Codzienni Piękni Niewidzialni - PORTRET BEZ BARIER ID: fygnvu

Codzienni Piękni Niewidzialni - PORTRET BEZ BARIER ID: fygnvu

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

2 148 zł z 8 000 zł

26%

2 148 zł

2 148 zł

z 8 000 zł
26%

Opis zrzutki

Pomóżcie wydrukować nam nasz szczególny kalendarz. Stworzony w ramach projektu PORTRET BEZ BARIER organizowanego przez p. Ewę Rzeźnik i Lucynę Grasza - nauczycielki z Zespołu Szkół Specjalnych w Biłgoraju. Projekt powstał z połączenia pasji pani Ewy. Miłości do fotografii i powołania do pracy z osobami niepełnosprawnymi. Pomysł kiełkował w mojej głowie bardzo długo i cieszę się, że odważyłam się na jego realizację, a raczej, że dostałam szansę na bycie zapalnikiem, który uruchomił lawinę dobrych zdarzeń, przyciągnął wielu cudownych ludzi, którzy uwierzyli w jego potrzebę i piękno.

Współtwórców projektu jest wielu; młodzież i nauczyciele ze szkoły specjalnej w Biłgoraju, uczniowie i nauczyciele ZSZiO w Biłgoraju, fotografowie – Ignac Tokarczyk, Magdalena Chojnacka, Tomasz Nóżka – udostępniający TNStudio – profesjonalne studio fotograficzne, stylista fryzur – Irena Bzdoń „Salon Syrena”, wizażystka – Berta Stępkowska, Robert Zając – Kolektyw Kilku.com, Katarzyna Futyma – specjalista Public Relations.

Celem inicjatywy jest oswajanie niepełnosprawności, głębsze spojrzenie na problem niepełnosprawności, przełamanie stereotypowego postrzegania niepełnosprawności intelektualnej. Zwrócenie uwagi na bariery – edukacyjne, zawodowe, komunikacyjne, prawne, kulturalne, a przede wszystkim mentalne, z którymi spotykają się na co dzień osoby niepełnosprawne intelektualnie i ich rodziny.

MASZ CHĘĆ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Przeczytaj więcej

Wpłacający52

K
Katarzyna Babij
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
A
Anna Juźko
100 zł
JG
Justyna Grzegorczyk
100 zł
K
Karolina
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ŁK
Łukasz Kwietniewski
100 zł
IB
Irena Bzdoń
100 zł
K
Katarzyna
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

495 122 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?