Opis zrzutki

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie Naszej akcji, która to obejmie polskie dzieci, kombatantów, a także Polaków zanjdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej, zamieszkałych na terenach zachodniej Ukrainy.

v66163f3dd899eb3.jpeg

Poprzez tę inicjatywę pragniemy sprawić, żeby Święty Mikołaj mógł pojechać do Polaków z prezentami i godnie mogli spędzić święta Bożego Narodzenia.

Za przekazane datki zakupimy zabawki, słodycze, artykuły spożywcze, środki czystości i higieny osobistej.

i44424ae2999fd57.jpeg

Kontakt: [email protected]

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 230

JB
Jakub
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
PG
Piotr G
200 zł
AR
Agnieszka Rabiej
200 zł
MG
Maciej Grotkowski
124 zł
 
Dane ukryte
120 zł
TJ
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JI
Łukasz i Johana
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
  • Fundacja Dobre Jutro

    W dniu wczorajszym kolejna transza została przesłana do Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej oddział w Czerwonogradzie, w celu zakupu darów i dostarczeniu ich do osób starszych i samotnych i schorowanych.

  • Fundacja Dobre Jutro

    Kresowe Mikołajki 🎅🇵🇱❗ 80 letnia Pani Antonina Popieluch z Kołomyji spędza zimę bez ogrzewania w głodzie i chłodzie. Taki jest los wielu Polaków na Ukrainie... :( Dlatego zachęcamy Was do wsparcia akcji "Kresowe Mikołajki", żebyśmy wspólnie mogli przekazać jak najwięcej darów, dla osób w ciężkiej sytuacji życiowej. Razem w dobre jutro 💚💙! https://youtu.be/BGPiw51H4sg

  • Fundacja Dobre Jutro

    Kresowy Mikołaj w polskiej szkole sobotnio-niedzielnej w Czerwonogradzie (Ukraina)🎅 💕❗ TKPZL Czerwonograd przekazaliśmy 200 zł, w celu wsparcia przy organizacji Mikołajek, dla ich podopiecznych 😊. Staramy się jak możemy, aby jak najwięcej pieniędzy trafiło do rodaków oraz o to, by nikt nie zostal pominięty w tym świątecznym czasie😊❗ Razem w dobre jutro! 💚💙

Nasi użytkownicy założyli

862 835 zrzutek

i zebrali

758 676 123 zł

A ty na co dziś zbierasz?