id: g5gt9m

Pożar strawił dom staruszki i jej wnucząt. Zbiórka na odbudowę domu.

Pożar strawił dom staruszki i jej wnucząt. Zbiórka na odbudowę domu.

10 550 zł 
z 100 000 zł
10%
zakończona 30.09.2020r
126 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dnia 20 czerwca 2020 roku w godzinach wieczornych w miejscowości Kolonia Chylice pożar strawił dom mieszkalny trzyosobowej rodziny. Dach nad głową straciła babcia w podeszłym wieku, wychowująca dwójkę wnucząt - niepełnoletnią wnuczkę i pełnoletniego wnuka. Ich tata niestety już nie żyje.

Spłonął częściowo dach budynku, użytkowe poddasze wraz z wyposażeniem. W trakcie gaszenia pożaru zalany został parter budynku wraz z meblami oraz całym wyposażeniem, które nie nadaje się do użytku. Zniszczeniu uległy również niedawno wymienione okna, na które staruszka odkładała ze skromnej emerytury przez ostatnie trzy lata.

Potrzeba dużo czasu oraz środków aby wyremontować dom i ponownie go wyposażyć. Straty po pożarze są bardzo duże. Pieniądze zebrane podczas zbiórki przeznaczone zostaną na wyremontowanie oraz wyposażenie domu w meble i sprzęt AGD niezbędny do normalnego funkcjonowania rodziny.

Dlatego też jako sąsiedzi postanowiliśmy utworzyć zbiórkę na rzecz poszkodowanych. W tym momencie liczy się każda złotówka. Wszyscy razem możemy wiele.


W imieniu poszkodowanej Rodziny bardzo dziękujemy za każdą pomoc.

Sąsiedzi

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 126

preloader

Nasi użytkownicy założyli

880 018 zrzutek

i zebrali

810 216 636 zł

A ty na co dziś zbierasz?