id: ftx9zk

Odnowa zabytku

Odnowa zabytku

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 177 457 zrzutek i zebrali 1 229 847 677 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam. Zawsze chciałem mieć pałac. Jest to możliwe ale pracy ile trzeba włożyć, to oceńcie sami. Obiecuję że włoże w odnowę całe serce. Oczywiście po pracy, bo pracuje. Za kilkanaście lat jeśli się uda będzie tu restauracja, baza noclegowa, i zacisze gdzie każdy znajdzie trochę spokoju dla siebie i rodziny, z możliwością aktywnego wypoczynku. Jeśli masz kilka złotych by wesprzeć masz nie realizowane marzenia, to wesprzyj projekt, a każdy będzie mógł w przyszłości być ugoszczony z listy za pół darmo. Daje swoje słowo, a jeśli to jest coś warte, to zapraszam... PS cenisz kulturę ? Chcesz pomóc? Wesprzyj mnie. Obiecuję że to to jest pierwszy projekt. Jeśli uda mi się zrealizować, ruszę z kolejnym aby Lubelszczyzna nie została zapomniana. Pozdrawiam was i dziękuję. Łukasz.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Do końca i dzień dłużej...
Jeśli projekt wypali, nagrodą jest darmowy pobyt dla osoby z największą wpłatą, w jednym z wybranych pokoji do końca swoich dni, opieka oraz dzień dłu...
1 zł
Zakończona

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!