id: fvwxc2

Pomóż Karolinie i jej dzieciom godnie żyć

Pomóż Karolinie i jej dzieciom godnie żyć

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
47 456 zł
z 50 000
94%
zakończona
09.09.2021r
283
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 035 588 zrzutek i zebrali 1 103 230 406 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności15

 • Dziś Artura pięćdziesiąte urodziny….rok temu świętowaliśmy je z nim…image

  image

  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Życie rodziny Macińskich, niegdyś szczęśliwe i pełne radości legło w gruzach, gdy okazało się, że mąż, ojciec trójki dzieci otrzymał wyniki badań i jednocześnie wyrok .image Okazało się, że Artur zachorował na twardzinę układową. Chorobę bezwzględną i sukcesywnie wyniszczającą organizm, powodującą zwłóknienie narządów wewnętrznych. U Niego choroba zaatakowała płuca i serce. Przeszedł on długą drogę leczenia, w tym przeszczep komórek macierzystych, serię chemii, nowatorskie metody, które były tylko możliwe na świecie. Przez ponad pięć lat walczył wraz ze swoją rodziną o powrót do zdrowia. Tak bardzo chciał żyć i być mężem i tatą. Jednak choroba nie dawała za wygraną. Ostatni rok rodziny Macińskich był wyjątkowo trudny, choroba atakowała coraz bardziej z dnia na dzień.Oczekując na przeszczep serca i płuc Artur słabł, ale mimo bólu i cierpienia nadal wierzył, że jeszcze wszytko się ułoży. Niestety nie doczekał przeszczepu i przegrał ostatnią bitwę . W dniu 23.01.2021 roku odszedł pozostawiając po sobie ogromną pustkę.imageKilkuletnia walka z ciężką chorobą doprowadziła do znacznego pogorszenia sytuacji materialnej. Jego żona Karolina nie mogła podjąć żadnej pracy ponieważ opieka nad Arturem oraz dziećmi wymagała całodobowego zaangażowania. Koszty badań i leczenia zdecydowanie przekraczały możliwości rodziny. W całej tej sytuacji nie pomaga fakt, że najstarszy syn 11-letni Franek cierpi na autyzm atypowy. Wymaga On również permanentnej opieki i wielu dodatkowych terapii, bez których jego samodzielne funkcjonowanie w przyszłości będzie trudne bądź niemożliwe. Ze względu na trudną sytuację i brak środków na programy terapeutyczne Franek musiał zwiesić udział w zajęciach, które pomagały mu lepiej funkcjonować. Dodatkowo rodzinę przygniata kredyt mieszkaniowy, którego nie mają już jak spłacić, ze względu na śmierć Artura, który dzielnie pracował dla dobra rodziny. Karolina i trójka dzieci nie mają jak spłacać tych rat.

Pomóż Karolinie i Jej rodzinie stanąć na nogi po tej tragedii, która pogruchotała ich życie. To od naszej solidarności zależy, czy będą mogli utrzymać swój dotychczasowy dom i ustabilizować życie rodzinne. 

Każda kwota jest na wagę złota, dajmy Im tą szansę!!

I pamiętajmy: DOBRO WRACAimagePierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 283

 
Dane ukryte
100 zł
MK
Magdalena
EG
Edyta
60 zł
AP
Agnieszka P.
ukryta
 
Dane ukryte
300 zł
AK
Kasia - Pantera
ukryta
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
200 zł
WH
Witek Hebanowski
50 zł
AK
Anna Krukowska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • Kornelia Koza

  Dzień dobry. Przepraszam bardzo ze proszę o pomoc pod kogoś zrzutka, ale potrzebuje pomocy wraz z mamą. Przeczytaj o nas historie, wspomóż choćby złotówka. Dla Ciebie to tylko złotówka, dla nas bardzo dużo.. Dziękuję za wsparcie, wierzę w ludzi a dobro powraca❤ Id: l7srdi

 • AK
  Kasia - Pantera

  Arturze,
  Niestety ta informacja dopiero teraz do mnie dotarła. Wspominam Cię jako serdecznego, wyważonego człowieka. Nie mogę w to uwierzyć - ta śmierć tak bardzo nie pasuje do Twojego humoru i iskierki. Pracowaliśmy razem przez pewien czas, kiedy jeszcze lepiej się czułeś. Z ogromnym żalem przyjęłam tą wiadomość. Wiem że czekałeś na przeszczep i byłam przekonana, że Ci się uda - niestety, stało się inaczej.
  Nie znam Twojej rodziny, nie byłam na pogrzebie, ale tyle chociaż mogę zrobić.

  ukryta
 • KS
  Konrad Spoczyński

  Był fajnym kumplem. Pokój Jego duszy

  100 zł