id: fyf2hk

Nagranie i wydanie płyty z muzyką kameralną

Nagranie i wydanie płyty z muzyką kameralną

Aktualności2

 • Kochani! mamy 40%!!! Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękujemy za Wasze dobre serca i za Waszą hojność! Dalej zbieramy - no i dalej ćwiczymy utwory do nagrań. :-)

  Pozdrawiamy!

  Czytaj więcej
 • Przypominamy o zrzutce, a tymczasem zapraszamy do wysłuchania naszego koncertu z kościoła ewangelickiego w Bielsku-Białej. 
  https://youtu.be/4IhJxEeK1M0

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

h8f46bf47f75eed3.jpeg

Drodzy Przyjaciele!


Trio Vox Tribus - to zespół założony przez organistę Pawła Seligmana w roku 2017, choć nieoficjalnie muzycy zespołu sporadycznie występowali ze sobą już od końca 2014 roku. To prawdopodobnie jedyny taki skład kameralny w Polsce. W repertuarze zespołu znajdują się zarówno transkrypcje utworów instrumentalnych czy wokalno-instrumentalnych, jak i kompozycje pisane specjalnie na ten skład wykonawców. Zespół koncertuje w kraju i zagranicą. Spośród licznych koncertów godny odnotowania jest udział tria w XIX Festiwalu Muzyki Pasyjnej i Paschalnej w Poznaniu, gdzie podczas koncertu w poznańskiej Bazylice Kolegiackiej 27.04.2019 r., zespół wykonał m.in. kilka prawykonań utworów kompozytorki Katarzyny Danel. Skład zespołu: Jacek Heczko - skrzypce, Tomasz Pająk - klarnet, Paweł Seligman - organy.Wielkim marzeniem tria jest wydanie profesjonalnej płyty z ciekawą muzyką kameralną. Naszym zamysłem jest to, by na takiej płycie znalazły się zarówno znane i lubiane "hity" muzyki klasycznej, jak i interesujące utwory współczesne, będące w repertuarze naszego zespołu. Do projektu płytowego zaprosiliśmy również znakomitych młodych artystów: Julię Rafalską (mezzosopran) oraz Kazimierza Waliczka (saksofon sopranowy).Niestety, sytuacja związana ze światową pandemią, skomplikowała wiele spraw również i nam. Z powodu problemów wynikłych w następstwie pandemii, jeden z mecenasów naszej płyty musiał się wycofać z jej współfinansowania. Ale my - pomimo trudnych czasów - patrzymy z optymizmem w przyszłość. :) Chcielibyśmy, by rok 2021 oznaczał same pozytywy - takie jak zakończenie pandemii oraz nagranie i wydanie przez nasz zespół płyty! Również i Wy możecie pomóc nam dosięgnąć marzeń. Zachęcamy do wsparcia naszego muzycznego projektu.Każdemu z Was już dzisiaj dziękujemy za wsparcie i liczymy na to, że również dzięki Wam, latem 2021 roku będziemy mogli spełnić jedno z naszych artystycznych marzeń!


W imieniu zespołu: Paweł Seligman - organista, manager Tria Vox Tribus

xea9a07ea3c8bf88.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 79

 
Dane ukryte
50 zł
DK
Dorota Kręcichwost
50 zł
JK
Jakub Kręcichwost
140 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
45 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
SB
Szymon Bołtralik
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
JG
Jacek G
200 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 6

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  SERDECZNIE pozdrawiam i kibicuję wspaniałym Waszym projektom. Agata Ogórek

  50 zł
  • Paweł Seligman

   Kochana Agato! Serdecznie dziękujemy za miłe słowa pod naszym adresem. Zrobimy, co w naszej mocy, żeby ta płyta była ciekawa i interesująca dla jak najszerszej rzeszy Odbiorców. Ukłony! Paweł i Spółka! ;-)

 • OS
  Oliwia Szotkowska

  Powodzenia! Serdecznie życzę by się udało, Wasza muzyka jest tego warta!

  80 zł
  • Paweł Seligman

   Kochana Pani Oliwio! Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! Zrobimy wszystko, żeby ta płyta była ciekawa i trafiła w gusta naszych Fanów :) Serdecznie pozdrawiam - Paweł i Spółka ;-)

 • Marcin Lewicki

  Serdecznie gratuluję inicjatywy. Szerze wspieram i życzę Wam powodzenia w spełnianiu muzycznych marzeń. Ściskam i pozdrawiam gorąco.

  80 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
Przyjaciel Tria Vox Tribus

W podziękowaniu za Twoją pomoc, dostaniesz od nas płytę, naturalnie - po jej wydaniu.

Nie dotyczy wpłat anonimowych.

wybrano 23 razy

Wybieram
Wpłać 80 zł i więcej
Współpracownik naszego zespołu

W podziękowaniu za Twoje wsparcie, dostaniesz od nas płytę, naturalnie - po jej wydaniu, wraz z osobistą dedykacją i autografami wszystkich artystów występujących na niej.

Nie dotyczy wpłat anonimowych.

wybrano 13 razy

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Partner naszego projektu

W podziękowaniu za Twoje wsparcie, dostaniesz od nas płytę, naturalnie - po jej wydaniu, wraz z osobistą dedykacją i autografami wszystkich artystów występujących na niej. Oprócz tego zaprosimy Ciebie (lub kogoś z Twoich krewnych, bliskich, przyjaciół - osobę, którą wskażesz) na lekcję instrumentu poprowadzoną przez nas. Do wyboru: lekcja skrzypiec / klarnetu / saksofonu / organów / improwizacji organowej / gry liturgicznej.

Nie dotyczy wpłat anonimowych.

wybrano 2 razy (pozostało 5 z 7)

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Mecenas naszego zespołu

W podziękowaniu za Twoje wsparcie, dostaniesz od nas płytę, naturalnie - po jej wydaniu, wraz z osobistą dedykacją i autografami wszystkich artystów występujących na niej. Oprócz tego zaprosimy Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę na koncert, który zagramy wyłącznie dla bardzo kameralnego grona naszych mecenasów!

Nie dotyczy wpłat anonimowych.

wybrano 1 raz (pozostało 19 z 20)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Mecenas i partner strategiczny płyty

W podziękowaniu za Twoje wsparcie, dostaniesz od nas płytę, naturalnie - po jej wydaniu, wraz z osobistą dedykacją i autografami wszystkich artystów występujących na niej. Oprócz tego zaprosimy Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę na koncert, który zagramy wyłącznie dla bardzo kameralnego grona naszych Mecenasów! Twoje imię i nazwisko wpiszemy także do książeczki dołączonej do płyty, jako jednego z naszych głównych mecenasów i sponsorów.

Nie dotyczy wpłat anonimowych.

wybrano 4 razy (pozostało 6 z 10)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

679 990 zrzutek

i zebrali

441 642 614 zł

A ty na co dziś zbierasz?