id: g2azvf

Działalność charytatywna Armii Zbawienia w Warszawie na Pradze Północ

Działalność charytatywna Armii Zbawienia w Warszawie na Pradze Północ

961 zł 
z 20 000 zł
4%
240 dni do końca
18 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Armia Zbawienia (ang. The Salvation Army) to chrześcijańska wspólnota, która powstała w 1865 roku w Anglii, a jej celem jest działanie na rzecz ubogich i wykluczonych. Nasze zajęcia prowadzimy nieodpłatnie dlatego serdecznie zachęcamy do wspierania działalności Armii Zbawienia w Warszawie na Pradze Północ.


W Warszawie na Pradze-Północ Armia Zbawienia jest wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba: karmimy głodnych, dbamy o dzieci, pocieszamy smutnych, wspieramy ubogie rodziny i pomagamy tym, którzy nie mają środków do życia.

Prowadzimy Placówkę Wsparcia Dziennego, która prowadzi wiele aktywności dla dzieci. W ciągu tygodnia pomagamy dzieciom w odrabianiu lekcji, organizujemy też obozy letnie czy mamy specjalne projekty rozwijające pasje (teatralne, muzyczne, sportowe) i wiele innych. Większość naszych podopiecznych potrzebuje naszej pomocy i bez nas ich życie wyglądałoby inaczej.

Oprócz Placówki prowadzimy pomoc dla ludzi ubogich w naszym Punkcie Pomocy i wsparcia. Wydajemy posiłki, ubrania oraz prowadzimy konsultacje dla osób bezdomnych i potrzebujących.

Młodzież i młodzi dorośli mogą znaleźć wiele interesujących aktywności (wieczory gier planszowych, kursy języków obcych czy kursy kulinarne).

Armia Zbawienia na całym świecie jest zaangażowana w zwalczanie handlu ludźmi i współczesnego niewolnictwa. Każda osoba, która szuka pracy za granicą może sprawdzić u nas swoją ofertę pracy i potencjalnego pracodawcę. Weryfikację prowadzi Punkt Weryfikacji Ofert Pracy.

Służymy bez dyskryminacji a nasze drzwi otwarte są dla każdego. Nasze zajęcia prowadzimy nieodpłatnie dlatego serdecznie zachęcamy do wspierania działalności Armii Zbawienia w Warszawie na Pradze Północ.

Państwa fundusze umożliwią realizację naszych projektów w obronie godności człowieka i jego prawa do korzystania z podstawowych dóbr.

Możesz ofiarować trochę swojego czasu i zaangażować się jako wolontariusz w wybranym przez siebie projekcie. Również możesz przekazać zwykłą darowiznę lub darowiznę przeznaczoną na wybrany projekt.


Więcej o nas:

https://www.facebook.com/armiazbawieniawarszawa

03-736 Warszawa ul. Ząbkowska 13/13

tel. 609 023 444

Jesteśmy wdzięczni wszystkim hojnym i życzliwym ludziom za wsparcie! Razem możemy zmienić wiele żyć.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

PM
Tusia
25 zł
KD
Katarzyna Domańska
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
RB
Roger Bruce Hardwick
100 zł
ТП
Татьяна Петренко
50 zł
SG
Sylwia Gągol
25 zł
TO
Tetyana Ouerghi
ukryta
GI
Gunn Ingeborg Andersen
250 zł
AM
Aleksandra Maria Czech
50 zł
AN
Anastasiia
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • AM
  Aleksandra Maria Czech

  Ciesze sie, ze koledzy i kolezanki w Polsce wykonuja swietna prace :) pozdrawiam z siostrzanego korpusu w Norwegii.

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  na prośbę Olega :D

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia Przyjacielu!

  15 zł
 • O
  Olek

  Państwo robicie tak wiele dobrych rzeczy i zmieniacie tak wiele żyć! Dziękuję! Powodzenia w waszych niesamowitych projektach!

  10 zł

Nasi użytkownicy założyli

865 386 zrzutek

i zebrali

766 155 410 zł

A ty na co dziś zbierasz?