Samochód dla Stowarzyszenia Koniczynka w Poznaniu Zakończona 30.06.2019r ID: g6g2h2

Samochód dla Stowarzyszenia Koniczynka w Poznaniu

Zebrano 831 zł
z kwoty 30 000 zł

2 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

64
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


W tym roku Fura Szczęścia rusza w niezapomnianą podróż, aby zebrać pieniądze na rzecz Stowarzyszenia Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Koniczynka”.
Warsztat Terapii Zajęciowej, to ośrodek terapeutyczny gdzie realizowany jest program rehabilitacji zawodowej i społecznej Podopiecznych. Głównym celem ośrodka jest maksymalne usamodzielnienie Uczestników WTZ. Bus, który wozi podopiecznych na rehabilitacje, czy po prostu integracje ze społeczeństwem, zawodzi coraz częściej – a ze względu na jego wiek, naprawa jest nieopłacalna.
W związku z tym Fura Szczęścia postanowiła wspomóc „Koniczynkę” w zebraniu funduszy potrzebnych na wkład własny na nowy samochód przystosowany do przewozu Niepełnosprawnych. Ośrodek może wystartować w programie PFRON-u, który dofinansowuje zakup auta, jednak warunkiem koniecznym uczestnictwa jest wkład własny w wysokości 30 000 zł.
Cel jest ambitny ale w zasięgu naszych możliwości. Wszystkie organizowane przez nas wydarzenia są ukierunkowane na pomoc Koniczynce. O ile nie każdy z Was ma możliwość czy też ochotę uczestniczyć w naszych akcjach, tak każdy teraz widzi ten post i jest w stanie kliknąć "wpłać".
Każda złotówka to krok w stronę nowej fury.

Dziękujemy za okazałe wsparcie!

Po więcej informacji zapraszamy na nasz Facebook- https://www.facebook.com/FuraSzczescia/


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)


Fura Szczęścia to cykliczny, charytatywny projekt organizowany przez studentów IV roku specjalności Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Projekt przeprowadzany jest w ramach zajęć Zarządzanie komunikacją marketingową, prowadzonych przez dr Marka Zielińskiego z Katedry Strategii Marketingowych.

Fura Szczęścia w ramach ósmej edycji zaoferowała swoją pomoc Stowarzyszeniu Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnym i Ich Przyjaciół “Koniczynka” w Poznaniu. Chcemy wesprzeć podopiecznych tej placówki i sprawić, że każdy kolejny dzień będzie dla nich radosny i pozbawiony barier.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

KS

Karolina Salamon

b4KwB dorzuca się na Furę!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

382 293 zrzutki

Pomóż zebrać 30 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

64
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.