id: fymtpr

Drugie Życie

Drugie Życie

Nasi użytkownicy założyli 1 178 251 zrzutek i zebrali 1 231 793 432 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiórka "Drugie Życie" ma na celu wsparcie osoby LGBT co za tym idzie zebrać pieniądze na operację zmiany płci .

Witam wszystkich którzy znaleźli chwile i mieli ochotę wejść akurat na ta zbiórkę .Celem tej zrzutki jest wsparcie finansowe umożliwiające przeprowadzenie wszelkich potrzebnych operacji związanych ze zmianą płci .

Zbieram na: szereg operacji związanych ze zmianą,sprawę w sądzie odnośnie danych osobowych,terapie hormonalna .

Wierzę, że marzenia się spełniają tylko trzeba im pomóc dlatego też proszę o wsparcie.

Chce powiedzieć krótko o sobie jestem osobą Transseksualną, której niestety nie stać na przeprowadzenie operacji na własną rękę(jestem studentem i nie stać mnie na opłacenie tak dużej kwoty), a Instytucje zdrowotne takie jak NFZ nie refunduje tego typu zabiegów .

Szereg badań został przeprowadzony tj. test psychologicznych,rozmowa z seksuologiem,tomografia komputerowa,rezonans magnetyczny,EEG, badanie krwi, badanie poziomu hormonów, badanie kariotypu, oznaczenie chromatyny płciowej i wiele innych.

Chodziłam do seksuologów,psychologów i psychiatrów, którzy wystawili swoje diagnozy .Wszelkie badania wykazały to, że jestem osobą transseksualną.

Od lat wiedziałam że jestem inna ,borykałam się z problemem akceptacji wśród rówieśników,znajomych ,społeczeństwa czy rodziny .Popadałam w stany depresyjne ,były próby samobójcze.Wielokrotnie przez chęć akceptacji innych zostałam wykorzystana np.po przez pożyczkę pieniędzy danej osobie .Mam 23 lata a zrozumiałam ,że jestem inna ok. 4 roku życia .Rodzice nie chcieli słuchać ani pomóc , ja nie mogłam normalnie funkcjonować tak jak moi rówieśnicy ,bawić się ,być w związku.Te lata to było jedne wielkie udawanie przed wszystkimi ,że jestem "normalna" .Niestety spotkałam się również z przepychankami,wyśmiewaniem się ,wyzwiskami kierowanymi w moja osobę .Nie wybrałam tego taka się urodziłam czego niestety większość ludzi nie rozumiała.

Wyjechałam pracować do Holandii,Niemiec ale niestety zostałam oszukana nie raz przez Niemieckich i Holenderskich pracodawców i popadłam w coraz większą depresje i nienawiść do mojej osoby .

Chce przerwać moją mękę i zwracam się o pomoc do ludzi ,którzy chcę zmienić świat,chcą pomóc innemu człowiekowi.

Pozdrawiam

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

JO
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta