id: g5xn32

Wsparcie dla rodziny Piotra „Cooldana” Kuldanka

Wsparcie dla rodziny Piotra „Cooldana” Kuldanka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 153 776 zrzutek i zebrali 1 198 902 817 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrzutka założona w celu wsparcia żony i córki tragicznie zmarłego Piotra Kuldanka.


Piotr Kuldanek, czyli Cooldan, był znanym podcasterem i recenzentem growym podcastu Rozgrywka, a także autorem popularnego Pana Codziennika. Ale przede wszystkim był mężem, ojcem i naszym przyjacielem.


Piotr był bardzo pracowitym, obowiązkowym i odpowiedzialnym człowiekiem, który mimo wielu spraw na głowie, zawsze miał czas dla innych. Angażował się nie tylko w aktywności związane z naszym podcastem, ale chętnie występował też w innych miejscach, wspierał zbiórki charytatywne, a nawet osobiście pomagał wszędzie tam, gdzie tylko mógł. Swoim przyjaznym usposobieniem, spokojem i dobrym słowem nie raz pomagał nam, nagrywającym, ale również słuchaczom. Uznaliśmy więc, że teraz przyszedł najlepszy czas, żeby się za to odwdzięczyć.

v8f7e4ed6def6d93.png

Piotr zmarł niespodziewanie w wyniku zakażenia wirusem SARS-CoV-2, pozostawiając żonę i córkę pogrążone w głębokim smutku. Obecna sytuacja na świecie i w Polsce jest dodatkowym obciążeniem dla rodziny, dlatego my, jego przyjaciele z redakcji, chcemy pomóc wesprzeć jego rodzinę i dać szansę na bezpieczny oraz spokojny powrót do normalności, który już sam w sobie nie będzie przecież łatwy. Chcemy zapewnić rodzinie Piotra finansowe wsparcie, tak bardzo teraz potrzebne.


Koszty związane z pogrzebem oraz bieżące sprawy codzienne muszą teraz zostać opłacone. Nie oczekujemy, że zbierzemy tak dużo, nie chcemy nawet o tyle prosić, ale uważamy, że jakakolwiek pomoc się przyda – stąd też ustawiona przez nas kwota. Oczywiście wszystko, co uda się zebrać ponad ustawioną kwotę, zostanie przekazane rodzinie. Pomóżmy im stanąć na nogi po tym strasznym ciosie.


Liczymy dziś na Was kochani słuchacze, przyjaciele i rodzino. Pokażmy Piotrkowi, że pamiętamy o nim.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 672

preloader

Komentarze 30

 
2500 znaków