id: fwaxn2

Wynajęcie obiektów sportowych dla zawodników sekcji L.A. OKS "SKRA"

Wynajęcie obiektów sportowych dla zawodników sekcji L.A. OKS "SKRA"

Opis zrzutki

Do tej pory korzystaliśmy, na preferencyjnych warunkach, z obiektów sportowych przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie. Niestety zostały one zamknięte z powodu prac budowlanych prowadzonych na sąsiadujących obiektach dawnych basenów. Nie znamy terminu, w którym będziemy mogli ponownie korzystać z infrastruktury lekkoatletycznej przy ul. Wawelskiej 5. W związku z tym byliśmy zmuszeni wynająć je w innej lokalizacji. Niestety wiąże się to z dużo większymi kosztami, na których pokrycie brakuje nam środków finansowych.

W sekcji Lekkiej Atletyki trenuje u nas 130 zawodników w wieku od 9 do 25 lat. Chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki treningowe aby mogli się przygotować do nadchodzącego sezonu startowego 2021. Aby zrealizować program treningowy musimy korzystać z następujących obiektów sportowych: sala gimnastyczna, hala lekkoatletyczna, stadion lekkoatletyczny, rzutnia do rzutów długich.


W związku z powyższym liczymy na Państwa wsparcie, aby móc kontynuować naszą działalność sportową.

Z góry dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.


Więcej o nas:

Jesteśmy czołowym klubem w Polsce w kategoriach młodzieżowych. Regularnie zajmujemy miejsca w pierwszej dziesiątce klasyfikacji PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20 (w latach 2018-2020 byliśmy najwyżej sklasyfikowanym Klubem z Mazowsza). Nasi zawodnicy zdobywają medale Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych oraz biorą udział w imprezach międzynarodowych zajmując wysokie miejsca.

W klasyfikacji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Warszawy U20, U18, U16, U14, U12) zawsze zajmujemy miejsca w pierwszej trójce, zdobywając wiele medali.

Od momentu wprowadzenia Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej, która podsumowuje starty wszystkich warszawskich klubów dwa razy zwyciężaliśmy w klasyfikacji generalnej (2017, 2018), raz zajęliśmy drugie miejsce (2019).

Za przygotowanie i rozwój sportowy zawodników odpowiada doświadczona i utytułowana kadra trenerska, która jest związana z Klubem od wielu lat. Większość trenerów współpracuje z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki prowadząc również Kadrę Narodową lub Zaplecze Kadry Narodowej.


Zapraszamy do śledzenia naszego facebooka: https://www.facebook.com/OKSSkraWarszawa

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 36

 
Dane ukryte
500 zł
S
Sylwia
400 zł
C
Charles
300 zł
JR
Janusz Rosa
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
M
MASTERS
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
M
MASTERS
150 zł
M
MASTERS
124 zł
A
Ada
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

691 760 zrzutek

i zebrali

456 343 613 zł

A ty na co dziś zbierasz?