id: fuk3eu

Remont budynku dla ludzi ubogich

Remont budynku dla ludzi ubogich

Nasi użytkownicy założyli 1 178 263 zrzutki i zebrali 1 231 798 504 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie, jesteśmy małżeństwem z dwójką dzieci. Wraz z przyjaciółmi postanowiliśmy przekształcić budynek gospodarczy w dom, który ma służyć i pomagać ludziom będącym w potrzebie.


W styczniu tego roku powstała inicjatywa, by w ramach wolontariatu pomagać ludziom bezdomnym w Sanoku. Razem z grupą znajomych w każdą sobotę częstowaliśmy potrzebujących zupą, ciepła herbatą, rozdawaliśmy ciepłe ubrania, obcinaliśmy włosy, opatrywaliśmy rany. Dzięki temu nasze serca zostały poruszone do tego stopnia, że zdecydowaliśmy się na remont starego budynku, by mogli w nim zamieszkać ludzie bezdomni. Chcemy jednak nie tylko zapewnić im dom jako schronienie ale miejsce, w którym poczują miłość, poznają wartości rodzinne i chrześcijańskie. Pragniemy, by dzięki temu poczuli na nowo sens życia, odzyskali poczucie własnej wartości. Naszym celem jest dążyć do tego, by w końcu sami potrafili założyć rodzinę, bądź ja odzyskać, pójść do pracy i żyć pełnią życia bez nałogów


Oczywiście do tak wielkiego dzieła potrzebujemy pieniędzy, dlatego zdecydowaliśmy się założyć zrzutkę.


Do tej pory dzięki pracy własnych rąk, pomocy przyjaciół, a także ludzi z ulicy udało nam się zrobić potrzebne wyburzenia, wyrównać teren, postawić ściany działowe, wymienić część okien oraz wyremontować na gotowo dwa pokoje, w których mieszka już jedna osoba potrzebująca. W związku z tym musimy jak najszybciej wyremontować łazienkę, zrobić izolację fundamentów, wybudować nowy komin.


Za każdą wpłatę jesteśmy bardzo wdzięczni. Jeśli ktoś chciałby podarować nam środki budowlane lub wypożyczyć koparkę to również będziemy się cieszyć :)


Numer telefonu:

Marcin 881085326

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

 
Dane ukryte
120 zł
GS
Gabriela Stodolak
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
JO
Jola
50 zł
AS
AiS
ukryta
KP
Kowalski Piotr
ukryta
KP
Kowalski Piotr
ukryta
AT
Aleksandra Trytko
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta