id: g2xccg

Aparat słuchowy

Aparat słuchowy

Nasi użytkownicy założyli 1 166 990 zrzutek i zebrali 1 214 151 364 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pan Włodzimierz jest beneficjentem Szlachetnej Paczki, jego darczyńca z przyczyn niezależnych nie mógł wywiązać się z zapewnienia najważniejszej potrzeby - aparatu słuchowego. Chcemy spełnić marzenie pana Włodzimierza!

Pan Włodzimierz mieszkał w domu wraz ze swoją matka, którą się opiekował, gdy ta zmarła pan Włodzimierz podupadł na zdrowiu. Poważny problem ze słuchem utrudnia kontakt ze światem. Bardzo wiele daje mu pomóc sąsiadów oraz siostrzeńca, to oni robią mu zakupy oraz pomagają w opłacania rachunków. To dzięki nim ma jedzenie w lodówce i ciepłą herbatę na stole. Dzięki temu codzienność nie jest taka straszna. Emerytura w wysokości 301 zł, która wypłacana jest panu Włodzimierzowi kwartalnie (903 zł) nie gwarantuje mu godnego życia. Brakuje mu na zakup żywności czy innych niezbędnych produktów.

Pan Włodzimierz mimo swojej sytuacji jest człowiekiem pogodnym, jest w nim chęć życia. Jest bardzo wdzięczny za każdą otrzymaną pomoc i wsparcie. Pomimo problemów zdrowotnych dzielnie zmaga się z każdym dniem. Pan Włodzimierz lubi towarzystwo ale na skutek niedusłuchu kontakty z innymi ludźmi są bardzo ograniczone. Jego wsparciem są sąsiedzi. Lubi spacery oraz zajmowanie się swoim psem. Pan Włodzimierz marzy o aparacie słuchowym, który poprawi jego słuch i usprawni komunikację z innymi.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Sprawmy aby Pan Włodzimierz usłyszał wiosenny śpiew ptaków i poczuł życzliwość jaka drzemie w ludzkich sercach.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 47

JS
Jacek Stempin
300 zł
NP
Natalia Parzonka
200 zł
FE
Marcin
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PS
e-goodnight.com
100 zł
SS
Sylwia Stempin
100 zł
ED
Edyta Domańska
100 zł
EN
Edyta
88 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków