id: g35vpu

Zbiórka pieniędzy na zakup odzieży zimowej dla osób najciężej poszkodowanych, ofiar wojny w Ukrainie.

Zbiórka pieniędzy na zakup odzieży zimowej dla osób najciężej poszkodowanych, ofiar wojny w Ukrainie.

Nasi użytkownicy założyli 1 147 436 zrzutek i zebrali 1 195 231 778 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności37

 • Transport darów kupionych w ramach akcji #BiRM oraz RMF FM „Pomożemy Wam przetrwać zimę" i tym razem dotarł do najbardziej potrzebujących mieszkańców Ukrainy. Wdzięczność tych ludzi jest dla nas wyznacznikiem tego, że to co robimy ma sens. Wysłuchaliśmy wiele próśb o niezaprzestanie naszej pomocy. Próśb przesiedleńców ze zrujnowanych terenów Ukrainy, którzy nie mają zupełnie nic i muszą od nowa budować swoje życie. Jeszcze raz dziękujemy za wielkie serca i wspieranie naszej zbiórki. mjKogyftnLvd6dtS.jpg

  zAQP2KD3gkrUK9JQ.jpgRPlGvEqmUxE3G19j.jpgFNUrFkwbVRPDC0PF.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomożemy Wam przetrwać tę zimę


Fundacja Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego od wielu miesięcy wspiera Ukraińców zarówno uchodźców w Polsce, jak i tych, którzy walczą z agresywnym okupantem - Federacją Rosyjską.


W Polsce organizujemy pomoc socjalną, wspierany Ukraińców przez poszukiwaniu miejsc zakwaterowania, pomagamy nowoprzybyłym w odnalezieniu się w naszym kraju, przekazujemy żywność, środki medyczne, sanitarne i inną pomoc socjalną, prowadzimy kursy języka polskiego. Dostarczamy pomoc humanitarną Ukraińcom przebywającym w ich kraju. Znaczna część tej pomocy dociera bezpośrednio do walczących żołnierzy i ich rodzin.


Tym razem zgodnie z prośbami płynącymi z Ukrainy organizujemy zbiórkę pieniędzy na zakup odzieży zimowej dla tych, którzy są ofiarami tej wojny. Zniszczone przez okupantów elektrownie i elektrociepłownie, braki surowców energetycznych, zbombardowane i zniszczone rakietami osiedla mieszkaniowe powodują, że będzie to trudny czas dla Ukrainy. Ale szczególnie trudny będzie dla ofiar tej wojny, osób poszkodowanych, rannych, tych którzy stracili domy, albo pozostają w zrujnowanych domach bez ogrzewania i prądu.


Organizacje międzynarodowe pomagają w zabezpieczeniu tych, którzy walczą, a my chcemy, wraz ze wszystkimi ludźmi dobrej woli, pomóc przetrwać tę trudną zimę tym Ukraińcom, którzy nie są w stanie sami zapewnić sobie nawet podstawowych warunków na najbliższy trudny czas.


Organizujemy zbiórkę pieniędzy na zakup odzieży zimowej dla osób poszkodowanych z terenów objętych walkami z obwodu chersońskiego, zaporoskiego, dniepropietrowskiego, mikołajewskiego i charkowskiego.


Chcemy za zebrane pieniądze zakupić:

 • 3 tysiące pakietów zawierających komplet "Safe Winter" (duży śpiwór extreme, termoaktywną bieliznę (długie spodnie, podkoszulek z długim rękawem), buty zimowe, spodnie zimowe, kurtka zimowa, rękawice, czapka, skarpety
 • 2 tysiące małych pakietów komplet "Safe Winter" (śpiwór extreme, termoaktywna bielizna (długie spodnie, podkoszulek z długim rękawem)


Wsród poszkodowanych ofiar wojny w Ukrainie jest wiele dzieci, samotnych matek i starców.


Zakupiona dla nich odzież zimowa jest na wagę ich zdrowia i życia. Ważna jest każda złotówka. Każdy z nas może pomóc przetrwać tę zimę poszkodowanym Ukraińcom - ofiarom tej strasznej wojny.


Pieniądze można wpłacać na podane konto zbiórki lub konto naszej Fundacji na numer: 92 1140 2004 0000 3402 7885 4014 z dopiskiem "Safe Winter".Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1945

preloader

Komentarze 20

 
2500 znaków