id: g6syub

Walczymy o zdrowie Piotra (Wibrującego)

Walczymy o zdrowie Piotra (Wibrującego)

Opis zrzutki

My motocykliści z powiatu gryfińskiego prosimy o pomoc dla naszego kolegi Piotra. („Wibrującego”) Nieszczęśliwy wypadek motocyklowy w czerwcu tego roku, doprowadził do tego, że Piotrek został wyrzucony w powietrze i bezwładnie przeleciał kilkanaście metrów, wbijając się w skarpę. Został przetransportowany do szpitala z bardzo ciężkimi obrażeniami i wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej, w której przebywał ponad 30 dni. Jego stan jest bardzo poważny jednak mocno wierzymy, że uda mu się z tego wyjść !!!

Jest kochającym ojcem, mężem, synem. Wszyscy czekają na powrót Piotrka do zdrowia. W chwili obecnej stan jego zdrowia jest ustabilizowany, ale czeka go długa rehabilitacje, która jest bardzo kosztowna.

Kochani, zwracamy się do Was o każdą złotówkę na rehabilitację naszego kolegi.! Cel, do którego dążymy to 21000,00 ponieważ miesięczny pobyt w klinice to ok 7 000,00 złotych, a Piotr będzie w niej jeszcze przebywał przez kilka miesięcy. Otwieramy zbiórkę dla Piotra ! Razem Wygramy GRĘ O JEGO ZDROWIE I POWRÓT DO NORMALNEGO ŻYCIA. Nie poddajemy się i walczymy tak jak Piotr. Jego stan dalej jest ciężki jednak pojawiło się światełko nadziei i radują się nasze serca !

Rodzina Piotra będzie bardzo wdzięczna za waszą pomoc !!!


KAŻDA WPŁACONA ZŁOTÓWKA MA OGROMNE ZNACZENIE I BĘDZIE BARDZO POMOCNA. W związku z pandemią i wprowadzeniem żółtej strefy zorganizowanie dużej akcji charytatywnej na świeżym powietrzu, stało się niemożliwe. Przenosimy się więc do sieci, aby ogłosić światu, że Piotr potrzebuje naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni. Wiecie jak cieszy wiatr wiejący w oczy, adrenalina, która towarzyszy warkotowi silnika, a przede wszystkim wolność, której doznajemy na naszych "koniach". Pomóżmy mu wytrwać, pokonać ból i poczuć od nowa świat...."Lisek"me95d70d7b990e51.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 97

 
Dane ukryte
1 000 zł
MJ
Mariusz Jakian
500 zł
GH
GRUN HAUS
500 zł
C
Czecho
500 zł
M
mariusz
500 zł
ŁI
Ł i K
300 zł
K
Krzysztof Polakowski
300 zł
J
Jaco
300 zł
JJ
Janusz Jurkiewicz
300 zł
KK
Kasia K.
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

686 633 zrzutki

i zebrali

449 446 367 zł

A ty na co dziś zbierasz?