wymagającej i zróżnicowanej grupy odbiorców w wieku od 0 do 4 lat. Po przeanalizowaniu badań dotyczących rozwoju dzieci i niemowląt w wieku od 0 do 4 lat, planujemy skupić się przede wszystkim na zmysłach (wzrok, słuch, dotyk, zapach i smak), które inaczej rozwijają się w poszczególnych fazach rozwoju. Zastosujemy w spektaklu kreatywne środki wyrazu artystycznego, które wzbogacą i rozwiną wyobraźnię maluszków, ale będą odpowiednio dostosowane do ich faz rozwojowych. Spektakl zostanie stworzony tak, aby każda z grup odbiorców w tym wieku, znalazła specyficzną dla siebie warstwę odbioru. Niemowlęta do 1 roku życia i trochę starsze będą na przykład odbierać spektakl poprzez intensywność niektórych kolorów, bliską grę aktorów oraz odpowiednio dopasowaną muzykę, dźwięki, onomatopeje czy efekty zapachowe wykorzystywane w spektaklu. Lalka teatralna, formy lalkowe pomogą na pewno zainteresować dzieci w wieku od 1,5 roku do 3 lat, a różne kreatywne zabawy i piosenki zaciekawią na pewno widzów w wieku 3-4 lat. Mali widzowie będą także inspirować się, jak budować pełne miłości relacje, zarówno w relacji rodzic-dziecko, jak i wobec nowego członka rodziny, czyli nowo-narodzonego braciszka lub siostrzyczki. W spektaklu będzie sporo pomysłów na kreatywną zabawę, która pomoże rozbuchać wyobraźnie dzieci, ale także ich rodziców. Rodzicom pokażemy natomiast jak można zaspokajać potrzebę bliskości u dziecka, jak bawić się z nim, aby stymulować jego rozwój oraz wzmacniać jego dobre zachowania. Odwołanie do języków miłości ma zainspirować rodziców do pełnego miłości i radości spędzania czasu ze swoimi dziećmi. Zależy nam na stworzeniu spektaklu familijnego, który przyciągnie do teatru całe rodziny ze swoimi maluszkami.

Realizatorzy spektaklu

Małgorzata Neczyperowicz - autorka scenariusza, reżyserka

Urodzona w 1987 roku w Lublinie. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, Filologii Polskiej na Katolickim Uniwersytecie Luberskim oraz Przygotowania pedagogicznego w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Ukończyła także Laboratorium Meisnera w Warszawie, kursy techniki Meisnera w The Actor’s Temple w Londynie, kurs Metody Lee Strasberga z amerykańskim reżyserem Robertem Castle. Aktorka, debiutująca reżyserka, organizatorka planów zdjęciowych, instruktorka teatralna i animatorka. Jako aktorka pracowała w Teatrze Kameralnym w Lublinie. Występowała gościnnie na deskach Teatru Studio i Studio Buffo oraz w serialach takich jak „Stulecie Winnych”, „Wojenne dziewczyny”, „Drogi Wolności”, „Na Wspólnej”, „Na Sygnale”. Można ją zobaczyć w teledysku Lubelskiej Federacji Bardów. Organizowała plany zdjęciowe (reklama, teledysk, film prewencyjny) dla firmy Edukator Film. Kobieta kreatywna, ambitna, posiadająca wysokie umiejętności organizacyjne, umiejętność zarządzania zespołem oraz szczegółową wiedzę z zakresu różnych technik aktorskich.

Monika Ostrowska - scenografka

Studiowała architekturę wnętrz na Politechnice Białostockiej i Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Współautorka scenografii do spektaklu „Remus” Miejskiego Teatru Miniatura w Gdańsku, który w 2015 roku pojawił się na III Festiwalu Młodej Scenografii Polskiej i otrzymał wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala. Do tej pory pracowała nad projektami scenografii i kostiumów do przedstawień teatralnych, reklam, video clipów i etiud filmowych. Od 2014 roku była związana z Operą Bałtycką w Gdańsku, w której pracowała przy spektaklach operowych i baletowych. Aktualnie tworzy dekorację wnętrz i organizuje rekwizyty do filmu "Raz, jeszcze raz" w reżyserii Pawła Czarzastego i Krzysztofa Zbieranka. Film będzie miał swoją premierę w 2019 roku.

