id: ftzhzg

Zrzutka na model do badania piersi

Zrzutka na model do badania piersi

8 240 zł 
z 6 000 zł
137%
zakończona 11.12.2021r
109 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani, zwracamy się do Was ponownie z ogromną prośbą wsparcia naszej zrzutki.

Jesteśmy stowarzyszeniem wspierającym kobiety z rakiem piersi. Chcemy wspierać, edukować i uświadamiać.

Działamy już ponad dwa lata, w skład naszego stowarzyszenia wchodzą kobiety, które zmagały lub zmagają się z rakiem piersi.

Bierzemy czynny udział w społecznych wydarzeniach, podczas których opowiadamy, przestrzegamy, uczymy samobadania piersi.

We współpracy z miastem Siedlce w październiku, który jest Miesiącem Walki z Rakiem Piersi, w całym mieście można znaleźć plakaty promujące samobadanie oraz nasze stowarzyszenie. Mamy wśród członków psychoonkologa, który przyjmuje kobiety potrzebujące wsparcia. Aktywny jest również telefon zaufania, na który mogą dzwonić osoby potrzebujące porady czy rozmowy. Chcemy, aby problem raka piersi nie był tematem tabu, chcemy sprawić, aby kobiety badały się regularnie i rozumiały, jak jest to ważne.

Już w tym tygodniu wchodzimy do siedleckich szkół - będziemy uświadamiać uczniów, nauczycieli, pracowników. Zależy nam, by dotrzeć do jak największej liczby osób, nie wszyscy w końcu czynnie obserwują nas na facebooku. Posiadamy małe fantomy piersi, mają one jednak ograniczone możliwości. Stale się rozwijamy, edukujemy.

Dziś naszym celem jest zebranie pieniędzy na fantom do nauki badania piersi. Jest on zbudowany ze skóropodobnego , bardzo wytrzymałego materiału, posiada walizkę, co jest dla nas bardzo ważne, gdyż z racji licznych wyjazdów, bardzo ważne jest dla nas posiadanie odpowiedniego opakowania. Dodatkowo, fantom posiada wymienne guzy, które można dowolnie umiejscowić, przez co jedna osoba może próbować wykonać badanie nawet kilkukrotnie. Wyposażony jest on również w węzły chłonne. Z Waszą pomocą może udać nam się osiągnąć cel i uświadamiać ludzi dokładniej i na większą skalę. Model, na którym nam zależy można obejrzeć na stronie: https://www.fantom-fw.pl/produkt/model-do-badania-piersi/#content

Dziękujemy za każdą złotówkę!


W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie można również więcej się dowiedzieć o nas i naszej działalności :) https://www.facebook.com/RakOut-375002569819252

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 109

ML
Martyna Lewandowska
390 zł
AB
Magdalena kijowska
250 zł
UM
210 zł
MM
Minika M.
200 zł
MH
Magda
200 zł
DJ
Dariusz J
200 zł
KR
Kamila Radzikowska " sernik gianduia"
200 zł
KR
Kasia Rydzewska
200 zł
GG
Grzegorz Grochowski
180 zł
WK
Wojciech Kiełczykowski
160 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

794 984 zrzutki

i zebrali

610 533 760 zł

A ty na co dziś zbierasz?