id: ftwbth

Wspieram Fundację św. Grzegorza Wielkiego

Wspieram Fundację św. Grzegorza Wielkiego

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Szczęść Boże!


Dobre rzeczy nie dzieją się same. Stoją za nimi konkretni ludzie i ich działania. Od 10 lat jako świeccy wierni działamy na rzecz upowszechnienia tradycyjnej liturgii łacińskiej w Polsce. W tym celu założyliśmy w 2012 roku FUNDACJĘ ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO.


Od tego czasu setki razy pomagaliśmy zorganizować tradycyjną liturgię w Polsce. Zapewniając know-how, paramenty liturgiczne, świetnie przygotowanych ministrantów, wspaniałych muzyków czy nasze słynne broszury ułatwiające odnajdywanie się w meandrach akcji liturgicznej.


Co roku organizujemy rekolekcje wielkopostne i piękne roraty. Dzięki naszemu wsparciu odbywają się co tydzień "Msze czwartkowe" w kościele śś. Piotra i Pawła w Krakowie. Mieliśmy istotny wkład w powstanie ruchu na rzecz tradycyjnej liturgii dominikańskiej i strony rytdominikanski.pl, jak również w promocję piśmiennictwa abp. Fultona J. Sheena (wydaliśmy trzy książki).


Przygotowujemy wysokiej jakości pomoce liturgiczne (tablice ołtarzowe!), sprowadzamy z zagranicy niezbędne księgi. Rokrocznie opracowujemy kalendarz książkowy oparty na starym kalendarzu liturgicznym. Prowadzimy Sklep internetowy, w którym oferujemy chociażby nasze wspaniałe kartki świąteczne z klasykami malarstwa.


q792ad3c2e562d37.jpeg

Nasza działalność opiera się głównie na środkach, które sami zarobimy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, jednakże mimo nieustannego wzrostu sprzedaży, potrzebujemy także wsparcia naszych fanów. Tylko w taki sposób uda nam się utrzymać dotychczasowe zaangażowanie naszego zespołu i trwałość instytucji, która działa "w pełni", a nie "po godzinach".


Po tylu latach działalności nadal mamy głowy pełne pomysłów, zapał oraz wiedzę jak je wcielać w życie. Wierzymy, że tylko systematyczne i pozytywne promowanie sprawy ruchu "Summorum Pontificum" może przynieść dla Kościoła dobre efekty.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 3

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Inne
Msza w intencji naszych dobroczyńców
W intencji naszych dobroczyńców zamawiamy co kwartał tradycyjną Mszę świętą.
5 zł

Kupione 15

Inne
Dostęp do grupy "Przyjaciele Fundacji św. Grzegorza Wielkiego"
Dostaniesz dostęp do wewnętrznej grupy Fundacji na Facebooku, gdzie koordynujemy nasze działania. Czas dostępu trwa tak długo jak wsparcie! ;)
25 zł

Kupione 50

Inne
Kwartalny pakiet dziękczynny
Dostaniesz od nas pocztą co kwartał miły upominek w formie fizycznej. Może wyjątkowy plakat? Albo zakładka do książki? Jedna wpłata w wysokości 99 zł ...
99 zł

Kupione 63

Wpłaty 138

 
Dane ukryte
99 zł
 
Dane ukryte
99 zł
 
Dane ukryte
99 zł
 
Dane ukryte
99 zł
 
Dane ukryte
99 zł
 
Dane ukryte
99 zł
 
Dane ukryte
99 zł
Zobacz więcej