Samochód dla Stowarzyszenia Koniczynka w Poznaniu ID: g6g2h2

Samochód dla Stowarzyszenia Koniczynka w Poznaniu ID: g6g2h2

831 zł z 30 000 zł

2%

831 zł

831 zł

z 30 000 zł

zakończona

zakończona

30.06.2019r

23

23

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

W tym roku Fura Szczęścia rusza w niezapomnianą podróż, aby zebrać pieniądze na rzecz Stowarzyszenia Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Koniczynka”. Warsztat Terapii Zajęciowej, to ośrodek terapeutyczny gdzie realizowany jest program rehabilitacji zawodowej i społecznej Podopiecznych. Głównym celem ośrodka jest maksymalne usamodzielnienie Uczestników WTZ. Bus, który wozi podopiecznych na rehabilitacje, czy po prostu integracje ze społeczeństwem, zawodzi coraz częściej – a ze względu na jego wiek, naprawa jest nieopłacalna. W związku z tym Fura Szczęścia postanowiła wspomóc „Koniczynkę” w zebraniu funduszy potrzebnych na wkład własny na nowy samochód przystosowany do przewozu Niepełnosprawnych. Ośrodek może wystartować w programie PFRON-u, który dofinansowuje zakup auta, jednak warunkiem koniecznym uczestnictwa jest wkład własny w wysokości 30 000 zł. Cel jest ambitny ale w zasięgu naszych możliwości. Wszystkie organizowane przez nas wydarzenia są ukierunkowane na pomoc Koniczynce. O ile nie każdy z Was ma możliwość czy też ochotę uczestniczyć w naszych akcjach, tak każdy teraz widzi ten post i jest w stanie kliknąć "wpłać". Każda złotówka to krok w stronę nowej fury. Dziękujemy za okazałe wsparcie! Po więcej informacji zapraszamy na nasz Facebook- https://www.facebook.com/FuraSzczescia/

Fura Szczęścia to cykliczny, charytatywny projekt organizowany przez studentów IV roku specjalności Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Projekt przeprowadzany jest w ramach zajęć Zarządzanie komunikacją marketingową, prowadzonych przez dr Marka Zielińskiego z Katedry Strategii Marketingowych.

Fura Szczęścia

w ramach ósmej edycji zaoferowała swoją pomoc

Stowarzyszeniu Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnym i Ich Przyjaciół “Koniczynka” w Poznaniu.

Chcemy wesprzeć podopiecznych tej placówki i sprawić, że każdy kolejny dzień będzie dla nich radosny i pozbawiony barier.

Wpłacający23

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 986 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?