id: g3bgv5

ESPOT GRA dla dzieci z Akademii Przyszłości

ESPOT GRA dla dzieci z Akademii Przyszłości

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
6 550 zł
z 50 000
13%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 193 zrzutki i zebrali 1 104 676 524 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Gamingowe studio ESPOT w ramach walki z cyfrowym wykluczeniem dzieci i młodzieży organizuje specjalne wydarzenie lifestyle gaming i zbiera pieniądze dla dzieci z Akademii Przyszłości!


Już w najbliższą sobotę 14 listopada, znane osobistości oraz podmioty ze świata sportu, muzyki i gamingu jednoczą się i wspólnie zagrają dla Akademii Przyszłości! Swój udział i wsparcie zadeklarowały takie osobistości jak Marcin Gortat, Wojciech Łozowski, Katarzyna 'Urqueeen' Jajuga, czy Aleksander 'Vuzzey' Kłos, którzy wspólnie z innymi influencerami wezmą udział w akcji ESPOT GRA. 


Współorganizatorami wydarzenia są uznani organizatorzy rozgrywek esportowych w Polsce - Polska Liga Esportowa, Good Game League, Codmania oraz serwis Vigilant Magazine. Więcej informacji na stronie wydarzenia www.espot.pl/gra


Zbieramy fundusze na ufundowanie tzw. indeksów umożliwiających włączenie większej ilości dzieci do Akademii Przyszłości + sprzętów potrzebnych przede wszystkim do nauki zdalnej, bo problem braku komputerów do nauki jest powszechny, a pandemia tylko pogłębia ten proces. Dodatkowo w ramach wydarzenia wsparta zostanie również Szlachetna Paczka, a ESPOT wspólnie z zaproszonymi gośćmi przygotuje swoją paczkę.


Kluczowym elementem wydarzenia będzie charytatywny turniej Call of Duty: Warzone by ESPOT, w którym udział zadeklarowali wszyscy czołowi zawodnicy i streamerzy w kraju jak również wielu celebrytów ze świata lifestyle. Akcje ESPOT GRA uzupełni Lifestyle Gaming Show, Rodzinny Obiad Online, a na zakończenie Marta Praktyczna, mistrzyni świata DJ'ów Red Bull zaprosi na Domówkę Online z udziałem gwiazd. 


Wydarzenie transmitowane będzie na kanale Polskiej Ligi Esportowej (https://www.twitch.tv/ple_gg) w sobotę 14 listopada.


Pełny harmonogram wydarzenia ESPOT GRA:

14:00-15:00 Obiad online z ESPOT by Adriana Marczewska

  • Adriana Marczewska wspólnie z Marcinem Gortatem i dwoma zaproszonymi dziećmi z Akademii Przyszłości przygotuje smaczny obiad i zainspiruje do wzajemnego pomagania

15:00 -16:30 Wyścig PLE.GG F1 CUP w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Esportowej

  • 20 kierowców zmierzy się w wyścigu F1 w rywalizacji o pulę 5000 złotych w ramach turniejów Polskiej Ligi Esportowej

16:30-17:15 ESPOT & PLE Lifestyle Gaming Show

  • W serii wywiadów z zaproszonymi celebrytami poruszymy tematykę lifestyle, gamingu, a także odpowiedzialnej pomocy

17:15-18:00 Rozgrzewka przed Call of Duty Warzone Cup by ESPOT

  • Przepytamy i weźmiemy pod włos wszystkich znanych zawodników biorących udział w turnieju. Będzie śmiesznie, wybuchowo i charytatywnie!

18:00-21:00 Call of Duty Warzone Cup by ESPOT

  • WYDARZENIE WIECZORU - Kilkunastu celebrytów ze świata sportu, muzyki i gamingu stanie naprzeciwko siebie w walce o Warzone!

21:00-0:00 Domówka Online razem z ESPOT

  • Marta Praktyczna znana jako Praktyczna Pani DJ, mistrzyni świata DJ’ów Red Bull / mistrzyni świata DJ'ów Red Bull 


Akademia Przyszłości jest siostrzanym programem Szlachetnej Paczki prowadzonym przez Stowarzyszenie Wiosna. Akademia Przyszłości pomaga dzieciom zagrożonym wykluczeniem społecznym z klas 1-6 szkoły podstawowej. To program mentoringowy, gdzie wolontariusze przez cały okres roku szkolnego, raz w tygodniu spotykają się z jednym dzieckiem. Program działa na terenie całej Polski i pomaga rokrocznie kilku tysiącom dzieci. Akademia Przyszłości daje świetne rezultaty i bardzo pozytywnie wpływa na pewność siebie i ogólną motywację dziecka do życia i nauki.


Studio ESPOT jest w pełni przystosowane do produkcji zaawansowanych wydarzeń związanych z gamingiem w realiach COVID, a położone jest w Elektrowni Powiśle w Warszawie. Partnerami technologicznymi wydarzenia są firmy Actina, MSI, HyperX, LG, TP-Link i Pro-Gamer.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 112

PK
Paweł Krawczyk
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MK
Misza89
10 zł
DG
DSTRRR
80 zł
JE
Dociśnięty
1 000 zł
KK
Karol kosciukiewicz
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AB
Andrzej
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków