id: fz5s5x

Leczenie i rehabilitacja Maximiliana

Leczenie i rehabilitacja Maximiliana

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
38 850 zł 
z 50 000
77%
zakończona 21.03.2021r
299 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jeszcze parę tygodni temu uczeń naszej szkoły - Maximilian był radosnym, pełnym energii i pasji chłopcem. Aktywnie uczestniczył w zajęciach sportowych, trenował koszykówkę. Dzięki zdolnościom artystycznym tworzył we własnym, przemyślanym stylu piękne prace plastyczne. Jego niezwykłą pasją była i jest historia. Uśmiechem, wrażliwością, ciepłem i ogromnymi pokładami empatii Max wręcz zarażał kolegów i koleżanki z klasy. Jeszcze do 4 grudnia 2020 roku nic nie wskazywało na rozwijającą się w ukryciu chorobę i chłopiec aktywnie uczestniczył w lekcjach on-line.


Z dnia na dzień zmieniło się wszystko …


Maximilian poczuł się nagle bardzo źle. Diagnoza medyczna postawiona w ciągu dwóch dni spadła na Rodziców nagle i niespodziewanie: NEUROBLASTOM – IV STADIUM Z PRZERZUTAMI NA KOŚCI. Choroba postępuje bardzo szybko i agresywnie z dnia na dzień niszczy młody organizm. Został zaatakowany cały szpik kostny, który spowodował, że Max nie może już niestety sam się poruszać i jeździ na wózku inwalidzkim.


Obecnie Maximilian przebywa w klinice dziecięcej specjalizującej się w leczeniu nowotworów w Monachium. Chłopiec jest w trakcie pierwszej chemioterapii, którą przechodzi bardzo ciężko, cierpi, jest na silnych środkach przeciwbólowych, ma problemy z poruszaniem kończynami. Leczenie dopiero się rozpoczęło. Maxa czeka jeszcze 6 chemioterapii, 2 naświetlania i 2 operacje, a następnie długa rehabilitacja. Nasz Czwartoklasista jest bardzo dzielny w walce z chorobą. Wszyscy wierzymy, że uda mu się ją pokonać.


Terapia chłopca daje nadzieję, ale pociąga za sobą ogromne koszty, które wykraczają poza możliwości Rodziców. Ubezpieczenie Maximiliana nie pokrywa wszystkich wydatków związanych z jego bardzo skomplikowanym leczeniem.

Cała społeczność Szkoły i Przedszkola NOVUM w Wołominie prosi Przyjaciół, Sympatyków i wszystkich Ludzi Dobrego Serca o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację Maximiliana. Środki zostaną przekazane bezpośrednio na konto Rodziców. W imieniu Rodziny prosimy również o modlitwę w intencji chłopca.


Czytajcie, wpłacajcie, udostępniajcie!


Pomóżmy Maximilianowi wrócić do zdrowia i pełnej sprawności!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 299

preloader

Komentarze 7

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 684 zrzutki

i zebrali

834 688 432 zł

A ty na co dziś zbierasz?