Olga Ryl-Krystianowska

PROJEKTY LALKI I ELEMENTÓW LALKOWYCH


Urodzona w 1988 roku w Gdańsku. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Edukacji Artystycznej. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku na kierunku aktorskim. Laureatka Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne. Jako autorka scenografii lub lalek współpracowała z teatrami: Teatr Ludowy (Kraków), Teatr im. J Słowackiego (Kraków), Teatr Miejski (Gliwice), Teatr Polski (Poznań), Teatr Wielki (Poznań), Teatr Tęcza (Słupsk), Teatr Miniatura (Gdańsk). Od września 2017 roku aktorka Teatru Lalka w Warszawie.
Urszula Chrzanowska

KOMPOZYTORKA


Urodzona w 1991 roku w Białymstoku. Absolwentka Akademii Teatralnej na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Ukończyła II stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie wiolonczeli. Pasję do muzyki i teatru łączy komponując muzykę do spektakli takich jak na przykład „Obrazem po dźwięki” w Białostockim Teatrze Lalek, „Sekretne życie Friedmanów” w reż. Marcina Wierzchowskiego w Teatrze Ludowym (Kraków), „WOJNA. Trzęsienie rodziny” w reż. Przemysława Jaszczaka Teatru Papahema i Teatru Glósoli, „Ojcowie” w reż. Marcina Wierzchowskiego w Teatrze im. Juliusza Słowackiego (Kraków), „Hańba” w reż. M. Wierzchowskiego w Teatrze Ludowym w Krakowie, "Ulf i balon" w reż. Przemysława Jaszczaka w Teatrze Animacji (Poznań), "2 000 000 kroków" w reż. Przemysława Jaszczaka w Teatrze Polonia, "Kruk krukowi" w reż. Przemysława Jaszczaka w Teatrze Lalki i Aktora (Wałbrzych), "Huśtawka" w reż. Przemysława Jaszczaka w Teatrze Arlekin (Łódź).


Piotr Kiliański

OPRAWA MUZYCZNA I DŹWIĘKOWA


Piotr Kiliański vel. Pedro Kiliano – z zamiłowania muzyk, z wykształcenia realizator dźwięku. Na estradzie od 18 lat. Współtwórca muzyki w  zespołach takich jak Project Zion, ComeYah, Alchemia Blues Rock Jam Band, Wolni ludzie, aYarise, Beniamin. Na koncie ma również współpracę z Słoma i Przedwietrze,  Junior Stress, Tallib & Sztoss, Natty B., Lady D., Jacek Kleyff. Współproducent płyt: „Na wschód” ComeYah, „Nothing to hide” aYarise, „Zatrzymać czas” Beniamin, „Olala” Alchemia Blues Rock  Jam Band. Obecnie instrumentalista w projektach: aYarise,  K.A.S.A, Jutuber, Hambawenah, Kinior Sky Orchestra, SylviOn, Jakub Zuckerman. Na co dzień producent muzyczny w Teatrze Ludzi Niepełnosprawnych w Lublinie – muzyka i udźwiękowienie sztuk „Spowiedź w drewnie” oraz „Opera kartoflana”. Za pracę na rzecz rozwoju Teatru Ludzi Niepełnosprawnych w Lublinie nagrodzony w 2016r. przez Marszałka Województwa Lubelskiego oraz w 2018 r. przez Prezydenta Miasta Lublina

Aktorzy

Do spektaklu zaproszeni zostali aktorzy z Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Są to ludzie pełni energii i pasji, pozytywni i zakochani w aktorstwie i lalkarstwie. Mimo młodego wieku, mają duże doświadczenie w pracy w teatrze i są bardzo zaangażowani w to, co robią.

