id: g3ngu7

Soundela 2020 - Zbieramy na pomoc w leczeniu chorej Alicji!

Soundela 2020 - Zbieramy na pomoc w leczeniu chorej Alicji!

1 721 zł 
z 1 000 zł
172%
zakończona 01.08.2020r
30 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Zbiórka w ramach warsztatów muzycznych Soundela 2020. Zebrana kwota zostanie przekazana na pomoc w leczeniu chorej Alicji.

Więcej informacji o inicjatywie na stronie: http://soundela.pl


Mimo że Alicja przyszła na ten świat dopiero kilka miesięcy temu, oddział szpitalny nie jest jej obcy. Dziewczynka urodziła się bez prawej gałki ocznej i z rozszczepem podniebienia podśluzówkowego. Ponadto, z powodu zwężenienia przegrody nosowej nie mogła sama oddychać dlatego krótko po urodzeniu została podłączona pod tlen.

Inną wadą, z którą boryka się ta mała kruszynka jest uszkodzenie układu ośrodkowego. Jedną z konsekwencji tego schorzenia jest 20 -30 napadów padaczkowych na dobę. Na ten moment, podawane leki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Brak gałki ocznej u Alicji niesie za sobą konieczność protezowania w późniejszym życiu dziewczynki.W wieku 7 – 8 lat, Alicji zostanie założona proteza oka na stałe. Będzie ona niemal niezauważalna dla niewprawionego oka. Zdecydowanie poprawi to codzienne funkcjonowanie dziewczynki.

Walka o zdrowie Alicji wystawia budżet jej rodziny na próbę. Niezbędne są regularne wizyty u licznych specjalistów i żmudna rehabilitacja, która pozwoliłaby dziewczynce dobrze funkcjonować.

Razem możemy jej pomóc!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 30

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 229 zrzutek

i zebrali

808 921 993 zł

A ty na co dziś zbierasz?