id: fucsx5

Film - Dzień na Roztoczu

Film - Dzień na Roztoczu

10 172 zł z 10 000 zł
101%
166 dni do końca
28 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć, część z Was pewnie już mnie zna ale wypada się przedstawić. Nazywam się Krystian Kłysewicz i od lat zajmuję się filmowaniem moich ukochanych zakątków - Roztocza i Bieszczad. Możecie mnie znać z pięciu timelapsowych części Bieszczady Cztery Pory Roku, ale ostatnio głównie koncentrowałem się na Roztoczu Wschodnim publikując zdjęcia i filmy na moim profilu na Facebooku Krystian Kłysewicz - Imagine Pictures oraz Instagramie Krystian Kłysewicz. Należę do Związku Polskich Fotografów Przyrody - Okręg Roztoczańsko - Podkarpacki. Jestem laureatem licznych konkursów fotograficznych jak również zdobywcą pierwszego miejsca i statuetki Kryształowego Drona na Międzynarodowym Drone Film Festiwal we Wrocławiu 2019r. W tym roku wydałem wspólnie z dwoma kolegami piękny album o Roztoczu Wschodnim - encyklopedie w której na 424 stronach pokazaliśmy wszystko co na Roztoczu Wschodnim trzeba zobaczyć (album dostępny na stronie www.libra.pl)


Czego dotyczy zrzutka?


Zbieram fundusze na realizację filmu pt. Dzień na Roztoczu.

Do tej pory nakręciłem kilka podobnych filmów z serii "Dzień na Roztoczu"- ale głównie koncentrowały się one na małym areale np. Ziemia Lubaczowska. W tym roku chcę się zmierzyć z całym Roztoczem czyli Wschodnim , Środkowym i Zachodnim.

Brzmi ambitnie? I tak też będzie. Na powstanie filmu chcę przeznaczyć cały rok - aby w ciągu "Dnia na Roztoczu" ukazać również wszystkie pory roku. Będzie to ogrom pracy, tysiące przejechanych kilometrów, dziesiątki wyjazdów, wschodów i zachodów słońca. Takiego filmu z terenu całego Roztocza jeszcze nie było. Macie szansę uczestniczyć w niesamowitej produkcji, która pokaże Roztocze z całkiem innej perspektywy w dodatku w tak dużej rozpiętości pór roku. Film w większość zostanie wykonany z drona - innymi słowy - Roztocze z lotu ptaka w czterech porach roku! Rewelacyjną muzykę do filmu napisze jak zawsze mój Brat Marcin Kłysewicz.

Jeśli lubicie moje filmy, kochacie Roztocze, chcielibyście zobaczyć je całe - w jednym filmie, pragniecie abym to dla Was wstawał o 4 rano aby złapać piękny wschód słońca, to będę wdzięczny za wsparcie. Przygotowałem dla Was szereg "bonusów" które otrzymacie w zamian, ponieważ wyznaję zasadę, że w życiu nie ma nic za darmo. Zapraszam również do kontaktu obiekty noclegowe, gastronomiczne, atrakcje turystyczne - w zamian za wsparcie oferuję reklamę w moich produkcjach.

Poniżej przedstawiam Wam moje wcześniejsze filmy - takich obrazków z najpiękniejszych terenów Roztocza możecie się spodziewać w nadchodzącym filmie!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 28

BK
Bartłomiej Krzych
3 500 zł
AJ
Anna Jachymek
2 000 zł
MK
Mariusz Kozak
1 500 zł
S
Sosnowy Taras Katarzyna Działa
1 250 zł
D
Domek na Roztoczu Horyniec-Zdrój
501 zł
DC
Dominika Czarna
250 zł
T
Tomasz, Tamara Tarajko
250 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
115 zł
JU
Jadwiga Uszpulewicz
100 zł
M-
MagMa - Magda Tereszczuk
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • DC
    Dominika Czarna

    Trzymam kciuki za projekt, piękną pogodę i wyjątkowe ujęcia :) Na film będę czekać z niecierpliwością i z dumą podzielę się nim z innymi :) Powodzenia !

    250 zł
  • Bartłomiej Krzych

    Mój dziadek Bronisław Krzych byłby Twoim fanem nr 1 za to co robisz. W imieniu całej rodziny ragnę podziękować za pełną zaangażowania i pasji działalność dla Ziemi Lubacozwskiej i całego Roztocza. Keep up the good work!

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Honorowe wsparcie

Dzięki! Każda złotówka przyda się na szlaku Roztocza.

rozwiń
Wpłać 5 zł i więcej
Przybij piątkę!

Tym sposobem przybiłeś mi piątaka, czuję, że mnie wspierasz. Chyba lubisz Roztocze ;)

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 15 zł i więcej
50 kilometrów

Dzięki! Tym wsparciem przejechałem 50 kilometrów moim autem przez Roztocze. Na takim dystansie zrobiłem kilka ciekawych zdjęć, może udało mi się zrobić nawet jakieś ujęcie video :)

rozwiń

wybrano 6 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Jesteś sponsorem!

Jesteś super - właśnie zostałeś sponsorem jednego ujęcia w filmie! Twoje imię zostanie umieszczone na długiej liście osób, które wsparły mój film w napisach końcowych.

rozwiń

wybrano 5 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Zapraszam na przedpremierowy pokaz filmu!

Otrzymasz specjalne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu. Jeśli pandemia ustanie odbędzie się na żywo, jeśli nie to w trybie LIVE na Facebooku. Twoje imię oczywiście zostanie umieszczone w napisach filmu jako sponsor.

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Kalendarz Roztocze 2022

Widzę że kochasz Roztocze, dlatego mam dla Ciebie prezent - co roku wydaję kalendarz z Roztocza, otrzymasz go początkiem grudnia aby przez cały 2022 rok zdobił Twoją ścianę (format A3 poziomy, 12 kart). Oczywiście Twoje imię zostanie umieszczone w filmie na liście sponsorów. Otrzymasz również zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 600 zł i więcej
Okno z Roztoczem na Twojej ścianie

Masz już kalendarz na 2022 rok, ale za szybko zmieniają się jego karty? Za tą kwotę na Twojej ścianie zawiśnie jedno - wybrane przez Ciebie zdjęcie z mojego dorobku w formacie A3 wydrukowane na papierze foto w pięknej ramce. Oczywiście film obejrzysz przedpremierowo na specjalnym spotkaniu - a Twoje nazwisko będzie w nim widniało jako sponsor.

rozwiń
Wpłać 1250 zł i więcej
Reklama w filmie

Chcesz być zauważonym! Otrzymasz wszystko co w niższych kwotach plus jeśli prowadzisz firmę - twoje logo zostanie umieszczone przed końcowymi napisami filmu (jedna plansza z maks 4 logotypami). Otrzymasz również możliwość crosspostowania i umieszczania filmu na swojej stronie internetowej, mediach społecznościowych.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 2 z 4)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Sponsor muzyki!

Właśnie zesponsorowałeś muzykę do filmu, którą wykona mój Brat Marcin Kłysewicz. Oferta limitowana! Zostanie to oczywiście odpowiednio oznaczone w filmie :) Oprócz tego otrzymasz wszystko co pozostali w niższych kwotach wsparcia.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 3500 zł i więcej
Mecenas Sztuki

Otrzymujesz tytuł Honorowego Mecenasa Sztuki. Twoje imię przechodzi do historii! Jesteś głównym sponsorem filmu, Twoje imię lub logo firmy zostanie wyświetlone na samym początku filmu, pojawi się w trailerze. Otrzymasz oczywiście wszystko co w niższych kwotach. Oferta limitowana do jednej sztuki! Kto pierwszy ten lepszy.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Nasi użytkownicy założyli

704 467 zrzutek

i zebrali

473 975 684 zł

A ty na co dziś zbierasz?