Natalia Sacharczuk

Aktorka Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie.

Rola Dziecka-Dziewczynki


Urodzona w 1990 roku. Ukończyła Akademię Teatralną na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku w 2018 roku. Obecnie jest aktorką w Teatrze im. H. Ch. Andersena. W teatrze zadebiutowała rolą nauczycielki języka polskiego w spektaklu Koziołek Kręciołek, który był także jej spektaklem dyplomowym. Od tego czasu zagrała w wielu spektaklach dla dzieci, m.in. „Calineczka” (reż. Przemysław Jaszczak), „Pchła Szachrajka” (reż. Marek Ciunel), „Proszę słonia” (reż. Arkadiusz Klucznik), „Arabela” (reż. Igor Gorzkowski), „Lustra opowiadają w czwartek” (reż. Karolina Kirsz) a także w spektaklach dla młodzieży i dorosłych, takich jak „Księga dżungli” (reż. Jakub Roszkowski) i „HMLT/Hamlet” (reż. Magda Szpecht).

Katarzyna Staniewska

Aktorka Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie.

Rola Mamy


W 2017 roku ukończyła Wydział Lalkarski  w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, filia we Wrocławiu. W zespole Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie pracuje od września 2016 roku. Zadebiutowała rolą Papugi Polinezji w spektaklu „Zwierzęta Doktora Dolittle” (reż. Jerzy Jan Połoński). W teatrze zagrała w wielu spektaklach dla dzieci, m.in. „Calineczka” (reż. Przemysław Jaszczak), „Tymoteusz i psiuńcio” (reż. Arkadiusz Klucznik), „Wesele” (reż. Jakub Roszkowski), „Dziób w dziób” (reż. Elżbieta Depta), „Księga Dżungli” (reż. Jakub Roszkowski), „HMLT” (reż. Magda Szpecht), „Lekcje niegrzeczności” (reż. Jacek Papis). W marcu 2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru otrzymała nagrodę okolicznościową od Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka.

Łukasz Staniewski

Aktor Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie.

Rola Taty


Urodził się 21 listopada 1989 roku. W 2019 roku ukończył Akademię Sztuk Teatralnych na Wydziale Lalkarskim we Wrocławiu. Posiada również dyplom animatora kultury ze specjalizacją teatralną, który ukończył w Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu. Występował m.in. w takich spektaklach jak „Nic do stracenia” w reż. Macieja Midora (Toruń), „Calineczka” w reż. Laury Sonik (Kraków), „Eurydyka” w reż. Eweliny Ciszewskiej (Wrocław), „Mały” w reż. Katarzyny Borek, „Bagaż” w reż. Aleksandry Maksymiak. Do zespołu Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie dołączył w 2018 roku, debiutując w spektaklu „Lekcje Niegrzeczności, czyli Łysol i Strusia” (reż. Jacek Papis). Jest współzałożycielem grupy Teatralnej Makavakava, która zajmuje się głównie teatrem ulicznym, łącząc taniec, break dance, popping, locking itd. z teatrem lalek, pantomimą oraz beatboxem.

Kacper Kubiec / Piotr Bublewicz

- Aktorzy Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie, którzy zagrają w spektaklu pt. „Bicie serca” rolę Dziecka-Chłopca, jeśli tylko uda się uzbierać więcej pieniędzy na realizację spektaklu.


Kacper Kubiec

- Urodził się 8 lipca w Kielcach. W 2013 roku ukończył pedagogikę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Od 2013 roku związany z Teatrem im. H. Ch. Andersena w Lublinie. W 2015 roku uzyskał dyplom aktora dramatu zdając egzamin eksternistyczny ZASP. Spektakl „Ony” w reż. Daniela Adamczyka, w którym odgrywał główną i tytułową rolę otrzymał nagrodę Najlepszy spektakl 21 Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej oraz został wyróżniony jako najlepsze przedstawienie offowe miesięcznika "Teatr" w ramach zestawienia Najlepszy, Najlepsza, Najlepsi w sezonie 2014/2015. W 2013 roku dołączył do zespołu Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie, gdzie zagrał m.in. w spektaklach „Tymoteusz i łobuziaki” (reż. Arkadiusz Klucznik), „Calineczka” (reż. Przemysław Jaszczak), „Czerwony kapturek”, (reż. Jerzy Jan Połoński), „Baśń o zaklętym kaczorze (reż. Konrad Szachnowski), „Królowa śniegu” (reż. Katarzyna Aleksander-Kmieć), „Latający kufer” (reż. Arkadiusz Klucznik), „Zły Pan/Sinna Mann” (reż. Simone Thiis), „Muminki” (reż. Jerzy Jan Połoński), „Proszę Słonia” (reż. Arkadiusz Klucznik), „Czarodziejski flet Mozarta” (reż. Agnes Salamon), „Alicja w krainie czarów” (reż. Jack Timmermans), „Wesele” (reż. Jakub Roszkowski), „Anioł za lodówką” (reż. Daniel Arbaczewski), „Zwierzęta dr Dolitle” (reż. Jerzy Jan Połoński), „Dziób w Dziób” (reż. Elżbieta Depta), „Księga Dżungli” (reż. Jakub Roszkowski), „Lekcje niegrzeczności czyli Łysol i Strusia” (reż. Jacek Papis), „Arabela” - reż. Igor Gorzkowski, „Lustra opowiadają w czwartek” (reż. Karolina Kirsz).

Piotr Bublewicz

- Urodził się 27 września 1993 roku w Oławie. W 2017 roku ukończył Wydział Lalkarski wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. W czasie studiów dwukrotnie nagradzany stypendium rektora PWST za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz stypendium prezydenta miasta Wrocław za wybitne osiągnięcia artystyczne. Zagrał w dwóch spektaklach dyplomowych - „Skóra” w reż. Konrada Dworakowski oraz “#enterorestes” w reż. Grzegorza Grecasa. W zespole Teatru im. H. Ch. Andersena jest od 2016 roku. Tutaj zagrał m.in. w takich spektaklach jak „Księga Dżungli” (reż. Jakub Roszkowski), „Pchła Szachrajka” (reż. Marek Ciunel), „Dziób w dziób” (reż. Elżbieta Depta), „Wesele” (reż. Jakub Roszkowski), „Muminki” (reż. Jerzy Połoński), „Zwierzęta doktora Dolittle” (reż. Jerzy Połoński). W ramach 37 Przeglądu Piosenki aktorskiej wykreował rolę Elifa, w spektaklu „Matka Courage krzyczy” w reż. Grzegorza Grecasa, który zdobył nagrodę Tukan OFF. Podczas tej samej edycji festiwalu wystąpił w spektaklu - performansie pt. “4:12 i koniec” w reż. Agaty Dudy-Gracz, gdzie wcielił się w rolę Harcerza. Poza Teatrem im. H. Ch. Andersena współpracował również z Teatrem Muzycznym w Lublinie. W marcu 2018 roku z okazji międzynarodowego dnia Teatru otrzymał nagrodę okolicznościową prezydenta miasta Lublin za wybitne osiągnięcia artystyczne. Gościnnie wystąpił także w serialu “Pierwsza Miłość” (2014, 2015) oraz w filmie “Spróbuj latać” w reżyserii Macieja Jaszczyńskiego (2018).

Na co zostaną przeznaczone te pieniądze?


pełne i ostateczne projekty scenografii, lalki, elementów lalkowych, kostiumów

materiały do wykonania scenografii, kostiumów, lalki, elementów lalkowych i rekwizytów

skomponowanie i stworzenie oprawy muzycznej i dźwiękowej spektaklu

promocję outdoor

wydruk plakatów

wydruk ulotek

Jeśli dzięki Waszemu wsparciu uzbieram więcej pieniędzy na spektakl...


