id: g6s8mr

4PoKOJE Pomóż kawiarni przetrwać 10 rok działalności!

4PoKOJE Pomóż kawiarni przetrwać 10 rok działalności!

Nasi użytkownicy założyli 1 015 205 zrzutek i zebrali 1 062 097 426 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Goście i Przyjaciele Kawiarni 4PoKOJE, 


Jak wiecie nasza kawiarnia jest teraz zamknięta, co sprawia, że znajdujemy się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Jesteśmy na warszawskiej Pradze już 9 lat i w tym roku bardzo chcielibyśmy świętować z Wami 10 urodziny 4 PoKOi. Aby przetrwać ten trudny czas chcielibyśmy prosić Was o wsparcie. Jest to dla nas dość niezręczne, ale mamy stałe koszty utrzymania i rachunki, które zaczynają się piętrzyć. Bez Waszej pomocy możemy nie przetrwać tego trudnego czasu, a nasi pracownicy stracą miejsce pracy. Czekaliśmy na wsparcie dla małych przedsiębiorców, ale się nie doczekaliśmy....


Nasze niewielkie miejsce było zawsze otwarte na najróżniejsze inicjatywy twórcze. Nasze ściany gościły zarówno młodych i debiutujących artystów, jak już uznanych i lubianych, malarzy, fotografów i grafików. Przygotowaliśmy już nowe wystawy, które czekają w kolejce aby móc Wam się  zaprezentować jak tylko będzie to możliwe. 


Na najmniejszej scenie na Pradze, a pokusimy się o stwierdzenie, że i w Warszawie zorganizowaliśmy dziesiątki koncertów. Niektóre z nich przerodziły się w regularne cykle takie jak Poniedziałkowy Eksperyment Muzyczny, Strumień, Imaginarium czy najnowsze Chillarium. Cały czas szukamy nowych form eksperymentalnych dając artystom przestrzeń do realizacji swoich pomysłów muzycznych. To trudny także dla nich czas, dlatego mamy w planach uruchomić wydarzenia online. 


Będziemy bardzo wdzięczni jeśli nas wesprzecie, odwdzięczymy się w przyszłości pięknym ogródkiem, gdzie będziecie mogli się cieszyć cieniem i pyszną kawą w słoneczne dni, nowymi eksperymentami muzycznymi, spotkaniami z teatrem w minimalistycznej formie Teatru stolikowego, czwartkowymi spotkaniami szachowymi (obecnie przecieramy szlaki online), pokazami filmowymi i wystawami. Bardzo czekamy na ten czas! Dlatego będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, która pozwoli nam przetrwać ten trudny czas. A tymczasem bądźcie zdrowi i dbajcie o siebie! 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 46

 
Dane ukryte
500 zł
MJ
Monika Jędrzejewska
500 zł
MS
Microsite sp. z o.o.
500 zł
AS
Agnieszka Stankiewicz
300 zł
KI
Kaja i Tomek
250 zł
JS
Jola
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
120 zł
MK
Magdalena Kobylinska
100 zł
JG
Jacek Górski
100 zł
Zobacz więcej