id: fxdbp8

Ratujemy Zorka - kontynuacja leczenia

Ratujemy Zorka - kontynuacja leczenia

Nasi użytkownicy założyli 1 176 108 zrzutek i zebrali 1 227 919 316 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Edit:

Wczoraj 17.10 Zorek przeszedł pilną operację usunięcia śledziony. Ostatni obraz usg ujawnił kolejne guzy. Nie można było czekać.zwlekanie groziło pęknięciem guzów lub samej śledziony. Po konsultacjach z onkologiem, internistą, chirurgiem zapadła decyzja. Okazało się ze w śledzionie jest guz 6x6cm plus klika mniejszych guzów.

Zorek dochodzi do siebie, dziś był na kontroli, pobrano mu krew, obejrzano i opatrzono ranę. Najbliższe dni będą decydujące. Mamy nadzieję, że teraz tylko dobry czas.


v71328535090994c.jpg

rd062f86eeba184d.jpg

Koszty leczenia Zorka rosną jak szalone... jesteśmy zmuszeni zrobić dla Zorka kolejną zrzutkę, z ogromną nadzieją że i tym razem nam pomożecie.

Choroba zaatakowała kilka tygodni temu. Nagle i bez ostrzeżenia. Po wielu badaniach, analizach, wizytach u specjalistów, całej masie badań usg, rtg, specjalistycznych badaniach krwi przyszła diagnoza - szpiczak, guzy w tarczycy.

y4ca77308c6aa053.jpg

Zestawienie części kosztów leczenia we wrześniu.


y6d265984e126aa9.jpg

Jedna z faktur za leki dla Zorka.


Przez kilkanaście dni staliśmy w miejscu ponieważ stan Zorka był na tyle poważny, że trzeba było najpierw ustabilizować wyniki.

Trafiliśmy z Zorkiem pod opiekę onkologa. Doktor Jacek Micuń po wnikliwej analizie badań wytyczył dalsze kroki w leczeniu. Zorek jest obecnie leczony sterydami i cytostatykami, które działają bezpośrednio na komórki rakowe szpiku. Cały czas weterynarze monitorują jego stan poprzez systematyczne badania krwi i badania usg.

jaeb44c2a33bb51a.jpgOgólnie po lekach stan Zorka uległ znacznej poprawie i jest dla nas światełkiem w tunelu.

I gdy już troszkę wyszliśmy na prostą pojawiło się krwawienie i skrzepy z krwią w moczu.

l50981c4feaf7e17.jpg

o18e65da583713bb.jpg

Kolejna wizyta na cito w lecznicy. Kolejne badania i szczęście w nieszczęściu "tylko" krwotoczne zapalenie pęcherza. Lekarze wykonali też usg nerek aby mieć pewność, że nie one są powodem krwawienia. Zorek dostał antybiotyk (taki który może przyjmować przy chemii) oraz leki przeciwbólowe , a za dwa dni jedzie na kontrolę.

Kochani chcemy zrobić wszystko aby Zorek żył w komforcie zdrowotnym, nie chcemy niczego przeoczyć, zaniedbać. Koszty leczenia są ogromne i nie mamy innego wyjścia jak prosić Was o pomoc.


Historia Zorka⤵️⤵️⤵️

Zorek pies który jest z nami prawie od 5 lat, pies w sprawie którego praktycznie nikt nie dzwonił, pies który tylko raz miał szansę na dom - wtedy nie udało się... Zorek trafił do nas blisko 5 lat temu. Zabrany z wiejskiego kojca ukrytego na skraju gospodarstwa.

h1b799d7de9fa161.jpg

Żył w tragicznych warunkach... brudny, zapchlony, z okropnymi wyłysieniami i ranami na skórze. Za dom służyła mu rozpadająca się buda, za jedzenie odpadki serwowane w brudnym garze...

W takim stanie trafił do naszego domu tymczasowego, tam rozpoczęło się nowe życie pełne miłości i ciepła. Życie którego Zorek nigdy wczesniej nie znał i do którego przez wiele miesięcy się przyzwyczajał.

l6d879e875e14341.jpgTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

 
Dane ukryte
35 zł
MA
Mary
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MG
Monika
AP
Agnieszka
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DP
Dorota
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
AK
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!