id: g3b5m4

Wesprzyj mnie w walce o moje sportowe marzenia

Wesprzyj mnie w walce o moje sportowe marzenia

Nasi użytkownicy założyli 1 154 911 zrzutek i zebrali 1 199 176 949 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Udało się zebrać całe 30 tyś dzięki waszemu wsparciu i pomocy sponsorów. Dziękuję! Program startuje już w marcu!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć! Nazywam się Adrian Bartosiński i jestem zawodnikiem MMA. Do tej pory stoczyłem siedem zawodowych pojedynków i wszystkie wygrałem, z czego ostatnie pięć przez nokauty. Mieszane sztuki walki to całe moje życie. Wszystko postawiłem na jedną kartę i opuściłem rodzinną Rawę Mazowiecką, by trenować w klubie Octopus Łódź. W klatce zostawiam zawsze całe serce i staram się walczyć tak, by nie tylko wygrać, ale zapewnić fanom jak najlepsze widowisko.

Sprawdź co mam na myśli mówiąc, że staram się walczyć efektowanie i zobacz moją walkę z Krystianem Bielskim: https://www.ipla.tv/wideo/sport/FEN/5004634/FEN-26/5017166/Krystian-Bielski-Adrian-Bartosinski/2032be887eec44d5a324d4bc499240a0?seasonId=5017166

 

q66ed0c1c1cb762f.jpeg


W 2019 roku stoczyłem aż 4 zawodowe walki, a szybkie wygrane przez nokaut spowodowały, że w ostatnim czasie zostałem zaproszony do udziału w programie „Only One. Tylko Jeden”, czyli nowego reality show dla fanów MMA, który wiosną ma być emitowany na antenie Polsatu. Walka finałowa odbędzie się na gali KSW, a zwycięzca otrzyma kontrakt na kolejne walki z tą organizacją.

Wierzę, że udziału w tym programie będzie milowym krokiem w rozwoju mojej kariery, ale obowiązujący kontrakt z organizacją FEN blokuje mój udział w nim. Organizacja FEN zgodziła się zwolnić mnie z kontraktu pod warunkiem opłacenia odstępnego w wysokości 30 tysięcy złotych. Wskazana kwota jest dla mnie nieosiągalna i stanowi wielokrotność mojego honorarium za ostatni pojedynek dla FEN.


Dlatego zdecydowałem się skorzystać z możliwości zbiórki na zrzutka.pl. Wiedząc, że ten mechanizm czasami jest nadużywany, chciałbym Was zapewnić, że wpłacając pieniądze na moją zrzutkę, wesprzecie mój rozwój sportowy. Dzięki tej zbiórce pomożecie spełnić mi moje marzenie i przyczynicie się znacząco do przyspieszenia mojej kariery w MMA. 


Zapracuję na każdą złotówkę, którą zdecydujecie się mnie wspomóc. Listę nagród, które mogę Wam zapewnić znajdziecie po prawej stronie.


af389ed0c87ec211.jpeg


Jako początkujący zawodnik, który walczy za niewielkie gaże, sam nie jestem w stanie się wykupić, ale z Waszym wsparciem może się to udać. Wiem, że sam występ w programie „Only One. Tylko Jeden” jest dla mnie olbrzymią szansą, żeby pokazać się szerokiej publiczności, a każdy, kto mnie zna, wie, że jestem w stanie wygrać to show. Jest to dla mnie oczywisty krok, który powinienem teraz wykonać, by nadać mojej karierze rozpędu i zacząć spełniać marzenia związane z tym sportem.


W przypadku, gdyby nie udało nam się zebrać całej kwoty, zebrane środki przekażę na stowarzyszenie Marcina Różalskiego „Pomagaj Pomagać Różaland” oraz fundację „Cancer Fighters”.

Stowarzyszenie Różaland to schronisko dla koni wykupionych z transportów rzeźnych lub od handlarzy, ale także schronienie dla wszystkich potrzebujących zwierząt. W Różalandzie przebywają również świnki, kozy, koty i psy rasy typu Bull – żyjące razem w pełnej harmonii. Celem nadrzędnym stowarzyszenia jest promowanie empatii, miłości i szacunku do zwierząt. http://pomagajpomagac.com/

Fundacja cancer FIGHTERS, działająca od 2014 roku, wspiera i motywuje małych Wojowników do walki z chorobą. Do najważniejszych wyzwań Fundacji należą finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia oraz zakup potrzebnego sprzętu medycznego. Małych Wojowników wspierają ci trochę starsi, m. in. Joanna Jędrzejczyk, Jan Błachowicz, Michał Materla, Akop Szostak czy Izu Ugonoh. http://cancerfighters.pl/

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
koszulka od mojego sponsora
Otrzymasz koszulkę od jednego z moich sponsorów. Jeśli chcesz, żeby znalazł się na niej mój autograf, to da się to załatwić :)
100 zł

Kupione 30 z 50

Zakończona
Inne
Bilet na jedną z moich kolejnych walk
Zasiądziesz na widowni na gali MMA z moim udziałem. Jeśli do tej pory walki znasz tylko z TV, to szczerze zachęcam!
200 zł

Kupione 2 z 30

Zakończona
Inne
Dwugodzinny trening personalny
Przeprowadzę z Tobą dwugodzinny trening indywidualny z MMA, boksu, zapasów czy grapplingu. Jeśli nigdy nie trenowałeś/trenowałaś to nie problem - zacz...
500 zł
Zakończona
Inne
wyjście w narożniku do mojego pojedynku
Wyjdziesz razem ze mną do walki, a cały jej przebieg obejrzysz siedzą tuż przy samej klatce. Ta perspektywa to zupełnie inne doznania niż oglądanie wa...
5000 zł
Zakończona

Wpłaty 79

 
Dane ukryte
500 zł
VE
VeL
200 zł
DP
Daniel Piekut
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
DW
Daniel Wodnicki
200 zł
TK
Tomasz Król
150 zł
MS
Maciej Sowa
120 zł
PS
Przemysław Synak
120 zł
JC
Jakub Czaczkowski
120 zł
KZ
K. Z
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 21

 
2500 znaków