id: fvzxpj

Opłacenie domowego hoteliku dla psiaków

Opłacenie domowego hoteliku dla psiaków

Nasi użytkownicy założyli 1 179 022 zrzutki i zebrali 1 232 743 000 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć

Edit: Dziewczyna z hoteliku dołożyła wszelkich starań aby psiaki jadły i miały maksymalny komfort, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Psy mają się dobrze, wyglądają bardzo ładnie co mnie niezmiernie cieszy ❤️ to również dzięki Wam. Na miesiąc luty będę miała odłożone 500 zł dla chłopaków na hotelik (na pewno). Pozwolę sobie zwiększyć zbiórkę o brakujące 700 zł. Jeżeli ktoś chciałby dorzucić dla Egona i Bigsa to będę bardzo wdzięczna. Dziękuję, że w prywatnych wiadomościach pytacie co u mnie i dzieci, że interesuje Was los moich chłopaków.


×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××Moja sytuacja życiowa uległa dramatycznej zmianie. Od 6.12.23 przebywam z dziećmi w DSM. Niestety tam nie mogę zabrać swoich ukochanych psiaków Egona i Bigosa.


Ostatkiem sił i możliwości opłaciłam pieskom pobyt (w grudniu) w domowym hoteliku (kobieta bardzo mocno poszła mi na rękę).


W styczniu zebranie środków może być dla mnie mocno problematyczne a leży mi na sercu dobrostan moich zwierząt. Psiakom w międzyczasie szukam aktywnie domu tymczasowego (najchętniej w Warszawie, ponieważ muszę mieć możliwość odwiedzać ich, one muszą wiedzieć, że ja ich nie porzucam). Do ewentualnego domu tymczasowego oddam je tylko i wyłącznie z odpowiednią umową, w miarę moich możliwości będę partycypować w kosztach.


To wspaniałe, cudowne psy. Bardzo stabilne, uwielbiają dzieci (miały styczność z dziećmi od noworodka). Są naprawdę absolutnie urocze i grzeczne. Bardzo tęsknią za nami (odmawiają jedzenia, jedzą kiedy je odwiedzam 😫). To są nasi psi przyjaciele, jednak nie mogę zrezygnować z pobytu w DSM, rezygnacja z ośrodka oznacza dla mnie i dzieci bezdomność. Niemniej robię wszystko co w mojej mocy aby psy miały po prostu dobrze, ciepło i żeby zjadły. To są typowe kanapowce, zapatrzone w człowieka. Potrzebują "swojego" człowieka do podstawowej egzystencji.


Bardzo proszę o pomoc w opłaceniu bezpiecznego pobytu chłopaków wxoWJi28FCVyVI7Qy.jpg styczniu.


Moja sytuacja jest również zawarta na jednej z pomocowych, ogólnopolskich grup. Tam widać, że się nie poddaję w szukaniu pomocy dla moich przyjaciół ❤️


Proszę Was również o udostępnienia, wspominanie o historii piesków. Być może gdzieś jednak jest dom tymczasowy dla nich. To są bracia (z jednej mamy). Czarny broni rudego (Bigos to duża sierotka, mentalne szczenię). Psiaki powinny być razem, ponieważ Egonek ma epizody depresyjne kiedy nie ma Bigosa, a i Bigos nie może sobie miejsca znaleźć kiedy nie ma blisko Egona (chodzi i płacze, piszczy, szuka, jest niespokojny). Cóż mam napisać, kochają się te dwie mordy ❤️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

 
Dane ukryte
100 zł
JO
Joanna
30 zł
MW
Magda Witwicka
50 zł
KJ
Kaska.Jarosz
50 zł
ED
Edda
10 zł
PK
Paulina Kociniak
10 zł
KP
Kinga
50 zł
MN
MoniNaKa
50 zł
AS
Agata
20 zł
AC
Ania W
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Beata Basak

    o matko, zaskakujecie mnie ultra pozytywnie 🥹 ewentualne nadwyżki przenaczę na miesiąc luty, bądź na jedzenie dla chłopców ❤️ jeju bardzo dziękuję