Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Uratuj Wyspę Tamka ID: g56xr3

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Wpis na tablicy pamiątkowej

 • Bilet wstępu na imprezę #biletwsparcia

  Bilet wsparcia, upoważnia do wejścia na nasze wydarzenie.

  Bilet wstępu na imprezę #biletwsparcia
 • Płyta zespołu Joy Pop

  Płyta zespołu Joy Pop
 • Koszulki Tech Room 29

  Koszulka od ekipy Tech Room 29.

  Koszulki Tech Room 29
 • Ikona 3d z plastiku, szkła, drewna, papieru.

  Ikona 3d z plastiku, szkła, drewna, papieru.
 • Romantyczna kolacja z Horsym.

  Półtoragodzinna kolacja na wyspie Tamka z winem i cateringiem.

  Romantyczna kolacja z Horsym.
 • Sesja fotograficzna

  Godzinna sesja fotograficzna na Wyspie wykonana przez jednego z naszych fotografów.

  Sesja fotograficzna
 • Konsultacje stolarskie w Materii

  3 godzinna konsultacja stolarska z ekipą Fablabu Materia.

  Macie problem z skonstruowaniem biurka, szafki customowej lampy - będziecie mogli skorzystać z profesjonalnej porady (w domu) i warsztatu narzędziowego Materii i jej ekipy.

  Konsultacje stolarskie w Materii
 • Tatuaż w studio tatuażu Tatamka

  Tatuaż w studio tatuażu Tatamka
 • Płaskorzeźba Star Creature 120x150

  Płaskorzeźba autorstwa Ady Bibaby. Olej na płycie MDF.

  Płaskorzeźba Star Creature 120x150
 • Złoty bilet

  Wstęp na wszystkie wydarzenia na Wyspie Tamka do końca września 2020.

  Złoty bilet
 • Nagranie w Tamka.TV

  Nagranie godzinnego materiału w naszym studio.

  Nagranie w Tamka.TV
 • Miks piosenki w jednym z naszych studiów muzycznych

  Miks piosenki w jednym z naszych studiów muzycznych
 • Prywatna impreza w zamkniętej strefie na Wyspie Tamka

  Prywatna impreza w zamkniętej strefie na Wyspie Tamka
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij