Aktualności 2

  • Włodek 💛    Czytaj więcej
  • Dzięki Wam kupiliśmy Włodkowi zapas mokrej karmy na miesiąc i suplementy, które pomogą mu rozwiązać ostatnie problemy z pęcherzem 💝 Dziękujemy! 

    gb68d5230b4202fa.jpeg

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Włodek, to sympatyczny staruszek w typie terierka. Trafił do Fundacji Znajdki z uszkodzeniem kręgosłupa, które niestety okazało się nieoperacyjne. Pies nie staje na tylne łapki i nie kontroluje wydalania. Włodek jest bardzo sympatyczny i wesoły, do tego uwielbia wszystkich ludzi :) Pomimo nieszczęścia jakie go spotkało, nie stracił zaufania do człowieka. Niepełnosprawność ogranicza go ruchowo, ale w głowie jest cały czas młodym i zdrowym psem. Podjęliśmy próbę rehabilitacji, aby dać mu szansę na poruszanie się na tzw. odruchu rdzeniowym. Niestety Włodek nadal suwa pupą po podłożu.


Dzięki akcji białostockich studentów dostał wózeczek do spacerów. Uwielbia biegać, ale niestety, jego serce jest słabe i trzeba mu dawkować wysiłek. Włodek jest pod opieką lecznicy kardiologicznej i bierze leki stabilizujące pracę serca. Potrzebuje karmy dobrej jakości dla seniorów (około 130 zł miesięcznie) i leków kardiologicznych (około 180 zł miesięcznie).


Szukamy dla niego wirtualnych opiekunów - dzięki wsparciu ma szansę jeszcze cieszyć się życiem.


Chcesz pomóc inaczej? Masz pytania? Napisz na [email protected]

Wpłacający 109

TD
Tomasz Danych
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
KJ
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AP
Agnieszka Potasz
50 zł
ML
Marta Lorenc
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.