Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Pierwsza książka z papieru konopnego w Polsce ID: fzad5a

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • W podziękowaniu otrzymujesz

  wpłać proszę 5 zł, a otrzymasz ode mnie podziękowanie emailem

  W podziękowaniu otrzymujesz
 • Fantastyczne zdjęcia

  wpłać proszę 10 zł, a otrzymasz ode mnie podziękowanie emailem wraz z 5 fantastycznymi zdjęciami z Antarktydy wykonanych przeze mnie.

  Fantastyczne zdjęcia
 • Upominek z Indii

  wpłać proszę 25 zł, a otrzymasz ode mnie podziękowanie emailem wraz z 5 fantastycznymi zdjęciami z Antarktydy wykonanych przeze mnie oraz upominek, który przywiozę z mojej wyprawy do Indii. (wysyłka gratis)

  Upominek z Indii
 • Łapacz snów + upominek

  wpłać proszę 45 zł, a otrzymasz ode mnie podziękowanie emailem wraz z 5 fantastycznymi zdjęciami z Antarktydy. Zrobię dla Ciebie łapacz snów na dobry sen i przywiozę Ci upominek z mojej wyprawy do Indii. (wysyłka gratis)

  Łapacz snów + upominek
 • Książka na papierze eko + upominek

  wpłać proszę 59 zł, a otrzymasz ode mnie książkę „Podróż intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach” wydrukowaną na papierze eko z podziękowaniem i specjalną dedykacją dla Ciebie. Dodatkowo otrzymasz upominek, który przywiozę z mojej wyprawy do Indii. (wysyłka gratis)

  Książka na papierze eko + upominek
 • Książka na papierze eko, łapacz snów + upominek

  wpłać proszę 85 zł, a otrzymasz ode mnie książkę „Podróż intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach” wydrukowaną na papierze eko z podziękowaniem i specjalną dedykacją dla Ciebie. Dodatkowo otrzymasz upominek, który przywiozę z mojej wyprawy do Indii. Zrobię dla Ciebiełapacz snów na dobry sen. (wysyłka gratis)

  Książka na papierze eko, łapacz snów + upominek
 • Książka na papierze konopnym + upominek

  wpłać proszę 115 zł, a otrzymasz ode mnie książkę „Podróż intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach” wydrukowaną na papierze konopnym z podziękowaniem i specjalną dedykacją dla Ciebie. Dodatkowo otrzymasz upominek, który przywiozę z mojej wyprawy do Indii. (wysyłka gratis)

  Książka na papierze konopnym + upominek
 • Książka i łapacz snów

  wpłać proszę 135 zł, a otrzymasz ode mnie książkę „Podróż intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach” wydrukowaną na papierze konopnym z podziękowaniem i specjalną dedykacją dla Ciebie. Dodatkowo otrzymasz upominek, który przywiozę z mojej wyprawy do Indii. Zrobię dla Ciebiełapacz snów na dobry sen. (wysyłka gratis)

  Książka i łapacz snów
 • Książka i worek prezentów

  wpłać proszę 250 zł, a otrzymasz ode mnie książkę „Podróż intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach” wydrukowaną na papierze konopnym z podziękowaniem i specjalną dedykacją dla Ciebie. Dodatkowo otrzymasz upominki, które przywiozę z mojej wyprawy do Indii. Zrobię dla Ciebie łapacz snów na dobry sen, dorzucę kadzidło w postaci drzewa sandałowego i kilka minerałów z Argentyny. (wysyłka gratis)

  Książka i worek prezentów
 • Wypijmy yerbe-mate albo kawę

  wpłać proszę 590 zł, a otrzymasz ode mnie książkę „Podróż intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach” wydrukowaną na papierze konopnym z podziękowaniem i specjalną dedykacją dla Ciebie. Dodatkowo otrzymasz upominki, które przywiozę z mojej wyprawy do Indii. Zrobię dla Ciebie łapacz snów na dobry sen, dorzucę kadzidło w postaci drzewa sandałowego i kilka minerałów z Argentyny, a to wszystko przy naszym wspólnym spotkaniu przy yerbie lub kawie (termin i miejsce do ustalenia, dogodny dla obu stron).

  Wypijmy yerbe-mate albo kawę
 • Prezentacja multimedialna

  wpłać proszę 1500 zł, a przyjadę do Ciebie i opowiem o moich podróżach w formie prezentacji multimedialnej. Zmotywuje Cię i Twoich gości do realizowania swoich marzeń (termin do ustalenia, dogodny dla wszystkich). Otrzymasz ode mnie 3 książki „Podróż intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach” wydrukowaną na papierze konopnym z podziękowaniem i specjalną dedykacją, a dla Twoich gości przygotuje drobne upominki.

  Prezentacja multimedialna
 • Spędźmy cały dzień razem

  wpłać proszę 3500 zł, a przyjadę do Ciebie na cały dzień. Wcześniej zaplanujemy to, co chcesz robić, opcji jest wiele: warsztaty z rękodzieła, tworzenie kosmetyków naturalnych itp. Wieczorem opowiem o moich podróżach w formie prezentacji multimedialnej. Zmotywuje Cię i Twoich gości do realizowania swoich marzeń (termin do ustalenia, dogodny dla wszystkich). Otrzymasz ode mnie 10 książek „Podróż intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach” wydrukowaną na papierze konopnym z podziękowaniem i specjalną dedykacją. Dodatkowo dla każdego Twojego gościa przygotuje drobny upominek.

  Spędźmy cały dzień razem
 • Druk książki

  Połowa kosztów zrzutki to jej druk. Ta nagroda jest skierowana do drukarni offsetowych, które chcą wydrukować pierwszą książkę w Polsce na papierze konopnym. W zamian oferuje umieszczenie logotypu i szereg innych upominków. Umowa barterowa.

  Druk książki
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij