id: g42ys5

Shirak - niestabilna sytuacja życiowa

Shirak - niestabilna sytuacja życiowa

Nasi użytkownicy założyli 1 188 757 zrzutek i zebrali 1 252 095 510 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim!

Mam na imię Dawid, jestem jednym z wielu dobrych znajomych Shiraka, dla którego organizuje poniższą zbiórkę. Znajomych bliższych, czy dalszych ma tak jak wspomniałem wielu, gdyż jest osobą z naprawdę szczodrym i dobrym sercem. Shirak urodzony w 1998 roku odbył podróż z Armenii do Polski, by mógł podjąć się ukończenia dyplomu magisterskiego na Uniwersytecie Warszawskim z kierunkiem studiów Stosunków Międzynarodowych. 2 tygodnie temu udało mu się obronić jego pracę magisterską. Wszystkich wokół jak i również jego samego rozpiera duma i radość z jego sukcesu. Nie dziwi nas to, dlatego iż Shirak jest niezwykle pracowitym i sumiennym studentem. Jego pasje łączą się z kierunkiem jego edukacji. Jest aktywistą społecznym i pali się do obrony praw człowieka. Jest bardzo zaangażowany politycznie. To chodząca encyklopedia. Wierzy, że nauka, to przyszłość ludzkości. Jego mama, która sama go wychowała przebywa aktualnie w Armenii i nie jest w stanie pomóc mu finansowo. Shirak wciąż chce studiować w Polsce, kontynuacje swojej nauki planuje na Uniwersytecie Warszawskim próbując zdobyć stopień Doktora.

Utrudnienia, jakie ma na drodze Shirak są skomplikowane i łączą się ze sobą. Przez sytuacje wojenną wywołaną agresją ze strony Azerbejdżanu na Armenię, Shirak nie jest w stanie wrócić w tym momencie do kraju. Shirak ma problem ze znalezieniem pracy w Polsce, mimo różnorodnych kompetencji językowych jego aplikacje zostają odrzucane. Shirak ma problem z uzyskaniem karty pobytu, ponieważ nie stać go aktualnie na wymagane do jej uzyskania ubezpieczenie oraz zasobów finansowych na jego koncie bankowym.

Shirak aplikuje na Uniwersytet Warszawski ponownie - jest pozytywnie nastawiony do osiągania celów naukowych i jego marzeniem jest zostać w Polsce i rozwijać się tu przez następne lata. Każda kwota wsparcia to będzie dla niego szansa na zostanie w Polsce i szansa na dalszy rozwój osobisty. Obecne czasy to trudne czasy. Każdy gest i pomoc jest niezwykle ważna i z naszej strony, jak i ze strony Shiraka będzie ona po stokroć doceniona. Proszę was więc, żeby Shirak mógł się tu spełnić do końca. On zawsze okazywał dobroć innym, pokażmy mu, że ona wraca do ludzi.

Dziękuje serdecznie, Bóg zapłać! :)


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

WS
Wiktoria Sikora
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!