25 tys.

- powstaną dwie wersje spektaklu – w jednym dzieckiem będzie dziewczynka, w drugim chłopiec

30 tys.

- nagrana zostanie dokumentacja audio-video spektaklu, która będzie potem dostępna na jednej z wolnych licencji

Do zobaczenia w teatrze!

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty. Warto, aby był przyjemny w odbiorze i skupiał uwagę. W ciekawy i miły sposób zachęć do wsparcia :)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

ID: 6vcucc proszę o pomoc

Wspaniała inicjatywa, popieram gorąco i życzę powodzenia.

Korzystając z okazji zapraszam też wszystkich na zapoznanie się z naszym projektem. ID swverz.

Nie piszę tego po to by prosić o wpłaty. Wystarczy mi pozytywny komentarz by zastać dalszą motywację do działania. Dziękuję nawet za samo odwie.. rozwińdzenie mojej zrzutki i przeczytanie opisu.

Wiktor Breska

Proszę pomóżcie od tego zależy życie mojej ukochanej córeczki ID: p4xztz

ja Również poprosilbym o wsparcie :/ :ttxsc6

Dorota Borkowska

Kochani! Proszę o pomoc w mojej zrzutce... z4zenj

Klaudia Bąk

proszę o pomoc

Józef Milewczyk

Proszę s68en7 bardzo o pomoc każdy grosz się liczy dziękuje

Radosław Bordon

Powodzenia

JK
15 zł

Joanna Kulig

Powodzenia!

Pomysł godny uwagi
Zapraszam również na moją zrzutkę w której zbieram na remont mieszkania
ID: evgv4x

HS
105 zł

Helena Stróżek

Życzę powodzenia i wytrwałości, popieram...

WG
150 zł

Wojciech Grodzki

Gosiu, to Ty wywołujesz szybsze Bicie Serca w naszej rodzinie! :)

SS
40 zł

Sylwia Sawa-Pasternak

ISKRA radości Sylwia Sawa-Pasternak

RD
ukryta
Rafał Derkacz
AK
ukryta
Agata Kowal
1 zł
Marek Musioł
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
AJ
50 zł
Aleksander Janiszewski
JK
15 zł
Joanna Kulig
JN
450 zł
Justyna Nadulska
AZ
10 zł
Anna Złomańczuk
HS
105 zł
Helena Stróżek
AK
ukryta
Agata Kowal
WG
150 zł
Wojciech Grodzki
KN
5 zł
Krzysztof Nowik
ZB
100 zł
Zofia Banach
MW
10 zł
Monika Włodarczyk
MP
5 zł
Małgorzata Piotrowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PR
30 zł
Paulina Raczyło
KW
5 zł
Kamila Wróbel
Maciej Stróżek
50 zł
Maciej Stróżek
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
MR
50 zł
Marta Rau
AV
200 zł
Another View Studio :)
MS
15 zł
Monika Sajkowska
M
50 zł
magdalena
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
K
200 zł
Katarzyna
SS
40 zł
Sylwia Sawa-Pasternak
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
KK
100 zł
Kamil Kopania
MZ
15 zł
Marek Zimakiewicz
MS
20 zł
Mateusz Smaczny
JS
60 zł
Jacek Stachowicz

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

JN
450 zł
Justyna Nadulska
Nasi użytkownicy założyli

279 762 zrzutki

Pomóż zebrać 20 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

576
udostępnień

NAGRODY

Wsparcie za uśmiech

5 zł i więcej

Wdzięczny uśmiech od reżyserki spektaklu.

