id: fzrnxy

MUREM ZA DYSKOBOLIĄ vol. 2 | Prośba o wsparcie działań KS Nasza Dyskobolia

MUREM ZA DYSKOBOLIĄ vol. 2 | Prośba o wsparcie działań KS Nasza Dyskobolia

Nasi użytkownicy założyli 937 882 zrzutki i zebrali 929 746 668 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w otaczającej nas rzeczywistości znajdzie się wiele zrzutek na cele bardziej szlachetne i w celu pomocy bardziej potrzebującym. Niemniej kolejny, pewnie nie ostatni, raz zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe działań KS Nasza Dyskobolia.


Wbrew temu co "mawia pismo" - niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa - mamy ogromne nadzieje, że niejednokrotnie organizowane i/lub współorganizowane przez nas wydarzenia o charakterze charytatywnym pozwolą Wam spojrzeć przychylnie na inicjatywę „MUREM ZA DYSKOBOLIĄ”, przyłączyć się do niej i nie traktować jej jako konkurencji do innych, ważnych tego typu zbiórek.


Szanowni Kibice i Sympatycy Naszej Dyskobolii! Na początku roku 2017 grupa młodych, nie mających doświadczenia jako działacze, ale ambitnych i zaangażowanych kibiców postanowiła reaktywować Dyskobolię Grodzisk i zgłosić zespół do rozgrywek klasy B. 27 sierpnia 2021 minęły 4 lata od pierwszego meczu Naszej Dyskobolii w klasie B, w którym biało – zieloni pokonali TS 05 Nowy Tomyśl.


Przez te 4 lata przeszliśmy daleką drogę.

Drużyna seniorów w sezonie 2020/2021 wywalczyła kolejny awans i gra obecnie w V lidze. Od tego sezonu klub prowadzi także drużyny juniora starszego A1 i juniora B2. Angażujemy się też w działalność na rzecz lokalnej społeczności, że wspomnimy tu tylko organizowane przez Naszą Dyskobolię Powstańczą zbiórkę krwi, czy Biało – zielony Dzień dziecka.


Nie mamy najmniejszej wątpliwości, że nie osiągnęli byśmy tego, gdyby nie Wasza pomoc i życzliwość. Od zawsze mogliśmy liczyć na Naszych Kibiców, którzy nigdy nie pozostawali obojętni, kiedy prosiliśmy o wsparcie. Jak zapewne pamiętacie wiosną tego roku przeprowadziliśmy zbiórkę pod tytułem „MUREM ZA DYSKOBOLIĄ”. W ramach tejże zbiórki zachęcaliśmy Was do zakupu cegiełek, z których dochód zasilił konto Klubu i wspomógł naszą działalność statutową.


INFORMACJE O PIERWSZEJ EMISJI CEGIEŁEK (kliknij).Teraz pod koniec roku kolejny raz apelujemy kolejny raz do Waszej hojności i zapraszamy do wsparcia Naszej Dyskobolii w drugiej odsłonie zbiórki „MUREM ZA DYSKOBOLIĄ”. Stabilność finansowa, jaką w ten sposób uzyskamy, pozwoli nam w końcówce roku skupić się na planowaniu kolejnych działań, decydujących o rozwoju sportowym klubu, a także działań na rzecz lokalnej społeczności. Chcemy w ten sposób, pracą na rzecz Klubu jak i mieszkańców Grodziska i okolicy odwdzięczyć się za Wasze zaufanie i pomoc. Razem budujmy NASZĄ Dyskobolię!


💚🔝 „Murem za Dyskobolią, czyli kup Pan cegłę” 💚🔝


W ramach drugiej edycji naszej zrzutki zachęcamy do wsparcia daniną na cele statutowe KS Nasza Dyskobolia:


Cegiełek z pierwszej wiosennej emisji:


✅ złota o wartości 100 PLN x 2 szt.

✅ srebrna o wartości 50 PLN x 49 szt.

✅ zielona o wartości 25 PLN x 95szt.


💚🔝 CEGIEŁKI PREMIUM (TYLKO INTERNETOWO) 💚🔝

- którymi są koszulki z historycznych już kompletów, w których Nasza Dyskobolia wracała do gry!


✅ kolekcjonerska koszulka meczowa KEEZA ciemnozielona o wartości 200 PLN x 5 szt.

✅ kolekcjonerska koszulka meczowa KEEZA biało-zielone pasy 250 PLN x 1 szt.


🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘❗️🆘


Cegiełki będące daniną na cele statutowe KS Nasza Dyskobolia dostępne w sklepie futbolsport.pl, który mieści się w Grodzisku przy ulicy Szerokiej 1 (budynek Cechu Rzemiosł) 🔜 wpłaty rozliczane będą podobnie jak w przypadku poprzedniej emisji cegiełek przy zachowaniu pełnej jawności!


❗️🆘❗️ INFORMACJE O PIERWSZEJ EMISJI CEGIEŁEK (kliknij).


❗️🆘❗️ CEGIEŁKI PREMIUM natomiast otrzymać można poprzez opcję wybrania nagrody i przelewu bezpośrednio na zrzutkę.


Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 3 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Koszulka meczowa Adidas zielona

- (bez brandingu) rozmiar L. zapakowana w okolicznościowe pudełko "wznieśmy toast za awans" z drobnymi gadżetami klubowymi.

500 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona

Wpłaty 10

 
Dane ukryte
4 820 zł
 
Dane ukryte
600 zł
MS
Maciej Socha
500 zł
PZ
Klugendorf
200 zł
RS
Kibic
100 zł
AK
Anna K.
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AG
Aga
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!