id: g6dwbv

Wakacje z Bogiem!

Wakacje z Bogiem!

Nasi użytkownicy założyli 1 015 458 zrzutek i zebrali 1 062 513 084 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jako grupa moderatorów i animatorów, co roku włączamy się w prowadzenie tygodniowych rekolekcji wakacyjnych dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Ruch Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej. Jest to stowarzyszenie, które wychodzi naprzeciw potrzebom młodych ludzi, organizując dla nich wspólny wypoczynek, zabawę oraz spotkanie z Bogiem i to w przystępnej cenie. Koszt takiego wypadu na 1 osobę wynosi w tym roku 550 zł. Dla wielu osób, które biorą udział, jest to wspaniała alternatywa wobec różnego rodzaju kolonii z wieloma atrakcjami, ale też wyższej cenie. Jednak koszty rekolekcji pokrywa, tylko najpotrzebniejsze i niezbędne rzeczy. Cała kadra zgłasza się jako wolontariusze, którzy poświęcają swój czas wakacji, talenty i serce, działając bezinteresownie. Zawsze dbając o jeszcze większy prestiż, każdy w miarę swoich możliwości, dodaje coś od siebie. Chcemy więc poprosić także innych o pomoc :).

W terminie 11-18.07.2022 w Wybrzeżu k. Dubiecka odbędą się takie rekolekcje RAM II — jest to młodzież w wieku 15-16 lat.

Chcemy wspólny czas wypoczynku jeszcze bardziej uatrakcyjnić poprzez różnego rodzaju dodatkowe rozrywki, wycieczki, pamiątki (np. koszulki). Każde wsparcie jest dla nas pomocą, ale i dodatkowym uśmiechem pełnym radości na twarzy naszych uczestników. :)

Jeżeli możesz — POMÓŻ i WESPRZYJ NAS!

Dla uwierzytelnienia więcej informacji na stronie RAM: https://ram.przemyska.pl


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
30 zł
MR
Małgorzata Rochacka
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
WM
Wojciech
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
BE
Bernadeta
100 zł
MM
Mmm
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!