id: fwend7

Klub Darczyńców Fundacji IDYLLA - Idylliczna Rodzinka

Klub Darczyńców Fundacji IDYLLA - Idylliczna Rodzinka

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Dołącz do Klubu Darczyńców Fundacji IDYLLA - Idylliczna Rodzinka i spraw, aby wielu osobom ...życie nabrało kolorów!Cześć,

to znowu Ja, Piotr Matryba fundraiser Fundacji IDYLLA. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż niniejsza cykliczna zrzutka ma za zadanie zachęcić Cię do bycia członkiem Klubu Darczyńców - Idylliczna Rodzinka.


Czym jest Idylliczna Rodzinka?


To zbiór wyjątkowych ludzi, którzy regularnie będą wpłacać darowizny Fundacji IDYLLA. Z założenia chcę, aby członkowie Idyllicznej Rodzinki mieli status osób nadzwyczajnych, którzy jak Ojciec i Matka otaczają opieką naszych podopiecznych.


i3l3xf9pXIBDXiGC.png


Kim się na co dzień opiekujemy?


Fundacja IDYLLA realizuje swoją misję głównie w Praskim Centrum Wsparcia i Edukacji (dokładny adres lokalu ul. 11 Listopada 22A/4, 03-436 Warszawa). To właśnie tam prowadzimy:


1) Grupy wsparcia i terapie dla osób nieradzących sobie psychiczne z presją dnia codziennego.

2) Obejmujemy opieką terapeutyczną dzieci w szerokim spektrum autyzmu.

3) Prowadzimy warsztaty, zajęcia, mitingi i terapie dla osób mających problemy z wszelkiego typu uzależnieniami.

4) Prowadzimy szkolenia oraz kursy, które pozwalają podnieść kwalifikacje przede wszystkim kobietom i seniorom, aby mogli oni powrócić na rynek pracy. 


Zgodzisz się ze mną, że są to sprawy niezwykle istotne, prawda?


Mamy grono wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy swoim poświęceniem i uporem są w stanie czynić prawdziwe cuda. Dzięki temu jesteśmy w stanie każdego roku pomóc siedemnastu tysiącom ludzi.


xYolvW23G7zySDTN.jpg

Twoje comiesięczne darowizny sprawią, że każdego dnia życie wielu osób ponownie nabierze kolorów!


Dzięki Idyllicznej Rodzince Fundacja nie tylko jest w stanie pokryć koszty leczenia osób w kryzysie psychicznym, ale co najważniejsze pracownicy IDYLLI mogą zaplanować i zorganizować indywidualna pomoc dostosowana do potrzeb, każdego z Potrzebujących.


Doceniamy Twój wkład, abyśmy z powodzeniem mogli realizować misję Fundacji. Dlatego też przygotowałem dla Ciebie sporo prestiżowych korzyści, które obejmują:


1) Dostęp do Rodzinkowego newslettera i dedykowanej grupy na Facebook.


2) Być może i Ty potrzebujesz wsparcia terapeutycznego, a jednocześnie chciałbyś pomóc Fundacji? Jeśli tak, to świetnie się składa, gdyż przygotowałem dla Ciebie masę voucherów, na sesje terapeutyczne. Śmiało możesz wybrać ten voucher, który najbardziej Ci odpowiada.


Więcej informacji na ten temat przeczytasz w dziale "Nagrody".


Pamiętaj, że całość darowizn uzbieranych w ramach Idyllicznej rodzinki trafia do osób, które obecnie nie są w stanie zapewnić sobie samemu odpowiedniej opieki i wsparcia terapeutycznego. A musisz wiedzieć, że potrzeby są ogromne i wymagają sporych nakładów finansowych:


1) Godzina specjalistycznej pomocy to - 250 złotych;


2) Aby terapia miała sens, musi być kontynuowana minimum przez trzy miesiące, co kosztuje (w zależności od liczby godzin oraz przypadku, z jakim trzeba się zmierzyć) mniej więcej - 3 000 złotych;


3) Podopiecznych na tę chwilę w kryzysie psychicznym, którzy potrzebują różnej terapeutycznej pomocy, jest mniej więcej 90 osób, co się przekłada na koszty w wysokości - 90 000,00 złotych.


4) Do tego dochodzą koszty utrzymania Praskiego Centrum Wsparcia i Edukacji w wysokości mniej więcej - 10 000,00 złotych miesięcznie. Na to się składa wynagrodzenie koordynatora ośrodka, media, czynsz, ogrzewanie, materiały biurowe oraz te niezbędne do prowadzenia terapii.


Zatem łącznie, abyśmy mogli skutecznie pomagać ludziom, musimy zbierać: 100 000,00 złotych miesięcznie.


So4Ul7DNQScqRFzD.jpg

Na razie tę kwotę staram się "łatać", dzięki uzyskanym grantom na objęcie konkretnych grup pomocą terapeutyczną oraz pieniądzom ze zrzutek na skonkretyzowane działania. Jednak mam świadomość, że nie są to rozwiązania na dłuższą metę.


Dlatego też bardzo Cię proszę o zaufanie oraz comiesięczne wpłaty w wysokości 250, 100 lub 50 złotych (równowartość nagród) na pomoc terapeutyczną osób, które nie mogą same sobie jej zapewnić. Naturalnie możesz również wpłacać kwotę, jaką uważasz za słuszne, niczego nie zamierzam narzucać. Pamiętaj, że niezależnie od comiesięcznej wpłaty, będziesz członkiem naszej Idyllicznej Rodziny.


Wierzę, że dołączenie do naszej Idyllicznej Rodzinki będzie dla Ciebie mega wartością. Po prostu uważam, że jesteś dla Fundacji niezwykle ważną osobą, dla której tak samo jak dla Podopiecznych misja Fundacji IDYLLA jest czymś bardzo istotnym.


PS


Przy wpłacie nie zapomnij wybrać nagrody, którą Ci dostarczymy w ciągu 10 dni roboczych od momentu comiesięcznej wpłaty darowizny. Jeśli nie masz możliwości przekazać pieniędzy, to zerknij na FAQ. Wstawiam tam możliwości bez kosztowej współpracy z Fundacją IDYLLA.


Pytania i Odpowiedzi:


1) Co mogę zrobić jeśli nie za bardzo posiadam funduszy by, wpłacić na zarzutkę a bardzo chce pomóc?


Możesz przykładowo udostępnić link do naszej cyklicznej zrzutki na swoim profilu na Facebook, Instagramie, Tik Toku, etc. Możesz zrobić nawet więcej! Nagrać filmik zachęcający do wpłat. Możesz również założyć własną "zrzutkową skarbonkę" i za jej pośrednictwem zachęcać bezpośrednio swoich znajomych i rodzinę, aby wpłacili trochę grosza na nasz wspólny cel. Jak widzisz, pole do współpracy jest ogromne. Jeśli masz dodatkowe wątpliwości, to zadzwoń do mnie: 570 107 431 lub napisz wiadomość na adres email: [email protected]. Wspólnie przegadamy sprawę, aby nie zmarnować twoich chęci.


2) Na co konkretnie zbierasz pieniądze?


Na leczenie osób w kryzysie psychicznym oraz utrzymanie Praskiego Centrum Wsparcia i Edukacji.


Pomoże nam to realizować misję Fundacji IDYLLA.


3) Czym dokładnie zajmuje się Fundacja IDYLLA?


Udostępniam Ci link do naszej strony, gdzie będziesz mógł poszukać konkretnych informacji, które Cię najbardziej interesują: https://fundacjaidylla.org/


4) Czy mogę odliczyć sobie przekazaną wam darowiznę od podatku?


Tak! Jak najbardziej. Wpłacone darowizny stanowią komponent finansowania celów statutowych Fundacji IDYLLA.


5) Czy naprawdę jesteście w stanie obsłużyć w Praskim Centrum Wsparcia i Edukacji do 90 osób miesięcznie?


Tak. Nawet o wiele więcej. Praskie Centrum Wsparcia i Edukacji jest zlokalizowane w lokalu, który mierzy 213 m2. Z założenia chcemy, aby to miejsce było synonimem “bezpieczeństwa”.


Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 2

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Subskrypcje
Zostań Członkiem Idyllicznej Rodzinki
Będąc członkiem Idyllicznej Rodzinki czeka cię wiele prestiżowych korzyści: 1. Dostęp do Rodzinkowego newslettera i dedykow...
50 zł
Cegiełki i podziękowania
Zostań Członkiem Idyllicznej Rodzinki - Wersja z gadżetem
Oprócz członkostwa w Klubie Idylliczna Rodzinka, w którym czeka cię wiele prestiżowych korzyści:1. Dostęp do Rodzinkowego newslettera i dedykowanej gr...
100 zł

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!