id: fz5s5x

Leczenie i rehabilitacja Maximiliana

Leczenie i rehabilitacja Maximiliana

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
38 850 zł 
z 50 000 zł
77%
zakończona 21.03.2021r
299 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jeszcze parę tygodni temu uczeń naszej szkoły - Maximilian był radosnym, pełnym energii i pasji chłopcem. Aktywnie uczestniczył w zajęciach sportowych, trenował koszykówkę. Dzięki zdolnościom artystycznym tworzył we własnym, przemyślanym stylu piękne prace plastyczne. Jego niezwykłą pasją była i jest historia. Uśmiechem, wrażliwością, ciepłem i ogromnymi pokładami empatii Max wręcz zarażał kolegów i koleżanki z klasy. Jeszcze do 4 grudnia 2020 roku nic nie wskazywało na rozwijającą się w ukryciu chorobę i chłopiec aktywnie uczestniczył w lekcjach on-line.


Z dnia na dzień zmieniło się wszystko …


Maximilian poczuł się nagle bardzo źle. Diagnoza medyczna postawiona w ciągu dwóch dni spadła na Rodziców nagle i niespodziewanie: NEUROBLASTOM – IV STADIUM Z PRZERZUTAMI NA KOŚCI. Choroba postępuje bardzo szybko i agresywnie z dnia na dzień niszczy młody organizm. Został zaatakowany cały szpik kostny, który spowodował, że Max nie może już niestety sam się poruszać i jeździ na wózku inwalidzkim.


Obecnie Maximilian przebywa w klinice dziecięcej specjalizującej się w leczeniu nowotworów w Monachium. Chłopiec jest w trakcie pierwszej chemioterapii, którą przechodzi bardzo ciężko, cierpi, jest na silnych środkach przeciwbólowych, ma problemy z poruszaniem kończynami. Leczenie dopiero się rozpoczęło. Maxa czeka jeszcze 6 chemioterapii, 2 naświetlania i 2 operacje, a następnie długa rehabilitacja. Nasz Czwartoklasista jest bardzo dzielny w walce z chorobą. Wszyscy wierzymy, że uda mu się ją pokonać.


Terapia chłopca daje nadzieję, ale pociąga za sobą ogromne koszty, które wykraczają poza możliwości Rodziców. Ubezpieczenie Maximiliana nie pokrywa wszystkich wydatków związanych z jego bardzo skomplikowanym leczeniem.

Cała społeczność Szkoły i Przedszkola NOVUM w Wołominie prosi Przyjaciół, Sympatyków i wszystkich Ludzi Dobrego Serca o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację Maximiliana. Środki zostaną przekazane bezpośrednio na konto Rodziców. W imieniu Rodziny prosimy również o modlitwę w intencji chłopca.


Czytajcie, wpłacajcie, udostępniajcie!


Pomóżmy Maximilianowi wrócić do zdrowia i pełnej sprawności!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 299

SN
Szkoła NOVUM
10 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 100 zł
MG
Mariusz Godlewski
500 zł
DK
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AB
Anna Baltaziuk
500 zł
RZ
Renata Zarzycka
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

865 196 zrzutek

i zebrali

764 518 134 zł

A ty na co dziś zbierasz?