id: fvda9u

Leczenie i diagnostyka Badania PET/MR dla Pani Beatki

Leczenie i diagnostyka Badania PET/MR dla Pani Beatki

Aktualności1

  • Witam kochani. Z watępnych informacji wiemy ,że to badanie Pet/MR jednak będzie  kosztować 6,500zł. Mamy już uzbierane 4,290zl.Na konto stowarzyszenia wpłynęło do dzisiaj 1 700zł. Brakuje jeszcze 2210zl. Bardzo prosimy o pomoc, aby Pani Beatka mogła spokojnie spać wiedząc, że może iść na badanie i wiedząc jaki jest stan jej zdrowia. Bardzo dziękujemy za każdą złotówke. Dziękujemy także całym sercem wszystkim, którzy już wsparli zbiórke❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘
    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam. Ta zbiórka przeznaczona jest na szybką diagnostykę wykrycia wznowy i ewentualnych przerzutów. Tej diagnostyki potrzebuje "Kobieta Anioł" , która całe życie pomaga innym a teraz sama potrzebuje pomocy. Więc kochani bardzo prosimy o dobre serduszko i przekazanie darowizny.

Zbiórka publiczna Nr 2017/1460/OR - możesz również wesprzeć zbiórkę darowizną na konto stowarzyszenia Bank Zachodni WBK grupa Santander: 08 1090 2590 0000 0001 3720 2085 z dopiskiem " Leczenie i diagnostyka PET/MR Beata"  

Badanie PET/MR jest niezwykłe dla osób , które przebyły chorobę nowotworową. Z uwagi na dokładność badania, które wykrywa nawet niewielkie zmiany oraz fakt, iż w badaniu wykonuje się skan całego ciała mamy możliwość:

-Dokonać oceny skuteczności odpowiedzi na leczenie chirurgiczne i/lub onkologiczne 

-Wykryć wznowy i ewentualne przerzut na bardzo wczesnym etapie 

-Zmniejszyć dawkę promieniowania w porównaniu do badania PET/CT

Badania PET/MR z uwagi na swój innowacyjny charakter nadal nie są w koszyku świadczeń refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W związku z tym badania te są dostępne w Polsce jedynie na komercyjnych zasadach, wyłącznie w dwóch ośrodkach w kraju. Koszt badania jest uzależniony od zastosowanego znacznika , który zawsze dobierany jest indywidualnie do każdego pacjęta.

Koszt badania od 7,500zl-11,800zl i wykonywany tylko w Pracownia BioSkaner prowadzona przez Labolatorium Obrazowania Molekularnego i Rozwoju Technologii Spa. z o.o., która jest spółką celową Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku lub Bydgoszczy. 

Za każdy grosz bardzo dziękujemy. ❤️❤️❤️

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 40

 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
OZ
Od znajomych
150 zł
J
Jacek Operskalski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
I
Iwona, Sylwek i Pati
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MP
Małgorzata Piechoczek
100 zł
JP
Justyna Piecha-Pierończyk
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

687 343 zrzutki

i zebrali

450 476 167 zł

A ty na co dziś zbierasz?