wybrano 5 razy

Imienne podziękowania na Fb

15 zł i więcej

Imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

wybrano 5 razy

Krótka broszurka w pdf, imienne podziękowania na Fb

30 zł i więcej

2-stronna broszurka z opisem spektaklu „Bicie serca” w formie pdf oraz  imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

wybrano 2 razy

Broszurka w pdf, imienne podziękowania na Fb

40 zł i więcej

8-stronna broszurka z opisem spektaklu „Bicie serca” w formie pdf oraz  imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

wybrano 1 raz

Broszurka drukowana, pocztówka za spektaklu z podziękowaniami twórców, podziękowania

50 zł i więcej

Drukowana 8-stronna broszurka z opisem spektaklu „Bicie serca”, specjalnie stworzona pocztówka spektaklu „Bicie serca” z pisemnymi podziękowaniami od reżyserki i z autografami aktorów oraz  imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

wybrano 5 razy

Plakat ze spektaklu "Bicie serca", broszurka drukowana, podziękowania

60 zł i więcej

Plakat ze spektaklu „Bicie serca” z podziękowaniami od reżyserki i autografami aktorów, drukowana 8-stronna broszurka spektaklu „Bicie serca” oraz  imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

wybrano 1 raz

Tajna grupa na Fb ze zdjęciami i materiałami video z prób do spektaklu, broszurka, podziękowania

80 zł i więcej

Zaproszenie do tajnej grupy na portalu Facebook, gdzie na bieżąco będziemy udostępniać zdjęcia i materiały video z prób do spektaklu „Bicie serca”, 8-stronna broszurka z opisem spektaklu „Bicie serca” w formie pdf,  imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

Plakat ze spektaklu "Bicie serca", broszurka drukowana i w pdf, pocztówka, podziękowania

100 zł i więcej

Plakat ze spektaklu „Bicie serca” z podpisami twórców, 8-stronna broszurka z opisem spektaklu „Bicie serca” drukowana i w formie pdf, specjalnie stworzona pocztówka spektaklu „Bicie serca” z pisemnymi podziękowaniami od reżyserki i z autografami aktorów,  imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru. 

wybrano 2 razy

Torba z logo, drukowana broszurka, pocztówka, podziękowania

150 zł i więcej

Materiałowa torba z logo Teatru Andersena, plakat ze spektaklu z podpisami aktorów i reżyserki oraz specjalnie stworzona pocztówka ze spektaklu „Bicie serca” z pisemnymi podziękowaniami od reżyserki,  imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

wybrano 1 raz

Warsztaty edukacyjne dla dzieci, 2 plakaty, podziękowania

200 zł i więcej

Wejściówka dla 4 dzieci na dowolne warsztaty z oferty edukacyjnej Teatru Andersena,  wybrane 2 plakaty z aktualnych spektakli Teatru Andersena, imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

wybrano 2 razy

Torba z plakatów teatralnych,drukowana broszurka, plakat, podziękowania

250 zł i więcej

Unikatowa torba Teatru Andersena stworzona z plakatów teatralnych (można wybrać plakaty), drukowana 8-stronna broszurka ze spektaklu "Bicie serca", plakat ze spektaklu "Bicie serca" z podziękowaniami od reżyserki i autografami aktorów, imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

Książka, broszurka, pocztówka ze spektaklu z podziękowaniami, podziękowania na Fb

300 zł i więcej

Książka „Dzieje teatru lalek” Henryka Jurkowskiego, drukowana 8-stronna broszurka z opisem spektaklu „Bicie serca” oraz specjalnie stworzona pocztówka ze sektaklu „Bicie serca” z pisemnymi podziękowaniami od reżyserki i z autografami aktorów, imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

Podwójna wejściówka na dowolny spektakl Teatru Andersena, plakat, podziękowania

350 zł i więcej

Podwójna wejściówka na dowolny spektakl w Teatrze Andersena w Lublinie oraz plakat wybranego spektaklu Teatru Andersena w Lublinie, imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

Album "Bicie Serca" z pisemnymi podziękowaniami od twórców, podziękowania na Fb

400 zł i więcej

Album ze zdjęciami ze spektaklu „Bicie serca” (12 zdjęć) z pisemnymi podziękowaniami od reżyserki spektaklu i z autografami aktorów, imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

