id: g2rs9s

Realizacja projektu - własne studio oraz szkółka piłkarska.

Realizacja projektu - własne studio oraz szkółka piłkarska.

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
0 zł
z 15 000
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 979 zrzutek i zebrali 1 109 046 414 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć,

Jestem studentem pierwszego roku jednej z polskich Akademii Wychowania Fizycznego. Osobiście uwielbiam wiele sportów, lecz tym ulubionym, z którym wiążę przyszłość jest piłka nożna. Jako że w wieku blisko 21 lat raczej dalej mi do profesjonalnego grania niż bliżej, do głowy spory czas temu wpadły mi dwa pomysły, które chciałbym zrealizować.

Pierwszym z nich jest utworzenie własnego studia związanego z piłką nożną, w którym będę mógł poruszać różne tematy dotyczące owej dyscypliny, mówić o pasji, książkach, nagrywać przykładowe plany treningowe dla ludzi chcących rozwijać się w danej dyscyplinie i przeprowadzać rozmowy z osobami uprawiającymi ten sport jako amatorzy, a z czasem także z profesjonalistami. Chciałbym również, aby ludzie, z którymi będę miał szansę rozmawiać, bądź o których będę mówił, mogli inspirować swoimi przeżyciami tych najmłodszych jak i tych najstarszych do uprawiania sportu, a przede wszystkim do spełniania swoich marzeń i celów.

Dodatkowo studio i własne kanały internetowe byłyby sposobem do promowania projektu, o którym piszę akapit niżej.

Drugim pomysłem jest założenie szkółki piłkarskiej. Początkowo byłaby to praca indywidualna z osobami najmłodszymi, ale chciałbym dać szansę na rozwój także tym starszym, których wraz z wiekiem wielu skreśla, a którzy na obecnym rynku nie znajda takiej pomocy. Nie ukrywam, jest to po części sugerowanie się zagranicznym systemem szkolenia, chociażby w lidze koszykówki - NBA, gdzie zawodnicy spędzają mnóstwo godzin tygodniowo na indywidualnych treningach, ale także własną przygodą i niepowodzeniami (poddawaniem się) związanymi z piłką nożną. Z czasem chciałbym, aby szkółka zamieniła się w jedną z największych polskich akademii piłkarskich , w którym skład będą wchodzić najlepsi trenerzy, ale na ten moment to bardzo odległy cel.

Swoje założenia i cele mam, a jakbym miał wszystko podsumować bardzo krótko powiedziałbym, że chcę pracować i zabłysnąć, a może też coś zmienić w świecie naszej krajowej piłki nożnej(niekoniecznie jako zawodnik).

Jakiekolwiek pieniądze uzyskane ze zbiórki przeznacze na kupno zaopatrzenia do studia: mikrofony, nagłośnienie, komputer, pianki akustyczne, monitory, słuchawki, książki, reklama, a także na kursy trenera piłkarskiego i przygotowania notorycznego oraz sprzęt potrzebny do realizacji treningów: piłki, pachołki, drabinki, grzybki, gumy oporowe etc.

 

Za każdą pomoc dziękuję i widzimy się na boisku 😁

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt nie zdążył wpłacić..

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!