id: fyf2hk

Nagranie i wydanie płyty z muzyką kameralną

Nagranie i wydanie płyty z muzyką kameralną

8 103 zł 
z 10 000 zł
81%
38 dni do końca
97 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Kochani! Przekroczyliśmy już 80% kwoty, którą zbieramy! Bardzo, bardzo Wam dziękujemy za Wasze wsparcie! Płyta jest już nagrana, teraz czeka ją obróbka, mix, mastering oraz wydanie. Powinniśmy zdążyć przed Bożym Narodzeniem. 😀 Pozdrawiamy! image

  Czytaj więcej
 • Kochani! mamy 40%!!! Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękujemy za Wasze dobre serca i za Waszą hojność! Dalej zbieramy - no i dalej ćwiczymy utwory do nagrań. :-)

  Pozdrawiamy!

  Czytaj więcej
 • Przypominamy o zrzutce, a tymczasem zapraszamy do wysłuchania naszego koncertu z kościoła ewangelickiego w Bielsku-Białej. 
  https://youtu.be/4IhJxEeK1M0

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

h8f46bf47f75eed3.jpeg

Drodzy Przyjaciele!


Trio Vox Tribus - to zespół założony przez organistę Pawła Seligmana w roku 2017, choć nieoficjalnie muzycy zespołu sporadycznie występowali ze sobą już od końca 2014 roku. To prawdopodobnie jedyny taki skład kameralny w Polsce. W repertuarze zespołu znajdują się zarówno transkrypcje utworów instrumentalnych czy wokalno-instrumentalnych, jak i kompozycje pisane specjalnie na ten skład wykonawców. Zespół koncertuje w kraju i zagranicą. Spośród licznych koncertów godny odnotowania jest udział tria w XIX Festiwalu Muzyki Pasyjnej i Paschalnej w Poznaniu, gdzie podczas koncertu w poznańskiej Bazylice Kolegiackiej 27.04.2019 r., zespół wykonał m.in. kilka prawykonań utworów kompozytorki Katarzyny Danel. Skład zespołu: Jacek Heczko - skrzypce, Tomasz Pająk - klarnet, Paweł Seligman - organy.Wielkim marzeniem tria jest wydanie profesjonalnej płyty z ciekawą muzyką kameralną. Naszym zamysłem jest to, by na takiej płycie znalazły się zarówno znane i lubiane "hity" muzyki klasycznej, jak i interesujące utwory współczesne, będące w repertuarze naszego zespołu. Do projektu płytowego zaprosiliśmy również znakomitych młodych artystów: Julię Anuszewską (mezzosopran) oraz Kazimierza Waliczka (saksofon sopranowy).Niestety, sytuacja związana ze światową pandemią, skomplikowała wiele spraw również i nam. Z powodu problemów wynikłych w następstwie pandemii, jeden z mecenasów naszej płyty musiał się wycofać z jej współfinansowania. Ale my - pomimo trudnych czasów - patrzymy z optymizmem w przyszłość. :) Chcielibyśmy, by rok 2021 oznaczał same pozytywy - takie jak zakończenie pandemii oraz nagranie i wydanie przez nasz zespół płyty! Również i Wy możecie pomóc nam dosięgnąć marzeń. Zachęcamy do wsparcia naszego muzycznego projektu.Każdemu z Was już dzisiaj dziękujemy za wsparcie i liczymy na to, że również dzięki Wam, latem 2021 roku będziemy mogli spełnić jedno z naszych artystycznych marzeń!


W imieniu zespołu: Paweł Seligman - organista, manager Tria Vox Tribus

xea9a07ea3c8bf88.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 97

DH
Dariusz Heczko
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
MU
Michał Urgoł
300 zł
GN
Grzegorz Niemczuk
100 zł
I-
IOMS - Intonacja Organów Maciej Sztuba
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AK
A K
80 zł
 
Dane ukryte
30 zł
AD
Adrian Drumiński
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 8

 
2500 znaków
 • MU
  Michał Urgoł

  Pucuję już buty na ten koncert😃

  300 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  SERDECZNIE pozdrawiam i kibicuję wspaniałym Waszym projektom. Agata Ogórek

  50 zł
  • Paweł Seligman

   Kochana Agato! Serdecznie dziękujemy za miłe słowa pod naszym adresem. Zrobimy, co w naszej mocy, żeby ta płyta była ciekawa i interesująca dla jak najszerszej rzeszy Odbiorców. Ukłony! Paweł i Spółka! ;-)

 • OS
  Oliwia Szotkowska

  Powodzenia! Serdecznie życzę by się udało, Wasza muzyka jest tego warta!

  80 zł
  • Paweł Seligman

   Kochana Pani Oliwio! Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! Zrobimy wszystko, żeby ta płyta była ciekawa i trafiła w gusta naszych Fanów :) Serdecznie pozdrawiam - Paweł i Spółka ;-)

 • Marcin Lewicki

  Serdecznie gratuluję inicjatywy. Szerze wspieram i życzę Wam powodzenia w spełnianiu muzycznych marzeń. Ściskam i pozdrawiam gorąco.

  80 zł

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
Przyjaciel Tria Vox Tribus
W podziękowaniu za Twoją pomoc, dostaniesz od nas płytę, naturalnie - po jej wydaniu.Nie dotyczy wpłat anonimowych.
rozwiń

wybrano 24 razy (pozostało 16 z 40)

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
Współpracownik naszego zespołu
W podziękowaniu za Twoje wsparcie, dostaniesz od nas płytę, naturalnie - po jej wydaniu, wraz z osobistą dedykacją i autografami wszystkich artystów występujących na niej.Nie dotyczy wpłat anonimowych.
rozwiń

wybrano 16 razy (pozostało 9 z 25)

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Partner naszego projektu
W podziękowaniu za Twoje wsparcie, dostaniesz od nas płytę, naturalnie - po jej wydaniu, wraz z osobistą dedykacją i autografami wszystkich artystów występujących na niej. Oprócz tego zaprosimy Ciebie (lub kogoś z Twoich krewnych, bliskich, przyjaciół - osobę, którą wskażesz) na lekcję instrumentu poprowadzoną przez nas. Do wyboru: lekcja skrzypiec / klarnetu / saksofonu / organów / improwizacji organowej / gry liturgicznej. Nie dotyczy wpłat anonimowych.
rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 4 z 7)

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Mecenas naszego zespołu
W podziękowaniu za Twoje wsparcie, dostaniesz od nas płytę, naturalnie - po jej wydaniu, wraz z osobistą dedykacją i autografami wszystkich artystów występujących na niej. Oprócz tego zaprosimy Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę na koncert, który zagramy wyłącznie dla bardzo kameralnego grona naszych mecenasów!Nie dotyczy wpłat anonimowych.
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 14 z 15)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Mecenas i partner strategiczny płyty
W podziękowaniu za Twoje wsparcie, dostaniesz od nas płytę, naturalnie - po jej wydaniu, wraz z osobistą dedykacją i autografami wszystkich artystów występujących na niej. Oprócz tego zaprosimy Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę na koncert, który zagramy wyłącznie dla bardzo kameralnego grona naszych Mecenasów! Twoje imię i nazwisko wpiszemy także do książeczki dołączonej do płyty, jako jednego z naszych głównych mecenasów i sponsorów.Nie dotyczy wpłat anonimowych.
rozwiń

wybrano 9 razy (pozostało 6 z 15)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

753 209 zrzutek

i zebrali

544 025 390 zł

A ty na co dziś zbierasz?