2-dniowe warsztaty aktorskie, podziękowania na Fb

450 zł i więcej

Indywidualne 2-dniowe warsztaty aktorskie z aktorką i reżyserką spektaklu „Bicie serca” – Małgorzatą Neczyperowicz z możliwością zaproszenia jednej znajomej osoby, imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

wybrano 1 raz

Sesja zdjęciowa, album z pisemnymi podziękowaniami, podziękowania na Fb

500 zł i więcej

Udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej promującej spektakl i album pamiątkowy z sesji (8 zdjęć) z pisemnymi podziękowaniami od reżyserki spektaklu i z autografami aktorów, imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

Sylwester 2019/2020 w Teatrze Andersena w Lublinie, podziękowania

750 zł i więcej

Rodzinny Sylwester dla 4 osób w Teatrze Andersena w Lublinie oraz imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

przewidywana dostawa: 28 grudnia, 2018

Warsztat z przemówień publicznych, podziękowania

1000 zł i więcej

Indywidualne 4-godzinne warsztaty z przemówień publicznych i kreowania swojego wizerunku w sieci prowadzone przez aktorkę i reżyserkę spektaklu „Bicie serca” – Małgorzatę Neczyperowicz, z możliwością zaproszenia jednej znajomej osoby oraz imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

2-miesięczny kurs aktorski dla youtuberów, podziękowania na Fb

1500 zł i więcej

2-miesięczny indywidualny kurs aktorski dla youtubera/-ki, prowadzony online na żywo (1 godz./tydzień), z bardzo indywidualnym podejściem dopasowanym do potrzeb uczestnika, z tworzenia swojego wizerunku po drugiej stronie kamery (warsztaty poprowadzi aktorka i reżyserka spektaklu „Bicie serca” – Małgorzata Neczyperowicz) oraz imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

Poduszkowe zabawki, zaproszenie na premierę, oprowadzenie po teatrze, broszurka, pocztówka

2000 zł i więcej

2 poduszki-zabawki ze spektaklu „Bicie serca”, jedno podwójne zaproszenie na premierę spektaklu „Bicie serca”, oprowadzenie po Teatrze Andersena przez reżyserkę spektaklu, drukowana 8-stronna broszurka z opisem spektaklu „Bicie serca”, specjalnie stworzona pocztówka spektaklu „Bicie serca” z pisemnymi podziękowaniami od reżyserki i z autografami aktorów, imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

Rodzinny karnet, warsztaty edukacyjne dla dzieci, oprowadzenie po teatrze, broszurka, pocztówka

2500 zł i więcej

Rodzinny karnet na 4 premiery w sezonie teatralnym w Teatrze Andersena w Lublinie, wybrane warsztaty dla dzieci z oferty edukacyjnej teatru, oprowadzenie po Teatrze Andersena przez reżyserkę spektaklu, drukowana 8-stronna broszurka z opisem spektaklu „Bicie serca”, plakat ze spektaklu "Bicie serca" z autografami aktorów i reżyserki spektaklu, specjalnie stworzona pocztówka ze spektaklu „Bicie serca” z pisemnymi podziękowaniami od reżyserki spektaklu, imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

Profesjonalna lalka ze spektaklu, zaproszenia na premierę, plakat, podziękowania

3000 zł i więcej

Profesjonalnie wykonana lalka dziecka ze spektaklu „Bicie serca” o wymiarze 20 cm, rodzinny karnet na 4 premiery w sezonie teatralnym w Teatrze Andersena w Lublinie, oprowadzenie po Teatrze Andersena przez reżyserkę spektaklu i aktorów, plakat ze spektaklu pt. „Bicie serca” z podziękowaniami reżyserki i autografami aktorów, imienne podziękowania na portalu Facebook od reżyserki spektaklu i od Teatru Andersena oraz podziękowania na stronie internetowej teatru.

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.