id: fu3yng

Pompa insulinowa Minimed 780g dla Ani

Pompa insulinowa Minimed 780g dla Ani

Nasi użytkownicy założyli 1 068 520 zrzutek i zebrali 1 165 587 069 zł

A ty na co dziś zbierasz?
Zrzutka pod patronatem:

Opis zrzutki

Ania przyszła na świat końcem 2017 roku. Trzy lata harmonijnego rozwoju i beztroskiego dzieciństwa nagle przerwała choroba. W ciągu zaledwie kilku dni nasze życie, a zwłaszcza życie Ani, stanęło na głowie - zdiagnozowano u niej cukrzycę typu 1 insulinozależną.
Każdy dzień jest walką z tą podstępną, choć niewidoczną dla oka, chorobą.... Codzienność to pomiary cukru z paluszków, liczenie węglowodanów w posiłkach, pilnowanie godzin posiłków. Mimo naszych starań często zdarzają się jakże niebezpieczne dla życia Ani epizody hipoglikemii oraz grożące powikłaniami w przyszłości epizody hiperglikemii. Choroba zaskakuje i sprawia, że nie można od niej "odpocząć" nawet jednej godziny. A przed Anią całe życie....
Liczymy na to, iż nowoczesna pompa insulinowa lepiej poradzi sobie z wyrównaniem poziomu cukrów i pozwoli chociaż od czasu do czasu przespać noc bez nieustannego strachu i doglądania Ani. 
Z góry dziękujemy za każdy okazany gest i dobroć ❤️
Zbiórka obejmuje zakup pompy insulinowej 780g, pełnopłatnego transmitera, telefonu do obsługi oprogramowania oraz zapas na rok sensorów, zbiorniczków oraz wszelkich kosmetyków do pielęgnacji delikatnej skóry diabetyka i miejsc wkłuć, których niestety jest sporo.
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 124

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!