id: g5sphu

Podaruj grosik na lek, bez którego Staś nie przeżyje kolejnego miesiąca

Podaruj grosik na lek, bez którego Staś nie przeżyje kolejnego miesiąca

Nasi użytkownicy założyli 1 178 606 zrzutek i zebrali 1 232 312 113 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

To jest Staś. Jeszcze do niedawna cieszył się życiem.

Dziś Staś umiera. Zabija go bezwzględny FIP – do niedawna wyrok dla kota. Przestał jeść i pić, ma bardzo wysoką gorączkę, stał się osowiały i chowa się w ciemnych kątach, przyjmując pozycję bólową, a jego wewnętrzne organy są niszczone przez chorobę. Staś ma FIPa bezwysiękowego; diagnoza została postawiona m. in. na podstawie badań krwi i USG.

Staś to jeszcze kocie dziecko, niedawno skończył roczek, był szczęśliwym i radosnym kotkiem, ale jeszcze nie zdążył nacieszyć się życiem. Jeszcze nie czas umierać, Stasiu…

Dla kotka jedynym ratunkiem jest zastosowanie bardzo drogiej, długotrwałej i wymagającej kuracji środkiem GS441524 w zastrzykach. Środek ten jest skuteczny i wyleczył już wiele kotów z wyrokiem śmierci wydanym przez FIP. Niestety, nie został on jeszcze oficjalnie zarejestrowany jako lek, dlatego jego cena jest horrendalna.

Ale Staś jest przecudownym kotem i opiekunka postanowiła o niego walczyć. Kiciuś dostał pierwsze zastrzyki i widać leciutką poprawę, Staś reaguje na leczenie. Niestety, jest on ciężkim kotkiem, waży 5 kg, a cena kuracji uzależniona jest od wagi kota – im więcej kotek waży, tym droższe leczenie.

Kuracji nie można przerwać, dlatego opiekunka musi mieć środki na przeprowadzenie całej, minimum 84 dniowej kuracji. To bardzo dużo pieniędzy, zbyt dużo, aby jedna osoba mogła uzbierać. Szczególnie, że Staś nie jest jedynakiem. W domku, do którego trafił z Fundacji wraz ze swoją siostrzyczką Nel, mieszkają jeszcze dwie adoptowane młode damy: Gerda i Isla. Opiekunka do tej pory radziła sobie sama z utrzymaniem 4 kotków, jednak kwota 10.000PLN do opłacenia w krótkim czasie okazała się barierą nie do pokonania. Tym bardziej, że niedawno po kosztownym leczeniu odszedł adoptowany przez opiekunkę z Fundacji kot Szuwarek, który przegrał walkę z PNN.

I chociaż opiekunka znalazła producenta leku, który jest równie skuteczny, a znacznie tańszy, niż dotychczas stosowane bardzo drogie kuracje, to leczenie Stasia będzie kosztować około 10.000 PLN. 

Prosimy, pomóżcie Stasiowi wygrać życie! Pomóżcie nam zebrać kwotę potrzebną na jego leczenie! Nie dajcie temu dziecku umrzeć!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 45

GN
Grazyna
100 zł
MM
Milena
100 zł
JA
Joanna
 
Dane ukryte
100 zł
MM
Monika Mrozowska
50 zł
Małgorzata
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AG
Adam Gełczewski
50 zł
RS
Renata Słupek
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków