id: fyy8ym

Uprzątnięcie działki, stodoły i budynku mieszkalnego po uciążliwych lokatorach.

Uprzątnięcie działki, stodoły i budynku mieszkalnego po uciążliwych lokatorach.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 352 zrzutki i zebrali 1 163 305 230 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam! Potrzebuję Waszego wsparcia. Jestem właścicielką nieruchomości, na której znajduje się (ponad 100-letni) domek i budynek gospodarczy (stodoła). Nieruchomość tę odziedziczyłam po swojej zmarłej cioci i postanowiłam ją wynająć. Niestety trafiłam na nieuczciwych ludzi, którzy pomimo tego, że nie wywiązywali się z umowy (m.in. nie płacili czynszu) to jeszcze zamienili działkę, stodołę i domek w wysypisko śmieci.

Firma sprzątająca wyceniła uprzątnięcie działki i stodoły na ok. 6000 zł do 7000 zł (to jest suma jaka jest potrzebna na same kontenery) oprócz tego jest dniówka robocza, czyli 9 godzin pracy za 1800 zł. W związku z tym, iż nie stać mnie na zlecenie takich prac profesjonalnej firmie postanowiłam, iż na wstępie uporządkuję stodołę i działkę we własnym zakresie z pomocą ludzi dobrej woli (m.in. sąsiadów), ale za podstawione kontenery niestety muszę zapłacić. Z tego co mi wyceniono same kontenery to koszt ok. 6000-7000 zł. W związku z powyższym proszę wszystkich ludzi dobrej woli o finansowe wsparcie. Za każdą dokonaną wpłatę na ten cel z góry dziękuję.

TAK BYŁO...

TAK JEST TERAZ

TYŁ STODOŁY

ŚRODEK STODOŁY

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

JC
Jadwiga Cieślok
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!